Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, iglo13 napisał:

Wood poszedł jakoś śmiesznie tanio. Daleki pick z 1 rundy i banda graczy spoza rotacji

Yup, fajny ruch Dallas. Oddali niewiele, a z miejsca zyskują goscia który będzie ich najlepszym wysokim. Czy broni, czy nie to się okaże, bo w takich drużynach jak Rockets nikt nie broni, ale zakładam że młody, aletyczny i mobilny wysoki da rade być spoko u Kidda. 

 

Gorzej, że ma sprany beret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakoś nie wierzę w Wooda, słabo broni, mentalność chce mieć swoje statsy a jak to źle dla drużyny to ich problem. Z drugiej strony cena prawie żadna a sufit Wooda jest dosyć wysoko więc gdyby Kiddowi udało się go ogarnąć to może być bardzo duży plus dla Dallas. Small risk high reward więc trade świetny dla Dallas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde liczyłem na Wooda w Chicago! 

Fakt, ma zjebana perspektywę ale to cholernie utalentowany gracz. Bardzo na jego zachowanie w Hou mógł wplywac Porter i ogólny rozpierdol w Rockets 

Mógł choć nie musiał być to powód idiotyzmow Wooda  

 

Low risk high reward dla Dallas 

Tylko bobana szkoda ;(

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Stryder napisał:

sufit Wooda jest dosyć wysoko

Skąd taka opinia? Jego sufit jest właśnie teraz. On już dawno przestał dokładać coś do swojej gry więc ciekawi mnie skąd taka opinia?

 

4 godziny temu, Kubbas napisał:

On kryje coś niskich na przejęciach czy nie bardzo? Może switchowac

Myślę, że Luka Doncic jest lepiej broni pomalowane niż Wood. W obronie jest słaby albo co najwyżej przeciętny w każdym aspekcie gry . Nie za bardzo wie jak Mavs będą bronili picki mając duet Luka-Wood na parkiecie. To będzie autostrada pod kosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ely3 napisał:

Skąd taka opinia? Jego sufit jest właśnie teraz. On już dawno przestał dokładać coś do swojej gry więc ciekawi mnie skąd taka opinia?

 

Myślę, że Luka Doncic jest lepiej broni pomalowane niż Wood. W obronie jest słaby albo co najwyżej przeciętny w każdym aspekcie gry . Nie za bardzo wie jak Mavs będą bronili picki mając duet Luka-Wood na parkiecie. To będzie autostrada pod kosz

@ely3 masz sporo racji pisząc o D Wooda 

Ja jednak staram się pamiętać że on od początku gry w lidze nie miał nawet połowy dobrego defensywnego trenera i nie grał w defensywnym systemie 

U kidda kilku graczy rotacji potrafiło wznieść się na wyżyny, albo choć tak zostało ustawieni, że nie cancerowali w obronie 

Ruch dobry bo wzmacnia zespół i zdejmuje z luki cześć odpowiedzialności za grę w ataku. Rywale nie będą już tak chętnie odpuszczać wysokich skupiając sie na Doncicu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, josephnba napisał:

 

Ruch dobry bo wzmacnia zespół i zdejmuje z luki cześć odpowiedzialności za grę w ataku. Rywale nie będą już tak chętnie odpuszczać wysokich skupiając sie na Doncicu

Wood jest jaki jest, ale z miejsca staje się najlepszym podkoszowym Mavs. Wcześniej był wybór albo Kleber walący za 3, albo Powell blisko kosza. Teraz Wood potrafi jedno i drugie. Kidd może go wyciągnąć w obronie do akceptowalnego poziomu. No i hej, za rok kończy mu się kontrakt. Jak okaże się idiotą to odejdzie. 

Mavs mają jeszcze na wymiany THJ i takiego Powella, coś mi się wydaje że wreszcie to będzie offseason gdzie Mavs nie będą się tylko przyglądać  co robią inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do Aytona, to już praktycznie nie ma reportów o możliwości zostania w Suns. Nawet jeśli nie zasługuje na maxa, to nie jest Chandler Parsons case, mogą go przedłużyć i za rok, dwa opchnąć. Nie ma opcji zeby dobrze na tym wyszli, właśnie zamykają sobie okienko na cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wood bardzo fajny fit dla Mavs, a sam Wood (mocny finisher z trójką) dostanie boosta w Mavs, ale ciekawe jaki Cuban ma plan (i czy ma jakiś plan ;]), bo to kolejny dobry-nie świetny gracz, którego potencjalnie za rok trzeba będzie przedłużyć, trochę pułapka średniego rozwoju się z tego robi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał:

Jeszcze co do Aytona, to już praktycznie nie ma reportów o możliwości zostania w Suns. Nawet jeśli nie zasługuje na maxa, to nie jest Chandler Parsons case, mogą go przedłużyć i za rok, dwa opchnąć. Nie ma opcji zeby dobrze na tym wyszli, właśnie zamykają sobie okienko na cokolwiek.

Tylko, że Phoenix to klub który od lat ma coraz niższe dochody. Zyski spadają i na dodatek przy niskich płacach. Teraz kiedy płacą więcej CP3 to jadą na zero a jak dadzą maxa Aytonowi to będą na minusie. Klub ma swoiste problemy przez właściciela i nie stać ich na duże wydatki.  Ayton nie jest wart maxa i dla Suns to jest dylemat. Oni pewnie nadal liczą ,że jednak on zejdzie ze swoich wymagań bo.....

tak naprawdę nikt nie ma kasy by dać mu maxa w to lato.  W sumie to ciekawe gdzie Ayton niby liczy na tego maxa. Tu i tak się nie odbędzie bez sign and trade.. Za darmo z Suns nie odejdzie.

Dla Suns lepiej go sprzedać korzystnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marceli73 napisał:

Taniutko go Cuban wyciągnął

Nope, tzn. nie dał dużo, ale chyba taka mniej więcej jest cena za startera w contract year (1st rounder, spadające umowy), no i mówiło się, że negocjuje z Rockets extension, więc skoro go oddali to znak, że chciał zbyt dużo pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Nope, tzn. nie dał dużo, ale chyba taka mniej więcej jest cena za startera w contract year (1st rounder, spadające umowy), no i mówiło się, że negocjuje z Rockets extension, więc skoro go oddali to znak, że chciał zbyt dużo pieniędzy.

W sumie tak. Ostatni rok umowy wiec da z siebie wszystko. Chyba ze się Cuban pośpieszy i da mu syty kontrakt jak Perzingisowi zamykając sobie opcje. Ale SC Dallas to jest coś co na to nie pozwala w obecnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

więc skoro go oddali to znak, że chciał zbyt dużo pieniędzy.

Dla Houston nie miało sensu go przedłużać nawet za mniejsze pieniądze, bo za chwilę w drafcie wezmą sobie wysokiego na jego miejsce,  a tak by mieli tylko miejsce zablokowane   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Tylko, że Phoenix to klub który od lat ma coraz niższe dochody. Zyski spadają i na dodatek przy niskich płacach. Teraz kiedy płacą więcej CP3 to jadą na zero a jak dadzą maxa Aytonowi to będą na minusie. Klub ma swoiste problemy przez właściciela i nie stać ich na duże wydatki.  Ayton nie jest wart maxa i dla Suns to jest dylemat. Oni pewnie nadal liczą ,że jednak on zejdzie ze swoich wymagań bo.....

tak naprawdę nikt nie ma kasy by dać mu maxa w to lato.  W sumie to ciekawe gdzie Ayton niby liczy na tego maxa. Tu i tak się nie odbędzie bez sign and trade.. Za darmo z Suns nie odejdzie.

Dla Suns lepiej go sprzedać korzystnie

Nie rzuciło mi się nic w oczy ale czy czasem Suns nie są na sprzedaż? 

Ich finanse są problemem od lat, a szkoda tego miasta i klubu 

Nie wyobrażam sobie jednak przenosin Suns, więc jedyna nadzieja to nowy właściciel 

 

Ayton nie jest wart maxa, ale nie jest go warta co najmniej połowa graczy, którzy tego maxa dostali więc żądania DeAndre nie są z kosmosu (niestety)

Podobno najwięcej mówi się o Hawks, którzy po słabym sezonie będą szukać wymian dla collinsa między innymi

Snt z Atlanta wydaje się mieć ręce i nogi, do tego Trae dostanie upragnionego all-star kaliber gracza który powinien uspokoić jego ewentualne żądania na jakiś czas 

A taki LaVine jest wart 200 baniek? Nie jest, a Bulls prawdopodobnie będą skłonni mu te 200 dać 

Choć ja wolałbym Beala gdyby mnie ktoś pytał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Przemus napisał:

Collins, Capela+picki i każdy by był wygrany-wg.mnie

no raczej nie atlanta.

oddac tyle za (prawie) niegrywalnego grajka w po, ktory:

- lepszy juz nie bedzie,

- trojek ani rzutow spoza trumny sie nie nauczy,

- bedzie kosztowal rocznie przez 3 lata ponad 40 mln...

atlanta jesli juz chce sie przypodobac trae`owi to niech wymieni collinsa na jakiegos/is grajkow.

capela w po daje rade.

a w sytuacji atlanty chodzi o branie o zawodnikow, ktorzy sprawdza sie w po,a nie tylko w sezonie zasadniczym i nawet zdobeda tytul krola zbiorek czy blokow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.