Skocz do zawartości

[beGM Playoff'22 East Conference Finals] #1 SIXERS (58-24) vs #2 MAGIC (58-24)


january

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Tecu napisał:

 

..na samym końcu Tecu Embiid grał tu z poważnymi urazami.. i o to tu wg mnie chodzi..- to jest ten decydujący fakt.

.. i gra tu dodatkowa 6-7 meczową serię - każesz głosującym to sobie wyobrazić - i to jest właśnie Twoje wyobrażenie (+ Irving) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby głosowanie trwa dziś do północy, ale wynik wygląda na przesądzony.. Okazało się, że Embiid cudownie zdrowiał tu z meczu na mecz - teraz to chyba będziesz faworytem z Lakers, bo Joelowi najwyraźniej zagoiły się wszystkie rany, a kontuzje zniknęły niczym za czarodziejskim dotknięciem.  

Wiedziałem, że żonglowanie faktami masz na wysokim poziomie, ale okazuje się że mimo bardzo zaciętej serii,  ta narracja wzięła górę. 

ja zapamiętam z tego co pisałeś przede wszystkim to:

W dniu 21.05.2022 o 16:02, Tecu napisał:

W teorii Giannis otoczony shooterami  to bardzo dobra sprawa. Tylko czy z samymi shooterami to dobra opcja?

(...)

Nie wiem jaki usage miałby Giannis z takim składem, ale strzelam, że byłby to najwyższy usage w historii NBA. I to zdecydowanie.

To o serii z Bucks. Co ciekawe takie postrzeganie nie przeszkadzała Tobie w bąblu uważać dokładnie odwrotnie i głosować wtedy na Kawhiego który tu pełnił taką samą rolę jak Giannis - to pokazuje jak łatwo zmieniasz narrację w zależności od potrzeb. Niby nie ma w tym nic złego - dorabianie teorii do swojej bieżącej wizji i potrzeb jest w końcu kluczowe do odniesienia sukcesu. Przypominam, że rekordowy usage ma u nas cały czas Kawhi z bąbla i to może być raczej nie do pobicia. 

18 godzin temu, Tecu napisał:

Tu akurat kłamiesz po prostu. Podawałem też KATa, dokładnie wszystko pokazałem, dałem szeroką, konkretną analizę statystyczną. Ale i tak wiesz lepiej, nawet nie czytając tego co ja piszę.

A ot i Twój post o którym pisałem:

W dniu 10.06.2022 o 16:50, Tecu napisał:

53,2 TS% w całych play offs łącznie 59 TS%

Kryty przez Bama a nie Townsa

Dla porównania

Mitchell 50,5 TS%

Lowry 42,6 TS% w całych PO 41,3 TS%

 

 

Najważniejsze pogrubiłem - Ty kłamiesz Tecu całą ta serię i uprawiasz niesamowitą demagogię.. I nie interesuje mnie, że w innym poście może i pisałeś o KATie - tu masz czarno na białym jak manipulujesz - i tak cały ten Finał Konfy..

Odnośnie Klaya - pisałem Tobie wtedy, że ja go nie będę liczył, albo będę jako solidnego roleplayera co najwyżej - więc daruj sobie, że nie można było czegoś przewidzieć - chociażby ja, ale również kilku innych GMów o tym pisało. 

Nie będę odpowiadał na inne rzeczy o których piszesz powyżej, gdyż wyjaśniałem je w tej dyskusji, ale to co Tobie niewygodne (czyli większość) spłynęło po Tobie niczym woda po kaczce - kontuzja Embiida, Irving który dostał sweepa i od dawna jest rakiem w drużynach tu znów będzie w Finale BeGM.., kompletne mieszanie w rotacji.. Nawet nie wiemy ostatecznie kto Philladelphie prowadzi do tego Finału.. Przecież ja w tym składzie 76ers pokonałem rok temu z Simmonsem zamiast Irvinga i Klaya.. Cała serię piszesz bardzo ogólnikowo - mam tego, mam tamtego.. ale masz też jedną piłkę i Twoja podstawowa opcja gra z kontuzją, a ta druga jest rakiem.. 

No i kompletnie ignorujesz moje wyjaśnienia o moich liderach:

Adebayo gra pod koszem i nie rozciąga gry tak jak robi to KAT, zatem dość logiczne jest, że nie potrzebuję trójek na pałę od Mitchella i Lowrego - jest to tak oczywiste jak konstrukcja cepa, zatem ta ich skuteczność z dystansu byłaby lepsza - i to nie jest żadna moja wyobraźnia, tylko zwykłe dodanie 2+2=4. Mieliby więcej miejsca pod koszem, a akurat w penetracjach Mitchell jest dobry - co nawet pokazał przeciwko Mavs choć tylko w pojedynczych qwartach.

Nabijanie się z Mitchella, czy KATa, jak Embiid nigdy nie wyszedł z II rundy playoffs tez jest słabe - ale to tutaj przeszło niestety.. 

ja mam ten sam team który Ciebie pokonał rok temu + PJ Tucker i T. Mann..

Ty masz kontuzjowanego Embiida, pierwszy raz grającego z nim Irvinga, który raczej nie byłby tu wzmocnieniem i fajnego ale nieco słabszego Klaya..

.. i to wygrywasz co ciekawe.. :) 

Olałeś też moją wypowiedź odnośnie statsów, które tu są totalnie z d.. Chyba z 5 razy Tobie tłumaczyłem skąd się brały faule KATa, ale Ty widzisz tylko fantastycznego McDanielsa, który żył z podwojeń KATa - a z oczywistych względów prawda Ciebie nie interesuje. Słabe było to że niby KAT miał sie popłakać, czy jak to tam ująłeś.

A wiesz jak ja widzę naszą serię?

Wystawiasz na boisko 14 graczy -  bo wiadomo Cole Anthony, Bones Hyland i Stanley Johnson musza dostać swoje minuty + w tym kontuzjowanego Embiida, i dostajesz strzała w g1 bo tak się zwyczajnie nie gra. Coach prosi Ciebie o możliwość adjustments, ale kulturalnie każesz mu spadać. Później Embiid łapie kolejna kontuzję - jeszcze nie miał kontuzji łokcia, to może to! - zwożą go na wózku i właściwie znika z tej serii. Klay daje rade wygrać Philly honorowy mecz i dostajesz max 4-1. Może byłoby 4-2, ale wiesz.. 3min. dla Bonesa Hylanda i 4min. dla Stanleya Johnsona przeważyły, że w decydującej akcji Hyland i Johnson pogubili sie w kryciu. 

Źródła:

rl NBA

tegoroczne playoffs

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Najważniejsze pogrubiłem - Ty kłamiesz Tecu całą ta serię i uprawiasz niesamowitą demagogię.. I nie interesuje mnie, że w innym poście może i pisałeś o KATie - tu masz czarno na białym jak manipulujesz - i tak cały ten Finał Konfy..

 

W dniu 11.06.2022 o 22:51, Tecu napisał:

 

Skuteczność

Tak, Towns rzucał na TS% 64,2, głównie przez celne 3ki.

Joel w PO 59 TS% w serii z Miami kryty przez Bama 53% TS.

Tu przewaga Orlando, chociaż wg mnie, jest bardzo prawdopodobne, że TS% Joela byłby sporo wyższy gdyby krył go Towns a nie Bam, różnica dwóch klas jeżeli chodzi o obronę.

 

To teraz sięgnijmy głębiej.

Kolejni liderzy rzutowi w obu zespołach:

Mitchell 50,5 TS% Irving 58,8 TS%

Lowry 41,3 TS%  Maxey 61 TS%

Gordon 52 TS% Klay 55,7 TS%

Staty za całe PO

Widać wyraźnie, że to co ewentualnie tracę na skuteczności Joela, z dużą nawiązką odzyskuję na kolejnych graczach, mając sporą przewagę w każdym kolejnym porównaniu.

 

 

 

 

 

To w sumie nie wiem czy kłamiesz czy po prostu nie czytasz. Trochę nieładnie.

Ja się staram, pokazuję całość a Ciebie nie interesuje co piszę, w jakim poście, bo po prostu masz ochotę komuś dokopać.

Porównałem TS% liderów na szybko a później dałem gruntowną analizę.

 A rzut to rzut, nieważne kto go wykona, ważne na jakim volumenie.

Godzinę temu, Alonzo napisał:

A wiesz jak ja widzę naszą serię?

Wystawiasz na boisko 14 graczy -  bo wiadomo Cole Anthony, Bones Hyland i Stanley Johnson musza dostać swoje minuty + w tym kontuzjowanego Embiida, i dostajesz strzała w g1 bo tak się zwyczajnie nie gra. Coach prosi Ciebie o możliwość adjustments, ale kulturalnie każesz mu spadać. Później Embiid łapie kolejna kontuzję - jeszcze nie miał kontuzji łokcia, to może to! - zwożą go na wózku i właściwie znika z tej serii. Klay daje rade wygrać Philly honorowy mecz i dostajesz max 4-1. Może byłoby 4-2, ale wiesz.. 3min. dla Bonesa Hylanda i 4min. dla Stanleya Johnsona przeważyły, że w decydującej akcji Hyland i Johnson pogubili sie w kryciu. 

Źródła:

rl NBA

tegoroczne playoffs

Śmieszne. Ja nie wykluczyłem po prostu, że któryś z nich zagra, w rotacji jest 8-9 graczy z minutami a Ty dalej swoje, wbrew Temu co piszę, wbrew temu co jest w rotacji. Piszesz by pisać.

Pisałem też, że zagrają jak będą potrzebni trenerowi, ja nie mogę tego wykluczyć a Ty dalej swoje, że coach prosi o możliwość adjustment, czyli coś zupełnie innego. Już gubisz się we własnych fantazjach.

Teraz nie piszesz w ogóle o serii, tylko wylewasz żale.

Współczuję, serio, nieważne jak się skończy ta seria.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

To w sumie nie wiem czy kłamiesz czy po prostu nie czytasz. Trochę nieładnie.

To znajdź mi tu TS % KATa:

W dniu 10.06.2022 o 16:50, Tecu napisał:

53,2 TS% w całych play offs łącznie 59 TS%

Kryty przez Bama a nie Townsa

Dla porównania

Mitchell 50,5 TS%

Lowry 42,6 TS% w całych PO 41,3 TS%

 

 

Nie ma..? No patrz.. :( 

.. ale jest info o obronie KATa na Embiidzie (nic o pozostałych kryjących go graczach) i TS z całych playoffs, żeby zawyżyć Embiidowi.

Ignorujesz tez rolę Mitchella i Lowrego, gdyż ich % to Twój atut, a to jak faktycznie by grali jest dla Ciebie niewygodne.

Późniejszy post nie ma znaczenia - pewnie wrzuciłeś go po moim i C_M który się zastanawiał po co porównujesz TS Embiida do moich guardów zamiast do KATa - wiadomo - pasowało do teorii..

..No i po co TS Embiida który już był kontuzjowany z samej II rundy, jak można z całych playoffs, gdzie w I rundzie miał odpowiednie, nieprawdaż? 🤨

2 godziny temu, Tecu napisał:

Teraz nie piszesz w ogóle o serii, tylko wylewasz żale.

Współczuję, serio, nieważne jak się skończy ta seria.

Mylisz wylewanie żalów z moim zażenowaniem Twoją demagogią Tecu - po prostu nie spodziewałem się aż takiego niskiego poziomu z Twojej strony.

Na samym końcu nadal nie wiem kto mnie pokonał - kontuzjowany Embiid, rak Irving, czy Klay u nas znów miał genialna serię jak w bąblu z ta urwana nogą (forma urwanej nogi jest pewnym żartobliwym żargonem jbc)? 

Ogólnie swoje szanse oceniałem tu na jakieś 60% - nie spodziewałem się zwycięstwa kontuzjowanego Embiida. Z postawy moich graczy jestem zadowolony (wbrew temu co pisałeś, KAT zagrał bardzo fajną serię i naprawdę co mnie pozytywnie zaskoczyło dobrze grał w obronie -  widać jednak, że nie oglądałeś Soty w tych playoffs) , choć Mitchell i Lowry faktycznie zawiedli w rl. patrząc całościowo.  No nic.. powodzenia w Finale. Gratulacje. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Mylisz wylewanie żalów z moim zażenowaniem Twoją demagogią Tecu - po prostu nie spodziewałem się aż takiego niskiego poziomu z Twojej strony.

Serio to już nie chce mi się pisać z Tobą, bawić się w Twoje gierki pisania o niczym, żałuję, że mnie w to wciągnąłeś. 

Mogę rozmawiać merytorycznie, próbowałem, ale jednak wolisz jakieś czepianie się z dupy czy napisałem to w tym czy innym poście. 

Serio, piszesz o poziomie to przejrzyj swoje posty w tej serii. Zero konkretów, zero statów, zero analiz, zero porównań, tylko Twoje fantazje, chciejstwo, zakłamywanie rzeczywistości i dojebywanie się. Przejrzyj i porównaj merytoryczność i zobacz swoje chciejstwo. Najlepiej po serii, na spokojnie. 

Ja dziękuję za taką dyskusję, nie chcę już tego kontynuować, wszystko co miałem napisać napisałem, rozłożyłem na czynniki pierwsze, porównałem, opisałem. 

Nie chcę kontynuować także ze względu na Twoje zdrowie psychiczne, uważam, że za bardzo to przeżywasz, za głęboko w tym jesteś. Życzę zdrowia i spokoju. I spojrzenia na to trochę z boku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tecu napisał:

Serio to już nie chce mi się pisać z Tobą, bawić się w Twoje gierki pisania o niczym, żałuję, że mnie w to wciągnąłeś. 

Mogę rozmawiać merytorycznie, próbowałem, ale jednak wolisz jakieś czepianie się z dupy czy napisałem to w tym czy innym poście. 

Serio, piszesz o poziomie to przejrzyj swoje posty w tej serii. Zero konkretów, zero statów, zero analiz, zero porównań, tylko Twoje fantazje, chciejstwo, zakłamywanie rzeczywistości i dojebywanie się. Przejrzyj i porównaj merytoryczność i zobacz swoje chciejstwo. Najlepiej po serii, na spokojnie. 

Ja dziękuję za taką dyskusję, nie chcę już tego kontynuować, wszystko co miałem napisać napisałem, rozłożyłem na czynniki pierwsze, porównałem, opisałem. 

Nie chcę kontynuować także ze względu na Twoje zdrowie psychiczne, uważam, że za bardzo to przeżywasz, za głęboko w tym jesteś. Życzę zdrowia i spokoju. I spojrzenia na to trochę z boku. 

 

Już nie musisz tych bredni pisać - Embiid i Irving awansowali do Finału BeGM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • 2 tygodnie później...

Spóźnione podziękowania dla wszystkich, którzy głosowali na moją drużynę.

Musiałem odpocząć. 

To była trudna seria, zupełnie niepotrzebnie dałem się wciągnąć w przepychankę słowną, za co przepraszam i czego żałuję. 

Jeżeli kogoś ubodło, że TS porównałem tych a nie innych graczy a zrobiłem to kompleksowo kilka postów dalej, to przepraszam, nie zrobiłem tego specjalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.