Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Reikai napisał:

cos tu nie gra z tymi insiderami Jazz, najpierw Wojnar teraz Shams. Dwa niezależne, najpoważniejsze źródła. Insiderzy Jazz pewnie uprawiają sztukę negocjacji dla ich zespołu

Tony Jones to właśnie insider więc widocznie coś się zmieniło skoro Jones rano pisał ,że Jazz chce budować wokół Mitchella a wieczorem Shams i Jones o rozmowach z Knicks.

Jeśli Ainge to zrobi to rozpieprzy drużyne właściwie za wybory. Nie wiem po co bo wątpliwe by Jazz wybrało kogoś ala Mitchell . Mitchell jest młody . Nie za bardzo wiem co oni kombinują zwłaszcza ,że nadal będzie to drogi zespół

Nie podoba mi się ten kierunek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Tony Jones to właśnie insider więc widocznie coś się zmieniło skoro Jones rano pisał ,że Jazz chce budować wokół Mitchella a wieczorem Shams i Jones o rozmowach z Knicks.

Jeśli Ainge to zrobi to rozpieprzy drużyne właściwie za wybory. Nie wiem po co bo wątpliwe by Jazz wybrało kogoś ala Mitchell . Mitchell jest młody . Nie za bardzo wiem co oni kombinują zwłaszcza ,że nadal będzie to drogi zespół

Nie podoba mi się ten kierunek

 

Ainge raczej nie będzie się szczypał w pół przebudowę. Wywalił Royca, czyli dalej quality grajka za pick, Goberta za multum pickow.

 

Imo będą celować w tank całkowity, bo ciężko tu o jakas solidna przebudowę wokół Mitchella. Będą pewnie próbowali wyciągnąć Barretta z Knicks, może jakis 4 team trade z Aytonem, Durantem i Mitchellem w roli głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ely3 napisał:

który za rok jest RFA i będzie trzeba mu sporo zapłacić. Czyli oddajesz Mitchella i bierzesz Barretta który będzie cię sporo kosztował a nie da ci nawet PO jako lider. P

No wiesz, zawsze moga dostac jakas bieda paczke z grajkow typu Toppin i Fournier, ale nie wiem czy wolalbys to.

Inna sprawa, ze Knicks maja bodajze 8 pickow, ktore moga oddac, a znajac ich rozsadek to Jazz moga dokonac niezlej kradziezy.

https://basketball.realgm.com/wiretap/267932/Jazz-Make-All-Veterans-Available-For-Trade-No-Untouchables-On-Roster

@ignazz Jazz wyrastają na poważnego konkurenta do jedynki draftu.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Reikai napisał:

Inna sprawa, ze Knicks maja bodajze 8 pickow, ktore moga oddac, a znajac ich rozsadek to Jazz moga dokonac niezlej kradziezy.

Ale ten Wizards i Pistons to są pseudo wybory bo tak są chronione.

Chodzi mi ogólnie o to ,że wokół czegoś musza budować. Ja wiem ,że teraz pójdą hardcorowo by pozyskać Młodego Francuza ale biorąc pod uwagę co ma Rockets. Magic czy nawet Spurs to będzie cięzko być gorszym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny to cwany skurwiel będzie handlował Michellem tylko  z pato-organizacją. Goberta wysłał za EXTRA zwrot do Minnesoty która w jego zamysłach ma DUŻĄ szansę by się stoczyć. To samo zrobi być może za większy pakiet opychając Michella do NY. Nie sadze żeby brała jakiegoś Hierro i potencjalne picki TYLKO 20+ więc Miami jest tylko do podbijania ZWROTU z NY. Oskubanie z młodych tez jest istotne. Nawet jeśli chodzi o rolsów bo to daje większe szanse a stoczenie się teamu tak jak Minesota. To samo będzie w NY.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marceli73 napisał:

Danny to cwany skurwiel będzie handlował Michellem tylko  z pato-organizacją. Goberta wysłał za EXTRA zwrot do Minnesoty która w jego zamysłach ma DUŻĄ szansę by się stoczyć. To samo zrobi być może za większy pakiet opychając Michella do NY. Nie sadze żeby brała jakiegoś Hierro i potencjalne picki TYLKO 20+ więc Miami jest tylko do podbijania ZWROTU z NY. Oskubanie z młodych tez jest istotne. Nawet jeśli chodzi o rolsów bo to daje większe szanse a stoczenie się teamu tak jak Minesota. To samo będzie w NY.

Brakuje tylko dealu z Sacramento

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub nie przyzna publicznie, że handluje swoją gwiazdą, żeby nie spalić mostów, ale już ostatnia niejednoznaczna wypowiedź Zanika dawała dużo do myślenia. Moim zdaniem to słuszny kierunek, bo Jazz nie mają środków, żeby w krótkim czasie przebudować się wokół Mitchella, chyba że interesuje ich walka o play-in, ale zakładam, że jednak nie po to oddawali Goberta. Ainge swoje wady ma, niemniej Boston przebudował sprawnie, tutaj też pewnie zbierze wartościowy kapitał, który potem będzie bał się spieniężyć. :)

To następni w kolejce Conley z Bogdanovicem. Może w zamian za pewien duży roczny kontrakt i pick? ;]

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jendras napisał:

To następni w kolejce Conley z Bogdanovicem. Może w zamian za pewien duży roczny kontrakt i pick? ;]

Jeśli unprotected to tak a jak nie to dwa od LAL. Jeden za wzięcie szkodnika drugi za wspomnianych graczy. 

Niejaki Boby Marks sklecił fajny trade:

Nets get: D. Mitchell, M. Bridges, M. Turner

Suns get: K. Durant

Pacers get: D. Ayton

Jazz get: B. Simmons, Cam Thomas, 5 -st picks, 3 swap rights (from PHO)

ale ja na miejscu Nets bym na to nie poszedł za mały zwrot. Musiały by picki te co Jazz dostało zostać podzielone. 2 utah, 3 nets (te lepsze)

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu szrot z zawodników, ale Jazz idą chyba w tank zycia, tam najlepszym zawodnikeim może być zaraz Vanderbilt :] więc wzmocnien im nie trzeba, za to znowu ogrom pickow się szykuje dla nich. @ely3 chyba musisz znaleźć zespol inny do oglądania, bo tu szykuje sie tankmaraton zycia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, marceli73 napisał:

Jeśli unprotected to tak a jak nie to dwa od LAL. Jeden za wzięcie szkodnika drugi za wspomnianych graczy.

Ludzie podchodzą do tematu emocjonalnie, bo chodzi o Westbrooka i Lakers, ale z perspektywy przebudowującego się zespołu to po prostu duży, kończący się po roku kontrakt.

A za dwa picki Lakers znajdą lepszy deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jendras napisał:

Ludzie podchodzą do tematu emocjonalnie, bo chodzi o Westbrooka i Lakers, ale z perspektywy przebudowującego się zespołu to po prostu duży, kończący się po roku kontrakt.

A za dwa picki Lakers znajdą lepszy deal.

Teoretycznie tak ALE. Jak chcą zrzucić kontrakt Westbrooka nie wspominając o dodaniu w dealu wartościowych zawodników za niego to musza dopłacić i to sporo. Za same picki by cos dostali ale mają hard cap i nie mogą wchłonąć żadnej umowy. 

Jak chcieliby zrzucić westbrooka to albo dokładają picka albo biorą dłuższe umowy innych kancerów o mniejszych kontraktach. tego kancera już nawet w NY czy Sacramento nie chcą. Nie ma żadnej wartości. Nawet nie wiem czy  więcej co Wall. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jendras napisał:

Ludzie podchodzą do tematu emocjonalnie, bo chodzi o Westbrooka i Lakers, ale z perspektywy przebudowującego się zespołu to po prostu duży, kończący się po roku kontrakt.

A widzisz klub w NBA , który by chciał sobie wyczyścic listę płac na przyszłe lato? Przyszły rok jest ubogi w wolnych agentów.

Wiggins będzie nr 3 jeśli Middleton zrezygnuje z ostatniego roku.  Do tego RFA to akurat słaba klasa gdzie Barrett Herro czy Poole to będa najlepsze nazwiska. Nie licząc Le Brona , który nie ruszy się z LAkers i Middletona ,który nie ruszy się z Bucks to nie ma kogo pozyskać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.