Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Reikai napisał:

Przyszedl za totalne frytki, a dostaja goscia z dobra trojka, obrona

W ostatnim sezonie Brogdon miał 33% catch and shoot 3 oraz nie bronił. Może wróci do lepszej formy, a może nie. On ma całkiem pokaźną kartotekę u lekarzy i gwarantowane 87 mln wypłaty. Pacers po prostu mu nie chcieli tyle płacić, bo on nie jest tyle wart, stąd taka niska cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

ogólnie to jedyne realne cele które podał Durant to Hawks. Reszta nie ma co oddać że względów regulaminowych albo tworzy paczki nieatrakcyjne dla Nets 

Raptors też mogą coś ciekawego uzbierać, no i Pels, ale NOLA nie będzie raczej zainteresowana. Nets mają na pewno na ten moment wygórowane żądania chcąc dostać młodą gwiazdę i worek picków. KD ma 34 lata, no nie wiem czy ktoś im da dokładnie czego chcą, raczej to będzie albo młoda gwiazda i może jakiś pick albo paczka solidnych graczy plus worek picków.

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Rozkminiam dalej sobie. Wiecie kto ma w sumie najlepsza paczkę za paczkę Durant + Kyrie … ? 
Oklahoma City xD milion możliwości… 

Wątpię, żeby OKC chciało KD (nie ten timeline), no i wątpię, żeby sam KD chciał wracać. O Kyrie zapomnij, Presti by nawet na niego nie splunął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie zasada brzmi tak, ze jesli gwiazda X chce isc do klubu Y to tam trafi. Od kilku lat dobrych jest to liga graczy i to gracze wybieraja sobie kluby, wiec jak bedzie trzeba to te nasze dywagacje ze ktos gdzie moze trafic, a ktos nie bo cos tam, to nie maja znaczenia bo jak bedzie trzeba to beda wymiany miedzy 8 klubami. Dlatego nasz chlopski rozum nie ma sensu i ide o zaklad, ze Durant trafi tam gdzie chce czyli Suns, Miami czy co on tam chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Minnesota miała jaja, to by się pozbyła teraz przereklamowanego w ch*j Townsa za ciekawe assety i mogliby powalczyć. Gobert pod koszem + coraz lepszy Edwards, który jak dla mnie był ich najlepszym grajkiem w PO, to całkiem fajny pomysł. To mogłoby działać, bo Edwards > Mitchell, ale Towns na PF = xDDD. Generalnie Towns do Goberta nie pasuje, a w PO ich szybko wyjaśnią, dlatego ten deal dla Soty jest naprawdę komiczny. Wiadomo, nie wymienią Townsa, bo robią z niego pseudo FP, ale to byłby konkretny ruch dla tej organizacji, a za KAT'a wzięliby na pewno ładną paczkę, bo chłop ma niezłą wartość w tej lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Źle dzieje w tych Nets. Już pomijając kwestię duetu Kyrie-KD to właśnie znalazłem, że oni nie złożyli żadnej oferty kontraktu dla Bruce'a Browna (sam BB to powiedział), a zamiast tego oddali 1st roundera za Royce'a O'Neala. 

No ta 1 runda to dramat za Royca, chyba jeszcze gorzej niz Nuggets i DAJ minuta po rozpoczeciu FA. 

Druzyna, ktora nie wiadomo co bedzie robila, z trade request gwiazdy, bez pickow, zapewne walczaca o PO lub w przebudowie oddaje swoj 1st rounder za Royca O Neala. Dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brogdon w Bostonie dla mnie trochę meh, dobry zawodnik, ale z dużym kontraktem, trzydziestką na karku i redflagami zdrowotnymi, które ciągną się za nim jeszcze od czasów NCAA. 40 milionów na duet obwodowy z ławki to też trochę sporo, no ale jeśli Celtom uda się gościa utrzymać w jednym kawałku do play-off, to może być spore wzmocnienie. Osobiście jednak nie wiem, czy dałbym za niego 1st roundera.

Gobert w Minnesocie to z kolei pomysł w sam raz na lata 90-te. W dzisiejszej koszykówce granie na dwóch centrów jest mocno problematyczne, zwłaszcza jeśli reszta składu nie jest specjalnie szybka i atletyczna. Lineup z Russellem i Andersonem będzie chyba najwolniejszy w lidze, do tego Towns biegający za wingami - no nie wiem. Gobertowi już się w Utah dostawało za to, że nie wyrabiał w obronie za cały undersized i slow-footed skład, w dodatku zdaje się narzekał, że dostaje za mało piłek, a tu będzie miał przed sobą w kolejce trzech 20 ppg scorerów.

Oczywiście Gobert wnosi swoje niezaprzeczalne atuty, ale według mnie to nie będzie wzmocnienie adekwatne do zainwestowanych środków. Za to taki pakiet niechronionych picków tworzy nowy precedens, który zapewne wykorzystać będą próbowali Nets w rozmowach dotyczących Duranta. Suns czy Heat są pewnie zachwyceni. Fajnie, że KD zażądał transferu, tegoroczna klasa FA jest słaba, a tak przynajmniej nie będzie nudno. :) Wszyscy teraz czekają na to domino, z Kyriem i Aytonem na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

A co niby mogą dać Hawks ciekawego za KD?

Przecież tam są neutralne w najlepszym przypadku umowy Collinsa i Capeli, brak picków, brak młodych gwiazd... Nie wiem skąd pomysł tu ciekawej paczki dla Nets

Nie, żebym twierdził, że Hawks mogą złożyć jakąś super paczkę, bo raczej nie, ale aktualnie mogą wysłać 3 x 1st i pewnie właśnie próbują ogarniać następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Rozkminiam dalej sobie. Wiecie kto ma w sumie najlepsza paczkę za paczkę Durant + Kyrie … ? 
Oklahoma City xD milion możliwości… 

Za samego Durant może:

Wiggins kuminga moody wiseman poole + picki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większa ilość picków (możliwe że 2) oraz pewnie brak protekcji wynikała z tego, że Wolves nie chcieli oddać Jadena McDanielsa w tej wymianie. Raczej to on a nie SloMo będzie grał w s5.

Ciekawie też może wyglądać gra PnR Russella z Gobertem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jendras napisał:

Brogdon w Bostonie dla mnie trochę meh, dobry zawodnik, ale z dużym kontraktem, trzydziestką na karku i redflagami zdrowotnymi, które ciągną się za nim jeszcze od czasów NCAA. 40 milionów na duet obwodowy z ławki to też trochę sporo, no ale jeśli Celtom uda się gościa utrzymać w jednym kawałku do play-off, to może być spore wzmocnienie. Osobiście jednak nie wiem, czy dałbym za niego 1st roundera.

 

Jeżeli Celtics utrzymają swoją formę (czyli zakręca się w okolicach ECF) to ten Puck szału nie zrobi. 

Nie wiem czy już Gałlinari jest w Bostonie czy nie, ale teraz to tylko jakiegoś kółka na zmianę dla Roba i można spróbować powalczyć o finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą frazą ('warunki umowy pozostają niejawne') pojawiającą się przy okazji umów z debiutantami (zazwyczaj/wyłącznie?)? Czy chodzi o te widełki w rookie kontraktach (max. 120% kwoty podstawowej)? Z góry dziękuję za objaśnienie kwestii!... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka że jak zawodnik chce odejść z klubu to ten klub może mieć nie wiadomo jakie wymagania, ale jest pod ścianą i to właśnie ten klub musi iść na ustępstwa  

 

Nets dostali za hardena simmonsa czyli w zasadzie gówno dostali i to w dodatku z depresją 

Teraz też nie mają za bardzo na co liczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, josephnba napisał:

Nets dostali za hardena simmonsa czyli w zasadzie gówno dostali i to w dodatku z depresją 

Harden miał pół roku umowy i było wiadomo ,że latem odejdzie za darmo więc Nets robiło nerwowy ruch

Durant podpisał niedawmo aneks i ma umowe na kolejne 4 lata. Nie może szantażować Nets. Może się co najwyżej obrazić. Pozycja Nets jest mocna jak chyba nigdy wcześniej w podobnej sytuacji. Dlatego mogą się stawiać a że na dodatek oddali wybory za Hardena to nie moga brać gówno ofert w postaci Herro i wyobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.