Skocz do zawartości

Nuggets 2022/2023


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.10.2022 o 20:24, Lucas napisał:

Chciałbym żeby każdy zawodnik po 18 miesiącach przerwy od grania wyglądał w pierwszym sparingu jak Murray dzisiaj 👍

Nie chcę nic sugerować ani umniejszać ale był ktoś, kto w meczach preseason po aclu wyglądał legitnie 

Nazywa się Derrick Rose 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Nie chcę nic sugerować ani umniejszać ale był ktoś, kto w meczach preseason po aclu wyglądał legitnie 

Nazywa się Derrick Rose 

Dziś było gorzej i Jamal zszedł z bólami w trakcie meczu, ponoć nic poważnego, ale no po takim urazie będę się bał o wszystko wokół Murraya chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił też niesamowite postępy, pamiętam jak grał w Suns nie był w stanie nic trafić nie tylko za 3 ale i z półdystansu kompletnie rzut mu nie leżał, a teraz proszę (zresztą nie tylko w tym meczu on już któryś raz wygląda bardzo solidnie w meczach przeciw Suns i ten rzut wyraźnie poprawił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe offseason i preseason poświęcasz mówieniu o obronie, a na otwarcie dostajesz 75 do przerwy od Utah, które latem pewnie przy okazji wymieniło za picki parę mormońskich rodzin? Ciekawy start sezonu 👍 Nie ma co przereagowywac, więc nawet ciężko o złość.

Na szczęście nie udało się tego wygrać, bo dawno nie widziałem, żeby jakiś zespół miał tak wyjebane na grę, jak Denver w pierwszej połowie tego meczu. Po przerwie momentami było lepiej i bałem się, że to wyciągniemy, a ten zimny prysznic bardzo się przyda.

Na plus, że DAJ po przerwie nie grał #FreeZeke. Działała tylko jakaś gra Gordona i Jokicia w paint. No i Murray zagrał cały mecz, choć na chwilę musiał do szatni się udać po zderzeniu, ale z kostką jest ok.

Dramatyczne rotacje w obronie, fatalna zastawianie deski. Bones to momentami wyglądał jakby mu mózg odcięło, bo podjął tyle głupich decyzji w ataku. No i MPJ w ofensywie wygląda momentami spoko, ale rotowanie w obronie, zapomniałem jak jest w tym irytujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Całe offseason i preseason poświęcasz mówieniu o obronie, a na otwarcie dostajesz 75 do przerwy od Utah, które latem pewnie przy okazji wymieniło za picki parę mormońskich rodzin? Ciekawy start sezonu 👍 Nie ma co przereagowywac, więc nawet ciężko o złość.

Na szczęście nie udało się tego wygrać, bo dawno nie widziałem, żeby jakiś zespół miał tak wyjebane na grę, jak Denver w pierwszej połowie tego meczu. Po przerwie momentami było lepiej i bałem się, że to wyciągniemy, a ten zimny prysznic bardzo się przyda.

Na plus, że DAJ po przerwie nie grał #FreeZeke. Działała tylko jakaś gra Gordona i Jokicia w paint. No i Murray zagrał cały mecz, choć na chwilę musiał do szatni się udać po zderzeniu, ale z kostką jest ok.

Dramatyczne rotacje w obronie, fatalna zastawianie deski. Bones to momentami wyglądał jakby mu mózg odcięło, bo podjął tyle głupich decyzji w ataku. No i MPJ w ofensywie wygląda momentami spoko, ale rotowanie w obronie, zapomniałem jak jest w tym irytujący.

Do tego 21 strat przy 21 asystach. Bardzo niedobrze. Może nie powiedzieli im że preseason się skończył? Szkoda bo DEN to ostatnimi laty drużyna drugiego wyboru dla mnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DRK napisał:

Do tego 21 strat przy 21 asystach. Bardzo niedobrze. Może nie powiedzieli im że preseason się skończył? Szkoda bo DEN to ostatnimi laty drużyna drugiego wyboru dla mnie.  

No bardzo źle to wyglądało, na super start sezonu się nie nastawiałem, bo sporo zmian w składzie + powrót Murraya i MPJ i to musi trochę zejść póki się dogryzą, ale dlatego właśnie porażki z tankerami będą bolały, bo ich samym talentem się powinno ograć. No ale jak pisałem, to generalnie moim zdaniem "dobra" porażka, bo jakby to odwrócili to naprawdę mogliby uwierzyć, że można obok meczu przejść, a i tak go wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Włączyłem pod koniec pierwszej połowy zobaczyłem wynik i wyłączyłem 

 

I chyba zrobiłem dobrze 

 

Co tam się odjebalo? 

W jazz połowa nie powinna nawet koszulek z logiem NBA nosić!

Dla mnie to podsumowanie meczu, choc wina w tym tez Moacha, bo ktos tam ich powinien jakoś motywować przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

Jokic jak w reprezentacji nabija tylko puste staty, a wyniki rozczarowują.

xD ten jak przeżywa padakę jaką grał jego ulubieniec Embiid w season openerze (tak, Jok wczoraj też nie błyszczał wybitnie, ale i tak był jakoś 3x lepszy niż Biid przedwczoraj)

2 godziny temu, Koelner napisał:

pisałem od przynajmniej bańki że murray i porter out lub #freejokic

z Murrayem to kocopołoy piszesz (wiadomka -> w meczu vs Jazz był tragiczny, ale to generalnie było do przewidzenia że musi z miesiąc minimum odrdzewiać)

Porter ofc do wywalenia od zawsze na zawsze

 

ale ogólnie to będzie dobrze -> niech się zgrają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lorak napisał:

Jokic jak w reprezentacji nabija tylko puste staty, a wyniki rozczarowują.

No tylko ,że akurat problemy Nuggets w tym meczu były zlokalizowane tam gdzie próbujesz ukłuć. Obrona pnr w wersji Jeff Green-De Andre sprawiło ,ze Malone próbował grać niskim składem w 3 kwarcie ale to też nie działało. Ławka Nuggets w ty meczu była fatalna. A Malone od lat forsuje graniem albo płena s5 albo pełna piatka rezerwowa. Brakuje Facu

Obrona Jokica wybitna nie była bo go objeżdzał młody Kessler ale kto tam bronił wczoraj dobrze? Murray może raz czy dwa podjął dobrą decyzję. Ani rzutowo ani na rozegraniu nie miał dobrego dnia. Ale największy ból to gra ławki. Tam o obronie picków nikt nie ma pojęcia. 

Może chcecie Azubuike za jakiś pierwszorundowy wybór z 24 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, julekstep napisał:

 

z Murrayem to kocopołoy piszesz (wiadomka -> w meczu vs Jazz był tragiczny, ale to generalnie było do przewidzenia że musi z miesiąc minimum odrdzewiać)

nie można mieć zaufania do combo-guarda który nie robi regularnie fajnych paczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie krytyka Murraya po tak długiej przerwie 

Jasne że podjął sporo złych decyzji, shoot selection jakoś wybitnie złe nie było, przed urazem takie rzuty trafiał 

Facet potrzebuje przynajmniej miesiąca żeby zacząć przypominać kolesia z bańki  

Portera lubię ale jakoś nie mam zaufania do jego gry 

 

Generalnie porażka tragiczna, jazz to będzie zdecydowanie najgorszy zespół ligi w tym roku. 

 

Ja jednak wciąż stawiam nuggs w top2 po rs, bo powiedzmy sobie szczerze. Zdrowi Murray i Jokic to gwarancja 50 winów z palcem w dupie 

Embiid to faja i pizdeczka, mógł spokojnie załatwić wczoraj smartowi porządny uraz 

Liga na zbyt wiele temu polmozgowi pozwala 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.