Skocz do zawartości

Nuggets 2022/2023


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reikai napisał:

Nuggets juz 3 na zachodzie. Wciaz uwazam, ze mu nie dadza 3 z rzedu, ale na pewno zaczyna znowu wymiatac. W epm jest juz drugi w lidze razem z Currym po Doncici

Ja wiem ale z drugiej strony jak popatrzysz na terminarz to zobaczysz ,ze Denver praktycznie nie gra z czołówką ligi a jeśli gra to przegrywa. Jeśli weźmiesz czołową 10 tke z tego EPM czy od Sagarina ( różnica głównie polega na tym ,ze wszędzie wciąz w tOP10 jest JAzz ale realnie powinno być jak u Sagarina czy Denver) to ci wychodzi ,że Nuggets jest 2-4 lub 3-5 z czołówką.

Oni na razie mieli łatwy w miare terminarz . Sam Jokić kręci cyferki ale Nuggets jako takie ma najłatwiejszy terminarz na Zachodzie . Jest w miarę zdrowe a już na pewno  w porównaniu do konkurencji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ignazz napisał:

Ja życzę Jokicovi aby machnął jeszcze lepsza linijkę w drugiej części sezonu aby tej kłamliwej i fałszywej lidze zrobić potężny problem z wygibasem dlaczego nie dostanie biały nieamerykański gracz mvp x3. Im lepsza gra tym większy kłopot. 

A sam Jokic mnie cieszy gra. 

Co za bzdurna w sumie argumentacja. Skoro dali Jokicowi jako jednemu z 3 graczy w ostatnich 35 latach MVP choć nie miał bilansu w TOP5 ligi to jakoś nie mają problemu z nim. Nie wiem po jakiego grzyba jest tworzona fałszywa historia jakoby mieli z tym problem. Nie mieli 2 lata temu . Nie mieli rok temu ale nie dadzą mu drugi w 3 latach jeśli zespół będzie miał bilans poza TOp3 ligi. Nuggets nie mieli bilansu nawet w TOP!0 ligi. Byli na 6 miejscu na Zachodzie. W ciagu ostatnich 35 lata tylko Moses Malone i RW zero dostali MVP choć zespół miał sredni bilans. Ale nikt nie dostał 2 razy a co dopiero z rzędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Co za bzdurna w sumie argumentacja. Skoro dali Jokicowi jako jednemu z 3 graczy w ostatnich 35 latach MVP choć nie miał bilansu w TOP5 ligi to jakoś nie mają problemu z nim. Nie wiem po jakiego grzyba jest tworzona fałszywa historia jakoby mieli z tym problem. Nie mieli 2 lata temu . Nie mieli rok temu ale nie dadzą mu drugi w 3 latach jeśli zespół będzie miał bilans poza TOp3 ligi. Nuggets nie mieli bilansu nawet w TOP!0 ligi. Byli na 6 miejscu na Zachodzie. W ciagu ostatnich 35 lata tylko Moses Malone i RW zero dostali MVP choć zespół miał sredni bilans. Ale nikt nie dostał 2 razy a co dopiero z rzędu. 

Dali, bo nie bardzo mieli wybór, natomiast wystarczy posłuchać komentatorów, podcastowcow itd. Związanych z NBA, żeby zobaczyć jak bardzo ich biały Europejczyk jako MVP mierzi i nie wzbudzą zainteresowania.

Gdyby te numerki które robil Jokic, miał jakiś Amerykanin to wszędzie byłby hype na niego, billboardy z nim i wieczny hype. 

 

Inna sprawa, ze sam Jokic swoją niemedialnoscia nie pomaga w promowaniu siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Dali, bo nie bardzo mieli wybór, natomiast wystarczy posłuchać komentatorów, podcastowcow itd. Związanych z NBA, żeby zobaczyć jak bardzo ich biały Europejczyk jako MVP mierzi i nie wzbudzą zainteresowania.

Rok temu przecież dali pomimo pewnych zasad. Zazwyczaj fialnie do MVP łapią się gracze z zespołów które mają TOP5 bilans. Ilu juz było zawodników w historii którzy mieli świetne cyfry ale zespół grał blado więc MVP trafiał do Dirka bo był najlepszym graczem najlepszego zespołu. Rok temu Jokić dostł i przez cały rok nie widziałem w ogóle żadnych zgrzytów ,ze bilans do D albo coś w tym stylu. 

Więc może wyślij liniki do tych arykułów w których Jokić mierzi jako MVP bo ja jakoś nie wdziałem wśród ogólnie szanowanych dziennikarzy czy na stronach. Wśzędzie tam Jokić ma spory hype. 

Więc podeślij mi link do jakiegoś artykułu na Athletic albo CBS, ESPN czy innego US Today gdzie lamentują i narzekają na drugie MVP Jokica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ely3 napisał:

Więc może wyślij liniki do tych arykułów w których Jokić mierzi jako MVP bo ja jakoś nie wdziałem wśród ogólnie szanowanych dziennikarzy czy na stronach. Wśzędzie tam Jokić ma spory hype. 

do czasu wygranej Joka w Philly wszyscy bukmacherzy mieli wyżej Embiida, a czarna brać dostawała sraczki na głosy o b2b 

 

nie wiem czy to szanowani dziennikarze,.ale na pewno nie było żadnego hypu na Joka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ely3 napisał:

Rok temu przecież dali pomimo pewnych zasad. Zazwyczaj fialnie do MVP łapią się gracze z zespołów które mają TOP5 bilans. Ilu juz było zawodników w historii którzy mieli świetne cyfry ale zespół grał blado więc MVP trafiał do Dirka bo był najlepszym graczem najlepszego zespołu. Rok temu Jokić dostł i przez cały rok nie widziałem w ogóle żadnych zgrzytów ,ze bilans do D albo coś w tym stylu. 

Więc może wyślij liniki do tych arykułów w których Jokić mierzi jako MVP bo ja jakoś nie wdziałem wśród ogólnie szanowanych dziennikarzy czy na stronach. Wśzędzie tam Jokić ma spory hype. 

Więc podeślij mi link do jakiegoś artykułu na Athletic albo CBS, ESPN czy innego US Today gdzie lamentują i narzekają na drugie MVP Jokica 

Reikai: No nie za specjalnie jaraja sie tym Jokiciem w stanach, jakby gosc nazywal sie Joel Embiid to bylby o wiele bardziej doceniany za dominacje na postcie i passing Magica, bylby twarza NBA, wszedzie bylyby z nikm reklamy, a tak to jest sobie Jokic ktory dominuje, wszyscy o tym wiedza, ale specjalnie o nim sie nie mowi, swiadczy o tym chociazby to ze komentatorzy podczas meczow mowia o nim przez 30 sekund, a w podcastach mowi sei glownie o wszystkich, tylko nie o tym jaki Jokic jest fajny. Zawodnicy tez nie za bardzo o nim mowia w kontekscie najlepszego gracza ligi.

Ely3: Wyslij mi artykuly z trzech wybranych przezemnie stron o tym, gdzie narzekaja na to, ze zostal wybrany MVP.

Mowimy o dwoch roznych rzeczach :P 

Kiedy ostatni raz MVP(b2b) nie dostal meczu w swieta, opening day(sytuacje z zeszlego roku), lub dostal tak malo national TV meczow?

https://nugglove.com/2021/08/26/denver-nuggets-nikola-jokic-cant-get-no-respect/

https://www.essentiallysports.com/nba-basketball-news-if-nikola-jokic-was-american-they-wouldnt-be-laughing-nba-twitter-incensed-as-espn-analysts-laugh-at-jokics-mvp-contention/

Do tego chyba najmniejszy mozliwy star bonus u sedziow, skandal jak na b2b MVP.

Chciales z ESPN to prosze bardzo, panel w ESPN ten link wyzej gdzie wysmiali kandydature Jokicia w MVP.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Oni na razie mieli łatwy w miare terminarz . Sam Jokić kręci cyferki ale Nuggets jako takie ma najłatwiejszy terminarz na Zachodzie . Jest w miarę zdrowe a już na pewno  w porównaniu do konkurencji 

Z drugiej strony grali mnostwo na wyjezdzie,  a teraz bedzie wiecej gier domowych, przy terminarzu patrzenie tylko na sile rywala IMO nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lucas napisał:

Z drugiej strony grali mnostwo na wyjezdzie,  a teraz bedzie wiecej gier domowych, przy terminarzu patrzenie tylko na sile rywala IMO nie ma sensu.

To prawda ale po prostu Nuggets jak na razie nie miało ciężkich rywali nawet na tych wyjazdach

 

Godzinę temu, Reikai napisał:

Kiedy ostatni raz MVP(b2b) nie dostal meczu w swieta, opening day(sytuacje z zeszlego roku), lub dostal tak malo national TV meczow

A od kiedy to ma coś wspólnego z MVP? Denver to mały market. Samo Nuggets nie ekscytuje ..Podaj mi może kiedy MVP zostałgracz którego zespół nie zrobił bilansu TOP6? To są mega rzadkie historie i samo to pokazuje ,że Jokić był powszechnie uznany (biorąc jeszcze pod uwage jak dużo głosów dostał) ..

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem czy to szanowani dziennikarze,.ale na pewno nie było żadnego hypu na Joka

Jak nie skoro na nba.com był w top 2 cały sezon. Na CBS cały sezon nr 1. Zach Love pisał o nim jako MVP

https://www.nba.com/news/kia-mvp-ladder-jan-21-2022-edition styczeń 22

https://www.cbssports.com/nba/news/nba-mvp-rankings-nikola-jokic-leads-wide-open-race-why-demar-derozan-has-slight-edge-over-lebron-james/

https://bleacherreport.com/articles/2951587-fresh-nba-mvp-rankings-can-jokic-durant-or-giannis-catch-the-goat-shooter

To wszystko jest grudzień 21 lub sytczeń 22. NO rzeczywiście jak tego Jokicą nikt nie szanuje. Ogólnie wszyscy tam pomstują ,że to skandal ,ze Jokić tak wyosko nieprawdaż?

 

Są pewne zasady w nba. MVP nie zostanie ktoś kto opuścił za dużo meczów bez względu na cyferki. MVP nie zostanie ktoś którego zespół robi słaby bilans. A jakoś Jokić przełamał tę zasadę. Gadanie ,ze to kogoś boli przy fakcie otrzymania MVP kiedy Nuggets miało 11 bilans w lidze to brzmi jak zaklinanie rzeczywistości. A wrzucanie jakiś filmików od no nejmów albo coś gorsza do Stephena A i traktowanie to jako wyznacznik to juz wyższy poziom aberracji

Od kiedy ten pan jest wyznacznikiem poważnej argumentacji i dyskusji? Jeśli @Reikai chciałeś osmieszyć swoje własne argumenty ,ze czarna brać pomstuje to bardziej nie mogłem. Mniej powaznego człowieka w sferze NBA nie ma i jeśli to właśnie na nim opierasz historię o Jokicu który boli społeczność koszykarską w USA to naprawdę słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3  po raz trzeci pisze, ze chodzi o zbyt maly hype, a nie to ze ktos go nie szanuje na tyle, ze w ogole nie da mu MVP, kiedy na nie zasluguje.

Chciales ESPN, to dostales dwa linki z ESPN, z dwoch roznych dyskusji w dwoch roznych okresach czasowych dotyczacych Jokicia i tego, ze srednio nadaje sie na MVP, ten link wyzej byl panelem kilku osob. Wiec zdecyduj sie, czy ESPN jest wazne, czy nie bo jest tam Stephen A(ktory jest memem, ale ogladalnosc ma top w NBA i jest opiniotworczy jakby nie bylo), bo zaraz dojdziemy do absurdu ze ten panel dyskusjny kilku dziennikarzy z ESPN tez nie zalicza sie do ESPN, bo akurat dani dziennikarze nie sa fajni wedlug Ciebie.

Denver moze byc sobie malym marketem, ale to nie ma znaczenia w kwestii docenienia MVP i tego, ze jesli masz kozackiego gracza to pokazujesz go chocby gral w Szczytnie. Taki Zion z miejsca dostaje swieta, czy ogromna ilosc meczow w national TV pomimo tego, ze Nowy Orlean to jeszcze wieksza dziura.

Powtarzam, jakby Jokic byl czarnym bratem z Delaware, to bylby wszedzie w mediach jako najlepszy gracz ligi, najlepszy wysoki swiata z passingiem Magica a do tego taki zabawny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ely3 napisał:

Gadanie ,ze to kogoś boli przy fakcie otrzymania MVP kiedy Nuggets miało 11 bilans w lidze to brzmi jak zaklinanie rzeczywistości. A wrzucanie jakiś filmików od no nejmów albo coś gorsza do Stephena A i traktowanie to jako wyznacznik to juz wyższy poziom aberracji

Od kiedy ten pan jest wyznacznikiem poważnej argumentacji i dyskusji?

myślę że ból Stephena A jest bardzo dobrym potwierdzeniem tezy 'kogoś boli'

 

a czy ten ktoś to ktoś sensowny to już inna kwestia :) 

generalnie dało się odczuć że wśród gadających głów (czyli tych których zdanie, jakkolwiek debilne by nie było, trafia do 'mas') jest swego rodzaju hejt na MVP Joka
ofc jeśli chodzi o tych sensowniejszych ludzi związanych z NBA to już przekaz był inny -> ale ten przekaz trafia do mniejszości

 

więc potem masz na socjalkach sporo hejtu od amerykańskich januszy NBA i tutaj ciężko się nie zgodzić że coś takiego miało/ma miejsce

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

bo zaraz dojdziemy do absurdu ze ten panel dyskusjny kilku dziennikarzy z ESPN tez nie zalicza sie do ESPN, bo akurat dani dziennikarze nie sa fajni wedlug Ciebie.

Myślałem ,że już trochę ogarniasz kim jest Stephen A. smith. Pomijam już ,że on regularnie piszę dla gazety z Filadelfii to on przede wszystkim z gadania kontrowersji. Co do zasady to on idzie pod prąd ogólnych trendów więc jesli on uważa MVP Joka za złe to oznacza ,że większośc ludzi uważa odwrotnie. wiec to co podałeś to raczej argument za tym ,że ludzie związani z NBA nie mieli żadnego problemu z MVP Joka. Gdyby było odwrotnie to Smith by wręcz bronił Joka.

 

3 godziny temu, julekstep napisał:

myślę że ból Stephena A jest bardzo dobrym potwierdzeniem tezy 'kogoś boli'

Byłoby to prawdziwe pod warunkiem ,ze wierzysz ,że to on myśli to co myśli a nie to co wywoła oburzenie i podbije mu kilkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Myślałem ,że już trochę ogarniasz kim jest Stephen A. smith. Pomijam już ,że on regularnie piszę dla gazety z Filadelfii to on przede wszystkim z gadania kontrowersji. Co do zasady to on idzie pod prąd ogólnych trendów więc jesli on uważa MVP Joka za złe to oznacza ,że większośc ludzi uważa odwrotnie. wiec to co podałeś to raczej argument za tym ,że ludzie związani z NBA nie mieli żadnego problemu z MVP Joka. Gdyby było odwrotnie to Smith by wręcz bronił Joka.

 

Byłoby to prawdziwe pod warunkiem ,ze wierzysz ,że to on myśli to co myśli a nie to co wywoła oburzenie i podbije mu kilkanie

Tu mamy espn bez Stephen A, a Lowe się tu przebija w ogole z kandydaturą Jokicia bo nawet o nim nie rozmawiali, przy krzywieniu się Jeffersona, za to że w ogóle Jokic został wspomiany o byciu MVP. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.