Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to widzę tak: 

 

1 wymiana bkn za royce wydaje się dziwna od poczAtku

2 uta zbiera picki i robi tank 
 

3 Utah chce aytona? 

4 bkn nie mogą wziąć aytona jak Chcą zachować Simmonsa

5 KD chce do suns

6 suns faworytem u buków po kd

wniosek: 

Mitchell i coś tam leci do nets

ayton i assety lecą do jazz 

kd do suns

7 a wymiana bkn Utah z royce to była cześć wymiany 

co myślicie ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Kyrie troll czy Kyrie ucieka?

To jest lepszy trolling albo poczucie humoru

 

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Mitchell i coś tam leci do nets

Nets nie mogą wziąc w wymianie 5 letniego super maxa dopóki mają Bena Simmonsa. Przepisy nie pozwalają na to. Dlatego też Nuggets które było na liście Duranta wypada z gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

To jest lepszy trolling albo poczucie humoru

 

Nets nie mogą wziąc w wymianie 5 letniego super maxa dopóki mają Bena Simmonsa. Przepisy nie pozwalają na to. Dlatego też Nuggets które było na liście Duranta wypada z gry

Ok to ja już sam nie wiem.


Grube deale lecą ..

 

A mówiłeś ze bedzie nudne lato, słabi fa, mało gotówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Kogoś kto w samym RS gwarantuje Wam PO a i pewnie 50 zwycięstw.

Ja to mam mieszane uczucia, z jednej strony All-In - tak jak napisał @BMF trzeba docenić i nawet nie jestem, aż tak sceptyczny jak niektórzy do gry "twin towers" bo Towns już nie raz tak grał i nie wyglądało to źle. Jednak w PO może zabraknąć trochę elastyczności. Jak wypali deal (dla mnie to udział w WCF jako minimum) to luz, ale jak będą mieli problem juz na 2 rundzie, to...

BTW. @ely3 50W to oni teraz by sobie gwarantowali bez Goberta - w tym sezonie mieli 46 z kontuzjami i słabym początku, w tym rok starsi będą ANT, McDaniels, Nowell, wzięli 2 ciekawych graczy w 1 rundzie draftu i doszedł SloMo, a DLO w CY może być kozakiem - nie widzę opcji na mniej niż 50W w takiej sytuacji bez Goberta, z nim, to muszą iśc na +55 i HCA. Szkoda trochę Beva - dobry team spirit dawał, nie wiem czy Gobert jest w stanie szatnie trzymać w ryzach... Ba niewiem jak on ma nauczyć się b.szybkiej gry w transition i jak nauczyć sie z nim grać vs small lineups?  

Reszta to mięsko do zastąpienia, natomiast te 4 picki bez ochrony mnie martwią (no dobra 2029 jest top 5 protec.). No i bądźmy szczerzy, Sota musi albo mocno wierzyć w rozwój Nowella, McDanielsa i talent WMJ, bo czuję, że w S5 będzie DLO, ANT, SloMo, KAT, Rudy, a z ławki McLauglin, Nowell/Moore, Prince, McDaniels i Reid. Powinni jeszcze pójść z Jalena Smitha... żeby ewentualne braki w pickach talentem młodzieży dostępnej nadrobić. Zresztą Reid to mięso do ewentualnej kolejnej paczki. Fajny scorer pod koszem w RS, ale w PO... ehhh

43 minuty temu, Robaq napisał:

TPE

Traded Player Exception - w skrócie przyjąłeś kontrakt zawodnika bo mogłeś będąc poniżej SC i zazwyczaj dostałeś za to picki ;)

Godzinę temu, kcp78 napisał:

Kiedy sota vs okc?

za 5 lat? ;)

2 godziny temu, Kubbas napisał:

do niebroniacego wysokiego Townsa

Ty się od D KAT odpier... W tym sezonie zrobił kolejny postęp, a jego fouled out zazwyczaj wynikało z dobrej obrony, jedynie sędziowie maja go na razie w innym tierze i dostaje faule których Embiidowi nigdy by nie gwizdnięto. 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donte DiVincenzo trafił do GSW - kontrakt 2 letni za 9,5 mln - ale 2 rok opcja zawodnika.

No to awans sportowy, ale oferta od Kingsów musiała opiewać na 6,5 mln także hajsowo w dół.

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba, o to chodzi.

Pewnie jestem w mniejszości, ale imo świetny ruch. Organizacje takie jak Sota nie mają wielu szans na bycie contenderem, dlatego podoba mi się, że poszli all in, zamiast kolejny rok tasować się do rozwoju młodych i wyborów w drafcie. Z KATem na 5 ciężko zwojować świat. Potrzebowaliśmy zbiórek i obrony pomalowanego, a przy tym gracza, który nie zabierze zbyt wielu posiadań w ataku. Dostaliśmy to wszystko w elitarnym wydaniu, nie tracąc przy okazji Big Maca, którego nie mógłbym odżałować (przez co pewnie trochę więcej picków poszło). Organizacja idzie zdecydowanie swoją własną drogą, co zawsze warto docenić. Zresztą, może i pierścieni z tego nie będzie, ale szykuje się niezła jazda.

Fuck them picks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumując pijanym oczkiem (w końcu piątunio, nie), to Celtics wygrali mocno. Brogdon to mega upgrade małym kosztem, i jako fan Pistons, którzy jeszcze troszkę będą ssać, jestem zazdrosny o ten trejd, bo lubię też Bucks (wiadomo, Giannis król). Mega win dla ekipy z Bostonu, natomiast Minnesota to jest klub mem. Jednym słowem beka :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Myles Turner to najdłużej trejdowany gracz w historii ligi, ale może tym razem się uda. 

Pewnie skonczy sie jak zwykle, a sam Myles rozwinal sie meh, tj. byl tu na forum hypowany strasznie, tymczasem z grubsza cala kariere specjalnie sie nie rozwinal. Jego wartosc spada z roku na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oddaniu Brogdona i Sabonisa pewnie się jednak tym razem uda. 

Turner to był legit prospekt, tylko w ofensywie się nie rozwinął w porównaniu do sophomore season, więc skończył jako fajny fit do modern kosza, którego nikt nie chce przepłacać. Ale znając życie skończy w jakichś Clippers, pomimo tego, że ,,Turner'' i ,,Pelicans" to moje niespełnione marzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

@dannygd @DamianOItalianO@Sachs

I nie wiem kto tam jeszcze jest fanem Soty.. Dostaliście dobrego gracza. Kogoś kto w samym RS gwarantuje Wam PO a i pewnie 50 zwycięstw. Biorąc pod uwagę rozwój Edwardsa to Sota powinna być lepsza na koniec sezonu niż Mavs czy Clippers.. Co będzie w PO to trudno powiedzieć . Ale Sota w przyszłym sezonie powinna być wysoka i mieć obronę w TOP5

100 zł że Mavs i clippers z kawajem będą wyżej 

Na c*** Wilkom Gobert kiedy na tej samej pozycji mają Townsa? 

Przecież to się kupy nie trzyma, chyba że to składowa jakiegoś innego dealu 

Myles do bulls!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to Snejk chce iść z Irvingiem czy Irving chce iść z nim za rączkę do jednego klubu. Nie widzę kto miałby ich wziąć, musiałbym naprawdę być bardzo naiwny. Dwóch super starów post prime z wątpliwym zdrowiem. Ciekawe jak teraz czuję się Benek? Ponoć Tsai ma dość, miał być mistrzostwa a jest gówno. Ja mam już wywalone w sumie, przynajmniej nie ma nudy bo skład zmienia się co sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs maja 11 graczy pod kontraktem, do podpisania Sextona i wlasnie przyjeli 4 rookasow i podpisali 3 graczy (rubio/lopez/neto). 2 QO dla goodwina/nembha nie licze bo pewnie ich wyrzuca.

klasycznie mamy wszystko tylko nie SF.

tu bedzie 19 graczy i najbardziej napchany rooster kiedykolwiek zgromadzony w Cleveland - oni beda musieli wyslac 5:1 albo 6:2?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ptak napisał:

Jako, że Celtics zrobili wymianę a ja się nie znam. Opłacało się Celtom?

Z perspektywy graczy to wydaje mi się tak:

- Brogdon - będzie grał w drużynie, która w przyszłym sezonie będzie walczyć o mistrzostwo więc spoko

- Nesmith - całkiem spoko grajek, ma potencjał, ale nie ma miejsca na niego w rotacji Celtics. Także też spoko dla niego bo może w Pacers będzie odgrywał większą rolę i rozwinie skrzydła

- Theis - to samo w sumie co wyżej z tym że odgrywał większą rolę w Celtach, ale to było do czasu jak RWill był kontuzjowany, a GWilliams jeszcze nie był taki dobry. 

Jak dla mnie całkiem przyjazny deal.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, january napisał:

Dostali za Goberta 3x unprotected 1st ('23, '25, '27), unprotected swap ('26) 1st i top 5 protected 1st '29 podejrzanej bardzo organizacji. Żadnych złych umów. 1st roundera z draftu '22 (Kesslera), umowy które są w sumie do opchnięcia za dalsze assety (Beverley, Vanderbilt, Beasley).

Ciężko będzie dostać lepszy zwrot za Mitchella.

Przecież podpisał w Blazers.

Byliby, jakby się pozbyli bezużytecznego Wisemana.

Do PO teamu z młodym core sprzedajesz top10 gracza ligi za 3 picki tegoż zespołu - fantastyczny to zwrot wręcz.

Jakie będą te wybory z pickami Soty? 20+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Jakie będą te wybory z pickami Soty? 20+

nie jestem przewidzieć jaki będzie wybór Soty w 27 , 26 cz6 29 roku. Lakers właśnie oddali nr 8 draftu a też po wymianie Davisa były prognozy ,że to będą wybory niskiej wartości.

W NBA nie da się przeiwdzieć gdzie bedą wybory draftowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Pablo81 napisał:

Do PO teamu z młodym core sprzedajesz top10 gracza ligi za 3 picki tegoż zespołu - fantastyczny to zwrot wręcz.

Jakie będą te wybory z pickami Soty? 20+?

Top10 gracz ligi? Gobert to fajny gracz ale nie oddajesz 5 pickow za niego, badzmy powazni. To tak jakby w MLB przeplacic lapacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.