Skocz do zawartości

beGM - Player Option 2022 - dyskusja


LONGER01

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Szulim napisał:

Pojawiły się głosy, ze już zarobił swoje w beGM wiec nie potrzebuje wiecej

ryzykuje dając mu extension, bo mogę co stracić całkowicie, ale przebudowałem zespół na tyle, ze licze ze zostanie na dłużej ;)

a jak przebudowa wyglada - to wszyscy zobaczą przy okazji okienka na nowy sezon ;) 

wziecie PO to jest zjesc ciastko i miec ciastko.

17 mln to duzo mamony. a nie jest tak stary i w sezonie 23-24 dalej powinien miec w baku miejsce na dobre minuty w contandere.

oszukaliscie go

3 minuty temu, Szulim napisał:

a jak przebudowa wyglada - to wszyscy zobaczą przy okazji okienka na nowy sezon ;) 

ja poki co cie po owocach poznaje, a nie slowach.

owoce niestety zgnile i psu bym nie dal nawet

w historii jazz byl jeden dobry GM. i bylem to ja. CP3-Lavine-Brown--Green-Ayton-Hayward. ale to bylaby paka ehhh

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szulim napisał:

XD 

Nie mam więcej pytan - wyobraźnia Goata Morza chyba przerasta pojmowanie nas wszystkich 🤣

wszyystko bylo dogadane i przyklepane. inni nie dotrzymali umowy

10 minut temu, january napisał:

CM mówi trochę co by było gdyby, bo takiego rosteru nigdy nie było, on tam w PO walczył zaciekle Noahem Vonlehem :D 

i o malo co jebnalby dwukrotnego MVP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kelly Oubre podjął opcję w kontrakcie - a ponoć go bezczelnie okradłem wtedy wg co poniektórych 🙃

Cóż to były wtedy za zajadłe ataki na mnie - że na głodowej pensji takich graczy jak on trzymam, że mu dałem zbyt długi niewolniczy kontrakt.. A tu proszę.. - podejmuje PO :)

Na samym końcu okazuje się, że Orlando Magic dają fair kontrakty swoim graczom.

Również Rodney McGruder tylko dzięki mnie zarobił u nas aż tyle - właśnie z powodu długości tego kontraktu. Jeden z zasłużonych dla BeGM GMów nawet napisał, że jego kontrakt powinien zaczynać się wtedy od 7mln.$ 

Jeszcze rok temu były głosy, że Garrett Temple również dostałby więcej na FA i ci GMowie uważali, że powinien odrzucić ode mnie kontrakt i szukać lepszej umowy w V rundzie FA..

Ponadto Allonzo Trierowi dopiero teraz by się kończył u nas gwarantowany kontrakt.. Czy ktoś go jeszcze u nas pamięta? - większość była na NIE.

Liczę na rozsądniejsze decyzje GMów, którzy tak a nie inaczej głosowali przy moich graczach, jako agentów graczy w przyszłości. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Kelly Oubre podjął opcję w kontrakcie - a ponoć go bezczelnie okradłem wtedy wg co poniektórych 🙃

Cóż to były wtedy za zajadłe ataki na mnie - że na głodowej pensji takich graczy jak on trzymam, że mu dałem zbyt długi niewolniczy kontrakt.. A tu proszę.. - podejmuje PO :)

Na samym końcu okazuje się, że Orlando Magic dają fair kontrakty swoim graczom.

Również Rodney McGruder tylko dzięki mnie zarobił u nas aż tyle - właśnie z powodu długości tego kontraktu. Jeden z zasłużonych dla BeGM GMów nawet napisał, że jego kontrakt powinien zaczynać się wtedy od 7mln.$ 

Jeszcze rok temu były głosy, że Garrett Temple również dostałby więcej na FA i ci GMowie uważali, że powinien odrzucić ode mnie kontrakt i szukać lepszej umowy w V rundzie FA..

Ponadto Allonzo Trierowi dopiero teraz by się kończył u nas gwarantowany kontrakt.. Czy ktoś go jeszcze u nas pamięta? - większość była na NIE.

Liczę na rozsądniejsze decyzje GMów, którzy tak a nie inaczej głosowali przy moich graczach, jako agentów graczy w przyszłości. :) 

 

no i znow pierdzielisz glupoty.

po prostu oubre mial lepsza oferte i z dupy oszczedzil dla ciebie pare mln (jak pokazal czas, bezsensownie bo gm go wyjebal z druzyny).

takze  wyrazna skaza na kulturze organizacji. mam nadzieje, ze nie zostanei zapomniana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

CM mówi trochę co by było gdyby, bo takiego rosteru nigdy nie było, on tam w PO walczył zaciekle Noahem Vonlehem :D 

No, a Jazz niestety mieli później jednego z najgorszych GMów tej gry (poliszlama czy jakoś tak).

Gra w playoffs Noahem Vonleh zamiast Aytona przeszła już do annałów historii :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no i znow pierdzielisz glupoty.

po prostu oubre mial lepsza oferte i z dupy oszczedzil dla ciebie pare mln (jak pokazal czas, bezsensownie bo gm go wyjebal z druzyny).

takze  wyrazna skaza na kulturze organizacji. mam nadzieje, ze nie zostanei zapomniana

Był też przynajmniej jeden głos na QO :) 

Zreszta Ronnie chyba juz po trymestrze, czy dwóch sprzedał wtedy kontuzjowanego Lamba, którego podpisał.

A Kelly Oubre dzięki właśnie kulturze organizacji Orlando zagrał u nas w mniejszej ilości klubów niż w rl. jakbyś pytał. Chętnie go za rok znowu podpiszę za rozsądne pieniądze. :) 

Teraz, człowiek...morza napisał:

no na tamten moment byla zajebista i sporo osob to kupiło 

z serii do 0, zrobila si rywalizacja

XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Był też przynajmniej jeden głos na QO :) 

Zreszta Ronnie chyba juz po trymestrze, czy dwóch sprzedał wtedy kontuzjowanego Lamba, którego podpisał.

A Kelly Oubre dzięki właśnie kulturze organizacji Orlando zagrał u nas w mniejszej ilości klubów niż w rl. jakbyś pytał. Chętnie go za rok znowu podpiszę za rozsądne pieniądze. :) 

czyli nie przyznasz sie w koncu do bledu, ze to kasztan. imo slabo o tobie to swiadczy.

pokora piekna cecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

czyli nie przyznasz sie w koncu do bledu, ze to kasztan. imo slabo o tobie to swiadczy.

pokora piekna cecha

Ta możliwość tegorocznego PO miał dzięki mnie - jakbyś pytał, co wynikało z długości umowy. Argumentacja że  powinien podpisać krótszy kontrakt właśnie podczas aktualnego głosowania została zmasakrowana. Ciekawe, czy na FA dałby Kellemu ktoś od nas chociaż MLE 🤔

 Kelly nie jest żadnym kasztanem, tylko w rl nie trafił nadal do odpowiedniej organizacji. Szkoda, że przykład Wigginsa Ciebie niczego nie nauczył.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

 Kelly nie jest żadnym kasztanem, tylko w rl nie trafił nadal do odpowiedniej organizacji. Szkoda, że przykład Wigginsa Ciebie niczego nie nauczył.. :( 

xdddddddd

za oczywisty trolling

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

xdddddddd

za oczywisty trolling

 

Teraz, LAF napisał:

Jeden z gorszych DRPM w lidze …

Akurat jego grę śledzę uważnie jeszcze od czasu Washingtonu.

Warunki na 3&D ma fantastyczne. I co ciekawe w Golden St. grał wtedy naprawdę bardzo dobrze w defensywie, ale u nas zmieniono po prostu płytę i zamiast z jego obrony śmiano się po prostu z ataku. 

Heat rok temu proponowali mu pełne MLE - bo na więcej sobie nie mogli pozwolić, ale Kelly liczył na więcej i.. poszedł do Charlotte, które by zrobić dla niego miejsce zwolniło.. tak.. Caleba Martina :P 

PJ Tucker był dla Heat w rl opcją B i dopiero jak Oubre się nie zgodził ( z Ozzym miałem warunkowy deal - jak Kelly podpisałby z Heat to bym go nie oddawał) i podpisał nieco poniżej MLE (7mln.$) z PO.

.. znaczy PJ Tucker podpisał za 7mln. a Oubre chyba za 12mln.$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

@Alonzo proszę nie brnij w to dalej. Nie ma argumentów, które bronią Kelly. Gościu na zagranicznych forach jest wypychany przez fanów CHA gdzie się da. U nas wziął PO bo nikt mu nie da tyle czy więcej. 

ja to rozumiem LAF. Po prostu czekam, aż wreszcie Kelly pójdzie po rozum do głowy i w rl postanowi pomóc swojej karierze inwestując w opinię o sobie i za mniejszą kasę, ale pójdzie do lepszego klubu. Już z gracza s5 i tak spadł do 6thmana. 

1 minutę temu, january napisał:

A to gdzie on grał rok temu w RL :D :D ?

Przecież zeszłoroczne GS miało 2 szkodników - Wisemana i Oubre, wystarczyło ich wypi*****ić i tytuł :) 

Trzech - jeszcze Wiggins.

Gdyby tam został za niższą kasę, to dziś byś się z niego nie śmiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

on nie ma ani 3 ani D

w tym rzecz

Nope.

W Golden St. bronił naprawdę ok, ale presja nowej roli zrobiła swoje w ofensywie - fatalne % choć później z czasem grał coraz lepiej. Niestety uraz znów szybciej zakończył jego sezon.

On ma naprawdę długie łapska - co do warunków fizycznych nawet nie ma o czym dyskutować. Głowa - tu jest problem.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy ktoś, dlaczego Javonte Green odrzucił opcję gracza? 

Zainwestowałem w zawodnika, którym raczej nikt się nie interesował. Na rolę w zespole narzekać nie mógł, bo grał naprawdę sporo. 

Jest w fajnym zespole i odrzuca drugi rok umowy, bo ktoś inny da mu minimum czy tam ciut więcej? Bez jaj... 

Strasznie słaba ta decyzja. Zmiana powinna pójść! 

ps. Przypominam, że w rl zgodził się na minimum dwuletnie i dalej będzie w Bulls. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele rzeczy w BeGM mnie tak triggeruje jak to glosowanie na temat Oladipo.

Pozwole sobie jeszcze raz powtorzyc, zwlaszcza, ze sa wsrod nas nowi GMowie @Reikai @bogans2, ktorzy calej historii beGM na szczescie dla nich nie znaja.
 

Oladipo jest w beGM Heat od 2018 roku. Co jest ewenementem w tej grze. Od tego czasu Miami sa w czolowce ligi. Celem wzmocnienia zespolu moglem wzorem wiekszosci GMow (pewnie slusznie) wymienic go za kogos grajacego. Ze wzgledu na sympatie do Dipo i teoretyczny  fit do Luki( przed kontuzja szczegolnie) postanowilem go zostawic w swoim skladzie. Nigdy go nie kisilem na lawce, byl wazna czescia w rotacji w PO jak byl do dyspozycji.

2 lata temu zaproponowalem mu extension na poziomie 100/4. Spolecznosc odrzucila w glosowaniu moja propozycje.

Podpisalem go w zeszlym roku na FA. Dalem oczekiwane PO, Dipo znowu nie byl zdrowy, ale nadal trzymalem go w skladzie pomimo tego, ze w skutek kontuzji w zespole potrzebowalem kogos grajacego.

Jak ktos patrzy na newsy z reala to Dipo gra za minimum w Heat, u mnie gral za 6 milionow. W realu za wszelka cene prosil o transfer do Heat. U mnie jest tu jeszcze dluzej.

Teraz po 4 latach, kilkunastu ostatnich spotkaniach ma odrzucic PO i testowac znowu rynek? Czy znajdzie lepszy zespol do Heat? Czy znajdzie wieksza kase? Czy znajdzie lepszego kreatora od Luki?

Taka lojalnosc klubu wobec gracza, ktory nie jest HOFem jest bardzo rzadka w realu, a co dopiero w BeGM, gdzie superstarami handluje sie na potege.

Biorac pod uwage powyzeze wnosze o zmiane glosow spolecznosci i akceptacje PO.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.