Skocz do zawartości

Nuggets 2022/2023


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale on tak gra cały sezon, ludzie na to uwagi nie zwracali, bo Nuggets w clutch mają drtg w okolicach 98 i jego postawa nie rzutowała na wyniki, teraz jest nagle wielkie poruszenie, bo od dawna przegrali dwa mecze z rzędu, a dodatkowo Biid rzucił game winnera, co zawsze generuje ruch oburzonych na socjalach, gdyby Nuggets wygrali z tymi Spurs nikt by się tym nie przejmował, a tak nagle wielkie zdziwko, bo ktoś w dwóch hlsach cały rim protection Joka pokazał

Ale on nigdy nie byl orlem jako rim protection, ale on tu momentami wrecz sie odsuwa od zawodnikow zeby spunktowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał:

Ale on nigdy nie byl orlem jako rim protection, ale on tu momentami wrecz sie odsuwa od zawodnikow zeby spunktowali.

no nie chcę pewnie łapać fauli i co by nie powiedzieć, to działa o tyle, że chyba tylko w dwóch meczach Jok nie grał całych spotkań z tego powodu, pisałem o tym wyżej i ja tego nie kupuje bo w starciu z Aytonemi tej ligi, to prędzej się zemści niż da dobry efekt 

@Reikai 

jak widać wszystko zależy od perspektywy ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christian Braun to bedzie kocur, a właściwie już jest. Malone go odkopał z czeluści ławki i gość prawie odwrócił mecz. Ten archetyp gracza to przecież idealny role player do Jokica. Tylko nie wiedzieć czemu Malone musi dostawać w pizdę tak mocno by się obudzić że ma go do dyspozycji.. i dziś młody nie zdążył, ale to jak odmienił drużynę w końcówce swoim hustle i energią to było dość imponujące gówno.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalilem 4 kwarte i Jokic w obronie w tym meczu bdb, nie jest juz targetowany na switchach, a jak Dinwidee go dostawal na switchu to w sumie nic nie mogl z nim zxrobic, effort tez bardzo wysoki w obronie

zrobili Nets z nim dzisiaj to co Raps z Davisem tylko z gorszym personelem, rzucili na niego smalla O Neala i wkladali lapy z pomocy z roznych stron, pomagali podwajali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba im się już znudził sezon zasadniczy i stąd ta seria 3 porażek z rzędu z przeciętniakami. No ale ważne, że stat-padder Jok zrobił kolejne TD.😉 Oni wrzucili na luz by złapać oddech na wiosnę, chcą nas oszukać, że tacy Lakers są w stanie zrobić z nimi fajną serię w PO czy coś faktycznie przestało funkcjonować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mhm, jakbyś oglądał, to byś wiedział, że na tle przegranych spotkań dziś grają całkiem dobrze, tylko się Brunson za bardzo odpalił

well nie bede sie z toba mordo licytowal o to czy wierzysz mi czy ogladalem mecze czy nie lol xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubbas napisał:

well nie bede sie z toba mordo licytowal o to czy wierzysz mi czy ogladalem mecze czy nie lol xd

to czy oglądałeś wszystko to wątpie, ale nawet jeśli, to dziwne wnioski wyciągasz, nie mówiąc o tym, że chyba za wczesne

4 minuty temu, Robaq napisał:

Jeśi Nuggets to wygrają to takim fartem jak wczoram Mem w meczu ze Spurs.

Spurs prowadzili prawie 30ma, mordo 

67 punktów do przerwy, idę się wieszać :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oglądalem ten mecz, z tym, że wiadomo, ze Spurs ma inną optykę niż Knicks.  

I zgadzam się z tobą, żę to Nuggets najlepszy mecz z ostatnich, ale też  nie ma wątpliwości, że mocno cieniują.  I tam musi iść jakiś ostry wstrząś bo wygląda to jak nr nr 1 zachodu słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Mi też jak patrze na tych Nuggets czegoś brakuje, ale jeszcze nie wiem czego.

Obrony brakuje, obrony 

6 minut temu, Robaq napisał:

tak oglądalem ten mecz, z tym, że wiadomo, ze Spurs ma inną optykę niż Knicks.  

I zgadzam się z tobą, żę to Nuggets najlepszy mecz z ostatnich, ale też  nie ma wątpliwości, że mocno cieniują.  I tam musi iść jakiś ostry wstrząś bo wygląda to jak nr nr 1 zachodu słabo. 

Najlepszy mecz to (jeszcze) nie wiem, na pewno najlepsza pierwszą połowa, bo przynajmniej atak zaczął działač, z Nets była bdb 4Q ale strata okazała się zbyt duża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Robaq napisał:

@LeweBiodroSmoka to mówisz obrona,

a mnie się wydaje, że Joker nie jest tak zdeterminowany i zmotywowany jak wcześniej, ale może to wynikać z pewnego wyeksplatowania, teraz też na 36 możliwych minut rozegrał prawie 30. 

niemożliwi jesteście, dobrze, że weekendowe mecze na wschodzie zaraz się skończą 

nie wiem jak Ty mierzysz tą determinacje, ale Jok gra z grubsza to samo cała karierę, sam mówi, że dla niego nie ma znaczenia czy odda 5 czy 25 rzutów, bilans Nuggets wynikał że świetnej skuteczności zza łuku choćby takiego KCP czy Gordona, a dziś znów zawiedli w kluczowych momentach msjąc czyste pozycje, Jok to nie Embiid jego wielkośč opiera się na innej grze 

Knicks na chwilę obecną mają graczy w lepszej formie, trenera chyba też skoro Porter gra już tu tyle czasu, a dalej nie ma żadnych, totalnie żadnych zagrywek na niego w decydujących momentach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja to mierze - taką naoczną "zywotnością".

Od razu przyznaje, Denver nie jest moje top3 druzyn które oglądam, ale z racji tego, ze głownie ogladam zachód to coś tam mi lata przed oczyma.  I po 62 meczach i prawie 34 minutach na mecz ( drugi sezon pod wzgledem minut rozegranych) może powodować przy takiej masie wyeksplatowanie, proste zmeczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robaq 

jeśli pytasz mnie czy Jokić może być wyeksploatowany na tym etapie sezonu przy takiej grze kolegów, zwłaszcza ławki (Bryant to chyba jakiś trojan wysłany przez Lakers) to odpowiem, że jest to mocno prawdopodobne, natomiast na pewno mu to nie przeszkadza, on zawsze sam chce być gotowy na nieokreślona liczbę minut i grać w każdym meczu

nie wykluczam, też, że jakieś rozprężenie mogło u niego nastąpić, ale na pewno nie w tym meczu, a że zaliczył kilka głupich strat, no cóż, też spróbujmy się wcielić w jego buty choć na moment i spróbujmy podołać takiej presji, której jest poddawany przy tak wyśrubowanych oczekiwaniach, Nuggets praktycznie nigdy nie byli w takim miejscu jak dziś i to zaczęło chyba lekko tej drużynie przeszkadzać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.