Skocz do zawartości

Nuggets 2022/2023


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Przypomnij sobie lepiej @karpik kto był trzecim najlepszym graczem w dwóch ostatnich PO, a potem wyciągaj tak daleko idące wnioski na bazie tych spotkań 

No ja wiem, ale powrót Murraya to nie jest jakiś upgrade w defensywie, a zastrzeżenia i obawy mam o obronę Nuggets w PO, gdzie po prostu mając Joka nie da się łatwo żonglować schematami i dostosowywać do rywali, bo z Jokiciem nie będziesz bronił picków blitzem czy nawet hedge, nie będziesz też switchował. I w ostatnich dwóch latach Nuggets zostali zniszczeni przez guardów w PO. Teraz mają więcej strzelb i są w stanie przerzucić każdego, ale u mnie lampka wciąż jest zapalona. Dojście KCP i Browna to też były świetne ruchy, ale to raczej nie są game changerzy w defensywie. Na koniec dnia i tak pewnie wszystko sprowadzi się do tego kto będzie zdrowy w PO i czy te teoretycznie gorsze dla Denver matchupy nie zostaną wyeliminowane wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

W sumie nie można tych liczb lekceważyć, no i tego, że Grizz raczej mogą sobie darować sny o pierwszym seedzie 

o ile się coś nie odempejoci

No i mega. Fajna ekipa, realne szanse na długi run w PO. Brawo Denver :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

@Lucas i mówiłem że za dużo za bonesa nie dostaną. Dwie drugie rundy od clipos

No źródła mówiły, że niby sporo drużyn się nim interesuje, ale Denver i sam Bones obniżyli jego wartość.

Rozczarowująca deadline, choć Bryant się przyda.

58 minut temu, matek napisał:

Szkoda, że tego Bonesa nie dali za Bryanta 

Też wolałbym tu po prostu wymianę 1;1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lucas napisał:

Rozczarowująca deadline, choć Bryant się przyda.

Ja bym powiedział ,.ze słaba. Suns wzieli Duranta i widać ,że czołówka Zachodu jakoś reagowała. Warriors ściągneli sobie dodatkowego dobrego obrońce. Clippers wzmocnili sie pod koszem. Memphis wzięło obie w końcu jakiegoś strzelca na ławkę. Wiadomo ,że Mavs i Suns zrobili grube ruchy a reszta czołówki wzmacniali swoje największe słabości a Nuggets .... Bryant to jest lepsy niż Jordan ale to nie jest obrońca na obwód którego szukali. Hyland został oddany za darmo. Taniej niż pozyskali Bryanta. W sumie dośc pasywne zachowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wielkim fanem Reggiego nie jestem, tak wydaje się że pasuje bardzo dobrze w potrzeby Nuggets z ławki, a przez nieźle c&s może grać też ze starterami, gdy Murray prowadzi ławkę.

Oby tylko Malone razem nimi za dużo nie grał, bo to mi się średnio akurat widzi. No i Reggie wraca do domu, Nuggets sięgają po hmm chyba główny cel buyoutow? może drugi główny po Westbrooku.

Do tego Reggie nie jest na pewno gorszym obrońca od Bonesa xD Ogólnie wyszło Bryant + Reggie <-> Bones, Reed i 2 runda

Krótko terminowo na pewno to zwiększa szanse Denver w Play-offs, może pozwoli też bardziej odpocząć starterom w tej części RS, bo widać pewne zmęczenie już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mike Singer ostatnio napisał, że Jokić dlatego w ogóle nie kontestuje wjazdów by nie wpadać w foul trouble i cała energię kumulować na końcówki meczów, niestety i bez tych założeń obecnie i tak nie obronił by krzesła, trochę lipa jak sobie człowiek przypomni 4 winning bloki z tamtego rs, nie mam pojęcia jak to ma pomóc w PO w starciu z tym Zachodem w sezonie gdzie WCF jest obowiązkiem 

jeśli coś może Jokowi zabrać MVP to właśnie seria porażek w takim stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Mike Singer ostatnio napisał, że Jokić dlatego w ogóle nie kontestuje wjazdów by nie wpadać w foul trouble i cała energię kumulować na końcówki meczów, niestety i bez tych założeń obecnie i tak nie obronił by krzesła, trochę lipa jak sobie człowiek przypomni 4 winning bloki z tamtego rs, nie mam pojęcia jak to ma pomóc w PO w starciu z tym Zachodem w sezonie gdzie WCF jest obowiązkiem 

jeśli coś może Jokowi zabrać MVP to właśnie seria porażek w takim stylu

No Jeremy spenetrował można tak powiedzieć cala obronę Nuggets. Widać było nawet ze  pójście z Denver na wymianę ciosów bez obrony  daje zysk. Byle nakręcać tempo i Denver jest łatwe do pyknięcia. Na Po to muszą się w Denver trochę przyłożyć w I rundzie żeby nie była ona dla nich ostatnia tym bardziej ze mogą na nich wpaść lakers lub clippers. Z tym ze clippers taka sama tragedia i drama w obronie.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, marceli73 napisał:

No Jeremy spenetrował można tak powiedzieć cala obronę Nuggets. Widać było nawet ze  pójście z Denver na wymianę ciosów bez obrony  daje zysk. Byle nakręcać tempo i Denver jest łatwe do pyknięcia. Na Po to muszą się w Denver trochę przyłożyć w I rundzie żeby nie była ona dla nich ostatnia tym bardziej ze mogą na nich wpaść lakers lub clippers. Z tym ze clippers taka sama tragedia i drama w obronie.

To też nie jest do końca tak, Nuggets mieli od ciula czystych pozycji i po prostu od jakiegoś czasu im nie wpada. Nie wiem czy na pewno chciałbyś iść na wymianę ciosów z drużyną, który notuje 2gi najlepszy atak w historii, niemniej obrona leży i kwiczy, Bryant wygląda na przygaszonego i sfrustrowanego, a Jackson nie daje wcale więcej niż dawał Hyland, może to i dobrze, że dołek przyszedł teraz, było za dużo sielanki, bilans nabity u siebie na często mocno osłabionych rywalach zamydlił trochę obraz i niektórzy uwierzyli, że to topowa ekipa w lidze, ale topowe ekipy nie dają wejść sobie na głowę takim Spurs 

31 minut temu, julekstep napisał:

#FireMalone!

to jest niesamowite jak wypoczęte s5 niszczy każdego w Q1 a potem jak już trzeba ogarniać rotację to często zaczynają się nerwy albo dramat (jak vs Spurs)

Spokojnie, nikt nie będzie Majka trzymał na stołku jeśli będą grać w tym stylu, inna sprawa, że wina rozkłada się tu równomiernie, dziwne rotację to jedno, ale nikt grajkom nie każe tak kasztanić mając tyle łatwych rzutów 

jeszcze z innej strony - gdyby oceniać contenderów na bazie 5 ostatnich spotkań to Celtics już mogliby się pakować na ryby, po tym w jakim stylu przegrywali wygrane mecze

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał:

https://streamable.com/soe09h
https://streamable.com/zlcu7j

Co tu sie za swiniobicie odbywa ostatnio pod tym koszem? Gruby stwierdzil, ze ma dosc dyskusji w mediach o jego MVP,  czy zasluzone, czy nie i postanowil byc waflem w D?

ale on tak gra cały sezon, ludzie na to uwagi nie zwracali, bo Nuggets w clutch mają drtg w okolicach 98 i jego postawa nie rzutowała na wyniki, teraz jest nagle wielkie poruszenie, bo od dawna przegrali dwa mecze z rzędu, a dodatkowo Biid rzucił game winnera, co zawsze generuje ruch oburzonych na socjalach, gdyby Nuggets wygrali z tymi Spurs nikt by się tym nie przejmował, a tak nagle wielkie zdziwko, bo ktoś w dwóch hlsach cały rim protection Joka pokazał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.