Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, memento1984 napisał:

Ale na koniec zostali wydmuszka bez perspektyw :)

Na moje ich sytuacja się za dużo nie zmienia - z drużyny na okolice II rundy playoffs staną się teamem walczącym o playoffs. Nets to ogólnie ciekawy przypadek drużyny mocnej na papierze, ale zbudowanej niczym domek z kart bez żadnych fundamentów - mieli małe szanse że to wypali i .. nie wypaliło.. Szkoda tylko ich kibiców, którzy w nich uwierzyli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Na moje ich sytuacja się za dużo nie zmienia - z drużyny na okolice II rundy playoffs staną się teamem walczącym o playoffs. Nets to ogólnie ciekawy przypadek drużyny mocnej na papierze, ale zbudowanej niczym domek z kart bez żadnych fundamentów - mieli małe szanse że to wypali i .. nie wypaliło.. Szkoda tylko ich kibiców, którzy w nich uwierzyli..

Nets bez Duranta to team walczacy o playoffy? Chyba ze kazdy team poza “lock-4” tak nazwiemy. Niezle tego Bena zaldowali w ciula :) Kyrie to chyba liczy ze go zwaivuja.

i bardzo dobrze tak Nets, zebrali topke c***ograjc0w ktorzy finalnie zagrali z nimi w ch

*moj koment apropo wydmuszki byl o Miami post 4lata

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, memento1984 napisał:

Nets bez Duranta to team walczacy o playoffy? Chyba ze kazdy team poza “lock-4” tak nazwiemy. Niezle tego Bena zaldowali w ciula :) Kyrie to chyba liczy ze go zwaivuja.

i bardzo dobrze tak Nets, zebrali topke c***ograjc0w ktorzy finalnie zagrali z nimi w ch

*moj koment apropo wydmuszki byl o Miami post 4lata

Za Irvinga i Duranta jednak coś dostaną, a jako że nie maja swoich picków na najbliższe lata, to tankować też nie będą, 

Co ciekawe Heat są w grze po Duranta - moga oddać Herro Ducnana, Jovicia i picki - obaczymy co z tego wyjdzie.

Tamci Heat do odejścia LeBrona byli cały czas głównym contenderem na Wschodzie - całe free agency czekało co zrobi LeBron zanim zaczęli podpisywać kontrakty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

A tu trochę szok, wydawało się ze zostanie w Warriors

Golden jest bogate ale nawet oni nie mają budżetu z gumy i oni zapłacili 170 mln podatku. Umowa dla Paytona by ich wrzuciła w rejony ponad 200 mln podatku plus to co normalnie płacą. Żaden klub nie jest w stanie być dochodowy dlatego Warriors musi odpuszczać sobie każdego ponad minimum

 

3 minuty temu, Reikai napisał:

Od insidera Heat.

Jazzowi nie potwierdzają. Poza tym Jazz odrzuca wszystkie rozmowy na temat Mitchellla a Heat to już w ogóle nie mają nic do zaoferowania dla Jazz. Prędzej zobaczę wymianę z Nets Gobert- Durant niż ,żeMitchella oddadzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał:

 

A tu trochę szok, wydawało się ze zostanie w Warriors.

 

Szok? Chłop ma prawie 30 lat, to jest jego "czas", a to jest wypłata jego życia, na którą nie mógł liczyć w GSW (ze względów $$$ klubu bo przecież zapewne obydwie strony chciałyby kontynuować współpracę).

Edytowane przez Pan A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Golden jest bogate ale nawet oni nie mają budżetu z gumy i oni zapłacili 170 mln podatku. Umowa dla Paytona by ich wrzuciła w rejony ponad 200 mln podatku plus to co normalnie płacą. Żaden klub nie jest w stanie być dochodowy dlatego Warriors musi odpuszczać sobie każdego ponad minimum

 

Jazzowi nie potwierdzają. Poza tym Jazz odrzuca wszystkie rozmowy na temat Mitchellla a Heat to już w ogóle nie mają nic do zaoferowania dla Jazz. Prędzej zobaczę wymianę z Nets Gobert- Durant niż ,żeMitchella oddadzą 

Nie przeceniasz wartości Goberta?Okropny kontrakt za goscia, który był niegrywalny W PO gdy rzucisz na niego Batuma. Oczywiście w innej sytuacji będzie lepiej wykorzystany, ale chlop po kilku latach w lidze nie potrafi post upowac nawet CP3.  

 

Jak ktoś ktoś zacznie podawać pod kosz, to będzie lepszy niż teraz, ale dalej nie sądzę żeby miał duża wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ely3 napisał:

Golden jest bogate ale nawet oni nie mają budżetu z gumy i oni zapłacili 170 mln podatku. Umowa dla Paytona by ich wrzuciła w rejony ponad 200 mln podatku plus to co normalnie płacą. Żaden klub nie jest w stanie być dochodowy dlatego Warriors musi odpuszczać sobie każdego ponad minimum

 

Jazzowi nie potwierdzają. Poza tym Jazz odrzuca wszystkie rozmowy na temat Mitchellla a Heat to już w ogóle nie mają nic do zaoferowania dla Jazz. Prędzej zobaczę wymianę z Nets Gobert- Durant niż ,żeMitchella oddadzą 

Dodaj do tego że żeby utrzymać core i każdemu zapłacić właściciele sprzedali 5 procent akcji drużyny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ignazz napisał:

Ogólnie. Czy covid nie atakuje mózgu? Co tu się wszędzie odp…dała?

lbj bierze bezmózga

simmons nie gra 

Harden tyje wymusza wymianę 

Spurs oddają lidera 

Kyrie walczy z wiatrakami 

Kyrie podpisuje 

Durant odchodzi bo 

Kyrie podpisuje 

Collinsa sprzedają aby oddać Gallo tylko 

Kyrie odpisuje 

Czaszka Joela pulsuje 

Leonard dalej leczy kontuzje 

Dallas inwestują w Jednorożca aby go oddać 

okc bierze graczy którzy we 2 waza 70 kg a to topowe pick i nie maja dość tanku 

Wall sobie ładuje 40.000.000 za nic 

Beal bierze plus 200M nie będąc nawet liderem na PO 

 

???

Zapomniałem mistrza robi ekipa co kisi 2 pick ale Wiggins pośmiewisko w D jest najlepszym w finale 

Kemba robi ruchy 

zapomniałem 

suns robi wynik historyczny i w decydującej grze Ayton jest sadzany jak szkolniak 

Myślałem ze się znam na nba. A jest gorzej …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reikai napisał:

Zeby było zabawniej, to Wojnar właśnie podał że Kyrie I Durant sa otwarci na wymianę do jednego klubu i chcą grac razem, tylko nie w Nets

Ja bym rzekł - nazwę możesz zmieniać, ale ludzi nie oszukasz - Nets will always be Nets... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

Trevelin Queen has agreed to a two-year deal with the 76ers, per ESPN's Adrian Wojnarowski. 

 

Kolo to jest mega baller.

Prawdopodobnie za minimum, mega steal ze strony 76ers.

 

Pierwsza moja myśl jak to przeczytałem była taka, że chodzi o Hardena 😀. Za gorąco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, spabloo napisał:

Pierwsza moja myśl jak to przeczytałem była taka, że chodzi o Hardena 😀. Za gorąco...

Dziwi mnie, że tak długo zajęło NBA podpisanie go, bo kolo zarządza w gleague od dłuższego czasu.

No i dziwne, że HOU go nie podpisało.

Ciekawe tylko czy w ogóle dostanie szanę w Philly, czy podobnie jak inny gleagowy stud jak yurt7 będzie musiał czekać na kontuzję innych graczy.

Dziwie mnie mega, że blokujący i rzucający za 3 Mo Bambo dostaje 21/3 kontrakt, a nie oferujący niczego Marvin Bagley 37/3.

No i dziwne, że żaden kontener nie chciał Bamby.

Byłby dużo lepszą opcją dla Doncicia niż taki McGee moim zdaniem.

Lub np do Brooklyn nets pod Simmonsa.

Ogólnie pasuje wszędzie.

Szkoda, bo w magic raczej nie pogra znowu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bamba dostał 21/2 a nie 21/3. Nie wiem czy contenderzy go rozważali. Dla mnie jego grywalność w PO, przy dużej intensywności i atakowaniu najsłabszych punktów obrony, byłaby dyskusyjna. Dostał dodatkowy rok na rozwój. Raczej jako backup, bo Carter Jr lepszy. Z drugiej strony łamliwy, więc pewnie Bamba też trochę pogra jako starter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.