Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Niby Brand zajebisty value pick. Z drugiej strony słabo fituje defensywnie do Shaqa. Podobne mankamenty. 

k****aaaaaa z tym Shaqiem to jest chyba najbardziej jakaś zjebana filozofia na tym forum. Koleś ze starym AC Greenem i Horacym oraz później Horrym robił top def w NBA a ciagle jest teoria że jedynie z Sheedem dobrze się fituje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

06 też był niesamowicie dobry, mistrz byłby, gdyby nie grał 5v8 ;) 

co nie zmienia faktu ze to run w  2011 ucementowal mu pozycje na polce Garnettow i Bryantow tego swiata

sytuacja jest rozwojowa jak sobie przypomne co kilka stron temu pisales o Wadzie (gdzie sytuacja jest jakies 100x mniej zero jedynkowa, bo mimo braku wow factora i tak sporo osob woli jego wersje z 09) :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Koelner napisał:

k****aaaaaa z tym Shaqiem to jest chyba najbardziej jakaś zjebana filozofia na tym forum. Koleś ze starym AC Greenem i Horacym oraz później Horrym robił top def w NBA a ciagle jest teoria że jedynie z Sheedem dobrze się fituje 

tak, Shaq z tamtych czasów staje się niedoceniany w D, tylko ze to aby relatywnie do epoki. bo w dzisiejszej lidze, tak opartej na pickach, byłby już gorszy. co zreszta wtedy Bibby przecież wyeksponował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lorak napisał:

tak, Shaq z tamtych czasów staje się niedoceniany w D, tylko ze to aby relatywnie do epoki. bo w dzisiejszej lidze, tak opartej na pickach, byłby już gorszy. co zreszta wtedy Bibby przecież wyeksponował.

jakbyś grał przeciw Kings to bierzesz na siebie rzuty Bibbyiego a zostajesz under na roll wysokich. jak Phil w końcu rzucił na Mike KB i krył go od zasłony i prowokował go do penetracji to źle skończyło się dla Kings 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wiele wariantów tutaj ale opowiem może jak zostaną wybrani ci co myślałem, finalnie brakuje mi point guarda i mam na sg iguodale który zajebiscie kreuje też, wiec spoko, w tych latach grał w Philly gral trochę na sg wiec bedzie dobrze :D 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.