Skocz do zawartości

Nuggets 2022/2023


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Reikai napisał:

Jokiciowcy gotowi na solo z Embiidem?

Pewnie mnie ktoś zaraz zlinczuje ale prawda jest jedna. Dzisiejszego wieczoru Embiid był ZDECYDOWANIE lepszy niż Jokic.

47pts, 18reb! Brawo Panie Joel! Chyba wszystkim chciał wyjaśnić co sądzi o tym, że nie został wybrany do ASG.

Dobrej nocy. :) 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c***owy 

te 15 punktów do przerwy to klasyczna zasłona dymna by potem zaserwować specjalność zakładu, tak słabego Joka jak w drugiej połowie to widzi się trzy razy do roku, ale ten  jeden mecz ważył tyle co dwa miesiące genialnej gry Serba

wyścig o MVP zaczyna na nowo, ale na starych zasadach, co jest w sumie niezłym szokiem bo na Biida można było złapać kurs +10 jeszcze przed meczem

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co uda się wyciągnąć za niego, ale z każdym dniem coraz mniej boli mnie utrata Bonesa, nawet mając świadomość że pewnie będzie dostarczał gdzieś tam sporo punktów.

Nie ma miejsca w poważnym zespole na gościa tak mało dojrzałego, na kogoś tak samolubnego i kogoś widzącego tylko siebie, a nie wynik drużyny. Murray dziś bardzo ładnie to określił na konferencji, Jamal to świetny voice leader tej drużyny. Marzy mi się Caruso, ale pewnie to się nie wydarzy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Ciekawe co uda się wyciągnąć za niego, ale z każdym dniem coraz mniej boli mnie utrata Bonesa, nawet mając świadomość że pewnie będzie dostarczał gdzieś tam sporo punktów.

Nie ma miejsca w poważnym zespole na gościa tak mało dojrzałego, na kogoś tak samolubnego i kogoś widzącego tylko siebie, a nie wynik drużyny. Murray dziś bardzo ładnie to określił na konferencji, Jamal to świetny voice leader tej drużyny. Marzy mi się Caruso, ale pewnie to się nie wydarzy.

 

 

Co powiedzial Jamal?

Podobno Hornets sa zajarani nim, ale w druga strone nie wiem co mogloby isc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2023 o 13:11, Koelner napisał:
Bardzo przykre jest, że nie ma lepszych teammates. Gracz tego typu powinien budować dynastię a nie martwić się o awans do finału konferencji.

jakby nie kontuzja Murraya, to możliwe że byłby 2x z rzędu w finałach bądź coś koło tego. Jak na (relatively) small market to bardzo dobro robotę Nuggets robio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Ciekawe co uda się wyciągnąć za niego, ale z każdym dniem coraz mniej boli mnie utrata Bonesa, nawet mając świadomość że pewnie będzie dostarczał gdzieś tam sporo punktów.

PRzecież Hyland za niski na swoja pozycję. Średnio broni i jest niefektwyny. Ma chyba najniższe TS w Nuggets .

Nie jestem specem od Denver ale co go oglądam to ma problem z przebiciem się pod kosz. Więc rzuca dużo coś ale floatery tylko większośc nie trafia. I jeszcze ma spore mniemanie o sobie z tego co słychać. Może być trudno by ktoś się na niego nabrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś dostaje przekope Bones od Jamala xD

 

 

6 minut temu, ely3 napisał:

PRzecież Hyland za niski na swoja pozycję. Średnio broni i jest niefektwyny. Ma chyba najniższe TS w Nuggets .

Nie jestem specem od Denver ale co go oglądam to ma problem z przebiciem się pod kosz. Więc rzuca dużo coś ale floatery tylko większośc nie trafia. I jeszcze ma spore mniemanie o sobie z tego co słychać. Może być trudno by ktoś się na niego nabrał

Ponoć Hornets i Sota go mocno chcą, ciekawe jak oferty.

Mowimy o gościu z dużym range rzutu, o gościu z all rookie team, o dwukrotnym uczestniku Rising Stars etc, więc to zależy z której strony patrzysz.

Bones jest najgorszym obrońca ligi i jednocześnie w jakiejś tabelce sohpo wypadał najlepiej w ataku z całej klasy i to całkiem nieźle go opisuje. Bones to ciekawy zawodnik, ale raczej hobby player, lecz ktoś tam się może na niego nabrać, a jak się nie uda to cóż, oby cokolwiek sensownego dostać, bo nie ma sensu ryzykować z posiadaniem go w szatni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rw30 napisał:

jakby nie kontuzja Murraya, to możliwe że byłby 2x z rzędu w finałach bądź coś koło tego. Jak na (relatively) small market to bardzo dobro robotę Nuggets robio.

Raczej nie, tzn nie wiem, ale obrona Nuggets w dwóch ostatnich PO była bardzo podejrzana i nie sądzę, że brak Murraya miał tu wielkie znaczenie. 

W tym sezonie póki co Nuggets są jednym z najzdrowszych zespółów na zachodzie, więc bilans się zgadza, ale ja nadal nie jestem przekonany czy Denver będą w serii ze zdrowymi Clippers, Suns, Warriors, Grizzlies czy Pels jakimś super faworytem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Mowimy o gościu z dużym range rzutu, o gościu z all rookie team, o dwukrotnym uczestniku Rising Stars etc, więc to zależy z której strony patrzysz.

A co to zmienia . Nadal od tego nie urósł, nie nauczył się bronić . Nadal jest niefektywnym niskim volume shooterem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ely3 napisał:

A co to zmienia . Nadal od tego nie urósł, nie nauczył się bronić . Nadal jest niefektywnym niskim volume shooterem...

To że może się znaleźć ktoś kto w niego uwierzy jako projekt, a co do do defensywy pełna zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2023 o 22:19, karpik napisał:

Raczej nie, tzn nie wiem, ale obrona Nuggets w dwóch ostatnich PO była bardzo podejrzana i nie sądzę, że brak Murraya miał tu wielkie znaczenie. 

 

ja też nie napisałem że 'na 100%', tylko że możliwe że byłby 2x z rzędu w finałach bądź coś koło tego. Biorąc pod uwagę, że rok temu w WCF grali Mavs, a 2 lata temu Suns & Clippers (którzy wygrali bardzo zacięto serię z Mavs), nie wydaje mi się, żeby poziom WCF był dla Nuggets w pełnym składzie jakimś wielkim osiągnięciem

Obrona z Jokiem i MPJ na skrzydle była i raczej będzie podejrzana, ale atak mocarny.

W dniu 3.02.2023 o 22:19, karpik napisał:

nadal nie jestem przekonany czy Denver będą w serii ze zdrowymi Clippers, Suns, Warriors, Grizzlies czy Pels jakimś super faworytem. 

ja też nie, w obstawianiu jestem kiepski, choć z Suns czy Pels to akurat będą, może nie super ale faworytami.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2023 o 19:44, rw30 napisał:

jakby nie kontuzja Murraya, to możliwe że byłby 2x z rzędu w finałach bądź coś koło tego. Jak na (relatively) small market to bardzo dobro robotę Nuggets robio.

Posiadając gracza, który może zrobić 3xMVP to bycie w finale konferencji to raczej minimum. Finał konferencji zdarzył się nawet Nashowi czy Carterowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rw30 napisał:

Obrona z Jokiem i MPJ na skrzydle była i raczej będzie podejrzana, ale atak mocarny.

Problem z Jokiem jest taki, że z nim jesteś mało elastyczny w obronie. On jest spoko w obronie picków dropem, ale w niektórych seriach obrona dropem to jest średnio dobry pomysł i wtedy ciężko o jakieś adjustments. Tzn tak było do tej pory, może w tym roku będzie inaczej. No, a Żunior to jest letki problem Nuggets, bo płacenie mu ponad 30 baniek za bycie elite catch and shooterem to jest słaba perspektywa, i nikt z jego zdrowiem nie weźmie go bez dopłaty. A można za te pieniądze mieć dwóch dobrych 3 and D wings.

3 godziny temu, rw30 napisał:

ja też nie, w obstawianiu jestem kiepski, choć z Suns czy Pels to akurat będą, może nie super ale faworytami.

Pels w pełni zdrowia (może akurat będą kiedyś zdrowi) to dość niewygodny matchup dla Denver, bo w Nuggets brakuje shot blockera. Suns 2 lata temu ich zesweepowali, może teraz są słabsi, a Denver lepsi but still. Także nawet jeśli Jokiciowcy byliby faworytem, to jakbym miał powiedzieć czy byłbym zdziwiony, że Nuggets przegrali takie serie, to bym raczej powiedział, że nie. W ogóle na zachodzie wydaje mi się, że wygra po prostu najzdrowszy zespół, bo stawka jest tak wyrównana, że nawet Lakers po udanym trade deadline mają realną szansę wejść do finałów. Pod warunkiem, że najpierw uda im się wejść do play-in :)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie lepiej @karpik kto był trzecim najlepszym graczem w dwóch ostatnich PO, a potem wyciągaj tak daleko idące wnioski na bazie tych spotkań 

Nuggets nigdy w nowej erze nie byli w tym miejscu co teraz i nie wypada tego umniejszać, zwłaszcza, że gdy ostatnim razem będąc zdrowi, zrobili WCF, na miejscu tych drużyn, które wymieniłeś zastanwiałbym się bardziej jak powstrzymać Joka przed serią na poziomie grubego TD

 

tutaj bardzo spoko słowa Jama w sprawie Bonesa 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.