Skocz do zawartości
Reikai

ATF 00' - Komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, P_M napisał:

Jermaine jest tutaj jednym z najlepszych obrońców z pomocy za 1 sezon. Malone do siłowania się również top (4x alldef,gdzie np Marion 0), zaczynam wątpić, że czytałeś cokolwiek, co napisałem. 

potwierdzam - moja ulubiona seria 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, P_M napisał:

Jermaine jest tutaj jednym z najlepszych obrońców z pomocy za 1 sezon. Malone do siłowania się również top (4x alldef,gdzie np Marion 0), zaczynam wątpić, że czytałeś cokolwiek, co napisałem. 

to że napiszesz że jakiś Twój gracz jest naj w danym elemencie to nie znaczy że tak faktycznie jest :)

masz najlepszy duet obrońców na pozycjach 1 i 2 -> czyli tam gdzie to ma najmniejszy wpływ na drużynę

meh Hilla (+/- poziom Melo :) )

Malone, który dobrze gra 1v1....i tyle

średnio-słabego (w skali zabawy) Jermaine'a (przypominam że w naszej zabawie starterami na C są m.in  -> Timmy, Zo, Dwight, D-Rob czy Mutombo, wszyscy o 2 klasy lepsi w D)

a Twój najlepszy obrońca (Ben) będzie grał pewnie 15 mpg :) 

no nie jest źle, ale szału tu nie ma żadnego

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe te dyskusje, dla mnie blackmagic przegrywa obroną, a Ronnie z P_Mem w ataku, a Wy dyskutujecie o ataku blackmagica/obronie Ronniego i P_Ma. ;] Ale mam chyba bardzo podobną ocenę teamów do julekstep.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, BMF napisał:

Ciekawe te dyskusje, dla mnie blackmagic przegrywa obroną, a Ronnie z P_Mem w ataku, a Wy dyskutujecie o ataku blackmagica/obronie Ronniego i P_Ma. ;] Ale mam chyba bardzo podobną ocenę teamów do julekstep.

No właśnie - a ty mnie pokarales za brak spacingu, i miałem się do tego odnieść ale przez te bzdury P_M kompletnie zapomniałem. Chciałem napisać, że po prostu na tle innych drużyn raczej nie odstaje w tym wzgledzie, wiec jeżeli to wg ciebie moja jedyna wada to daj z jedno miejsce wyżej bo ani julek, ani Koelner ani bm nie będą tutaj w tym względzie lepsi…, jedynie Reikai tutaj ma przewagę ;] (no dobra jeszcze blackmagic ma lepszych shooterow ale ma gorszy zespół w innych aspektach a Arenas sobie jechał z Nashem jak z gównem z tego co  oglądałem ostatnio przy drafcie te highlighty Arenasa.

Jak chcesz mieć podobna ocene to julek to nie masz jeszcze podobnej oceny mojej drużyny co julek jak coś ;) 

on dał mnie na drugim miejscu w grupie nie licząc swojej drużyny, a ty dałeś mnie na przed ostatnim w całej grze 

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

@P_M łap http://www.82games.com/dpoy.htm

Bo widzę że po niedocenianu Cambyego wziąłeś się za deprecjonowanie Mariona :)

Haha trzech moich w top3 tego rankingu, pięknie zaorane. Wybrałem co prawda nieco inne lata duncana i Mariona ale ten artykul właśnie pięknie przedstawia to co mowie o marionie - gdyby nie on to tamci suns by mieli chyba ze 140drtg. 
w ogóle zapomina się przez ich regularny (lekki) choke jako drużyna w playoffs, ze realnie w tamtych latach 2005-2007 to była druga/pierwsza najlepsza drużyna ligi. Na wschodzie było tylko Pistons, Heat i Lebron, a zachód był dużo mocniejszy. 

to tylko zabawa i się wynikiem nie będę przejmował za bardzo, ale ewidentnie wielu z was myśli stereotypami. Nie bierze pod uwagę realnych wyników w wybranych sezonach. 

marion 06 - chyba WCF, porażka z Duncanem 
Duncan 03 - dominacja totalna i napierdalanie po 25-15-5 w play offs, a do tego najlepszy shotblocker w PO
melo 09 - prawie wjebal „ backToback lakersom”, zabrakło kilku posiadan. Jak przeglądałem przy wyborze statsy ludków z tamtych playoffs, to wyszło mi ze tylko Kobe i dwight zagrali lepsze PO indywidualnie

arenas 06 - wtedy top5 ligi, pamietam doskonale ze po tym sezonie każdy miał go za topdoga, zwłaszcza w grach typu fbx każdy chciał go mieć tak samo jak lebronów i amare, bo był wtedy w dodatku bardzo młody i nikt nie wiedział ze w późniejszych latach głowa nie dojedzie. 
iggy 09 - imo największy cienias z tej piątki ale on tu ma być tylko rolesem co pomoże trochę rozgrywać i da dobry defense.

Imo po prostu za bardzo patrzycie co się stało później z karierami melo i arenasem, nie pamiętacie już ze każdy z nich w pewnym momencie ( w tym co wybralem) uważany był za lepszego niż lebron..

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
37 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jak chcesz mieć podobna ocene to julek to nie masz jeszcze podobnej oceny mojej drużyny co julek jak coś ;) 

przecież u mnie jesteś ex aequo z Koelnerem i blackmagickiem :P -> w sumie zapomniałem o tie-breakerach, ale wtedy powinno lecieć po 'ficie' (czyli Koelner -> blackmagic -> Ronnie)

w sumie poprawiłem kolejność o tie-breaker jakby to ktoś liczył

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@january rzuc glosem, kto tam jeszcze pominal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Imo po prostu za bardzo patrzycie co się stało później z karierami melo i arenasem, nie pamiętacie już ze każdy z nich w pewnym momencie ( w tym co wybralem) uważany był za lepszego niż lebron..

Carmelo w 2009 roku raczej nie był uważany za lepszego od LeBrona. ;]

56 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Chciałem napisać, że po prostu na tle innych drużyn raczej nie odstaje w tym wzgledzie, wiec jeżeli to wg ciebie moja jedyna wada to daj z jedno miejsce wyżej bo ani julek, ani Koelner ani bm nie będą tutaj w tym względzie lepsi…, jedynie Reikai tutaj ma przewagę ;]

Dla mnie nie masz kreatorów, dobrego spacingu i Jackson z rookie Rosem to questionable wybory z ławki względem Twoich braków (tzn. nie mają fajnych skillów w ataku, które by Ci się przydały), nie tylko spacing. ;] Ale nie jestem raczej adresatem teamu z Carmelo w składzie, to co ja mogę z tym zrobić, np.@MarcusCambypewnie by Cię bardziej docenił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, julekstep napisał:

przecież u mnie jesteś ex aequo z Koelnerem i blackmagickiem :P -> w sumie zapomniałem o tie-breakerach, ale wtedy powinno lecieć po 'ficie' (czyli Koelner -> blackmagic -> Ronnie)

w sumie poprawiłem kolejność o tie-breaker jakby to ktoś liczył

Loooool, bo się c***a znasz. Fit mam zajebisty wlasnie.
Marion Iggy i Duncan  nie potrzebują wiele piłki i łatają jednocześnie  wady melo i arenasa w obronie, gdzie ty tu widzisz zły fit człowieku? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Fit mam zajebisty wlasnie.

napisał dosłownie każdy o swoim teamie :) 

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Marion Iggy i Duncan  nie potrzebują wiele piłki

to miłe

tylko że niekoniecznie Arenas i Melo to ludzie którym chciałbym dawać piłkę w ATFie (nawet tak limitowanym jak ten) :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, julekstep napisał:

No ale nie rob sobie jaj ze słabym fite. 

Specjalnie dobrałem właśnie do dwóch pierwszych graczy, którzy nie potrzebuja piłki i graja zajebiscie zespołowo -  dwóch typow, co są bez wątpienia jednymi z najlepszych w tym atf w grze jeden na jeden, czyli mam to i to w ataku. Igoudala, Marion, Duncan trzech graczy którzy lubią grac podaniami, zespołowo, kombinacyjnie i dla kontrastu - żebyście nie pierdolili ze nie mam kozaka, zabrałem nawet dwoch go to guys. 

A w obronie sam przyznałeś ze to może być najlepszy team.

czego nie widzę tutaj? Zgadzam się generalnie z argumentami @BMF o braku top kreatora i shootera i to kumam. Ale jak sobie patrzę na to jak wypadam z tym spacingiem na tle innych zespołów z grupy to już tak całkiem serio uważam, że powinienem być drugi za Reikai. Do niego nie mam chyba podjazdu. 

arenas pizgał 3 trójki na mecz na 37% a w tamtych PO był w jeszcze większym gazie bo zrobił 4x42% na małej probce. Na dzień dzisiejszy w lidze jest może z 5-10 typkow w lidze którzy to robią, a wtedy było ze dwóch, trzech? Może był najlepszy nawet, w lidze w tym sezonie w rzucaniu trójek na dużym Volume, ale nie chce mi się sprawdzać nie wazne. Do tego Melo, Marion I Iguodala tez potrafią rzucić trójkę i każdy trafiał ponad jedna na mecz w wybranych sezonach. I wybrałem jeszcze Stephena Jacksona z sezonu gdzie zanotował zajebisty fluke w PO i RS akurat. 
@BMF
my point is - jakbysmy grali w atf normalny to pewnie ten spacing by to było problemem ale nie w 00’s, Cmon. 

na przeciw w swojej grupie mam np julekstep team z:
Stockton-Carter-Roy-Garnett-Mourning

koelner z :
deron-kobe-Kirilenko-Webber-nene

Wklejać statystyki?  Czy mogę już powiedzieć ze Ja jestem conajmniej trzeci najlepszy w swojej grupie w samym spacingu, a ty wytykasz mi to jako główny powód czemu jestem tylko przed lafem.  Dziwne to sie wydaje po prostu… bo w innych rzeczach uważam ze jestem dużo lepszy, a 10 trójek na mecz u blackmagic vs 8 trójek na mecz u mnie nie powinno imo zrobić aż takiej różnicy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

i dla kontrastu - żebyście nie pierdolili ze nie mam kozaka, zabrałem nawet dwoch go to guys. 

no ja (i pewnie kilka innych osób) nie uważa Melo i Arenasa za 'kozaków' :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, julekstep napisał:

to miłe

tylko że niekoniecznie Arenas i Melo to ludzie którym chciałbym dawać piłkę w ATFie (nawet tak limitowanym jak ten) :) 

A ja bym jednak chciał.

Bawi mnie ze sie tak zakręciłes i powtarzasz się tak z tym Melo, bo to był realnie top3 gracz tamtych playoffs. 

1 minutę temu, julekstep napisał:

no ja (i pewnie kilka innych osób) nie uważa Melo i Arenasa za 'kozaków' :) 

Tu masz nawet jak Arenas jedzie z Nashem, jak z gownem akurat chyba wybranym u nas z tego roku o ile się nie mylę. Przypominam suns wtedy trzecia siła ligi w RS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

julekstep team z:
Stockton-Carter-Roy-Garnett-Mourning

koelner z :
deron-kobe-Kirilenko-Webber-Nene

dzięki za wklejenie tego fragmentu, teraz wizualnie łatwo jest zobaczyć jak Kobe dojeżdża pussy-Team @julekstep :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Bawi mnie ze sie tak zakręciłes i powtarzasz się tak z tym Melo, bo to był realnie top3 gracz tamtych playoffs. 

NIE NO! JAK REALNIE TO ZWRACAM HONOR

xD

w sumie rzucał tak jak mój Roy w tych PO, gdzie mój biedulek nie miał obok siebie Billupsa  i musiał grać przeciwko mocniejszej defensywie :( 

5 minut temu, Koelner napisał:

dzięki za wklejenie tego fragmentu, teraz wizualnie łatwo jest zobaczyć jak Kobe dojeżdża pussy-Team @julekstep :P

szkoda tylko że kolega źle wkleił :)

bo powinno być Roy-Carter

tyle warte są opisy w atfach xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, julekstep napisał:

NIE NO! JAK REALNIE TO ZWRACAM HONOR

xD

w sumie rzucał tak jak mój Roy w tych PO, gdzie mój biedulek nie miał obok siebie Billupsa  i musiał grać przeciwko mocniejszej defensywie :( 

szkoda tylko że kolega źle wkleił :)

bo powinno być Roy-Carter

tyle warte są opisy w atfach xD

Lakers 2009 mieli najlepsza obrone w lidze w playoffach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@julekstep

http://www.82games.com/0506/05WAS1E.HTM Tu tu masz arenasa w clutch w 05-06

Nie każdy jest jokicem oczywiście - ale 

http://www.82games.com/2122/21DEN21.HTM#clutch  porównaj sobie np ile mieli ft obaj, to ten sam lvl wymuszania ft co Jokic i rzucał jeszcze skuteczniej ft w crunch. Porównaj sobie też ile % tych rzutów było assisted u obu graczy ;)

Julek robisz z siebie clowna co powtarza ten sam zart dziesięć razy jak zwykle, dwa nazwiska się przyjebales za same nazwiska, a gdybym miał troszkę więcej czasu to bym znalazł więcej fajnych statystyk dla nich z tamtych lat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Reikai napisał:

Lakers 2009 mieli najlepsza obrone w lidze w playoffach.

nie dziwota

skoro nabijali se statsy na Melo xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, julekstep napisał:

nie dziwota

skoro nabijali se statsy na Melo xD

No tak zajebiscie im sie podobało to nabijanie  ze stwierdzili ze 7 meczy warto ponabijać i to jeszcze do ostatnich minut IV kwarty  xD xD XD lol lol lol 

PS. To miał być niby atf z jednym sezonem, a obaj mieli te swoje sezony lepsze i bardziej ekscytujące niż twój leszcz Carter wybrany w drugiej rundzie 

xD xD Lol lol lol 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@julekstep

http://www.82games.com/0506/05WAS1E.HTM Tu tu masz arenasa w clutch w 05-06

Nie każdy jest jokicem oczywiście - ale 

http://www.82games.com/2122/21DEN21.HTM#clutch  porównaj sobie np ile mieli ft obaj, to ten sam lvl wymuszania ft co Jokic i rzucał jeszcze skuteczniej ft w crunch. Porównaj sobie też ile % tych rzutów było assisted u obu graczy ;)

82games :)

widzę tutaj Arenas ma rating na stronce za ten sezon 6,9

mój Carter (którego "można zatrzymać" i chyba jest słaby - wg. Twojego opisu) w tym samym sezonie (gdzie był już gorszy niż wcześniej ) ma 11,8

wesołe, co nie?

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Julek robisz z siebie clowna co powtarza ten sam zart dziesięć razy jak zwykle, dwa nazwiska się przyjebales za same nazwiska, a gdybym miał troszkę więcej czasu to bym znalazł więcej fajnych statystyk dla nich z tamtych lat. 

to nie pozostaje mi nic innego jak tylko dziękować Bogu że nie masz więcej czasu!

PS. To miał być niby atf z jednym sezonem, a obaj mieli te swoje sezony lepsze i bardziej ekscytujące niż twój leszcz Carter wybrany w drugiej rundzie 

jaki fajny timing z tym  że Carter w 06 (najwcześniejszy sezon z full data)  ma na stronce, którą sam podałeś, lepszy rating niż Arenas 06 czy Melo 09 xDDDD

aha - i ja Cartera wziąłem w 3ciej rundzie jbc (że opisów nie czytasz to szanuję, ale podsumowanie draftu, które przeklejałeś z mojego postu, mógłbyś chociaż przejrzeć dla przyzwoitości xD)

No tak zajebiscie im sie podobało to nabijanie  ze stwierdzili ze 7 meczy warto ponabijać i to jeszcze do ostatnich minut IV kwarty  xD xD XD lol lol lol 

ale tam było 4-2 a 6ty mecz skończył się 27-punktową wygraną LAL  :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi