Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

z wowy (pbp stats), przecież wpisałem Arizie minimalnie minusowy on/off - (w sensie mistrzowscy Lakers byli z nim +7/100, a bez niego +8/100 :D jakoś tak)

aaa true krzywo spojrzałem

 

.....chociaż cały czas jakieś małe rozbieżności są (w każdym badanym przypadku na Twoją korzyść ofc xD) między tym co na 82games :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

dziwnie piszesz "był historycznym kasztanem w D"

 

wymieniano tu Bena jako totalną  dziurą w ataku na poziomie atf

Stoudemire w obronie jest 10x taką dziurą :) 

-1.68 drpm w moim sezonie. No bez szału, ale mój Stat byl jeszcze młody, mobilny i ma lepszych nauczycieli niz Nash i inne kasztany, tu ma się od kogo uczyć. A jak będzie kaleczył, to siada i wchodzi Hedo na 4 i też x tym zyje, ale po 1) jego atak przyćmiewa jego D jakieś dwukrotnie,  patrz seria vs Duncan , dwa gra od kilku do 10 max minut jako energizer ławki z Rondo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

-1.68 drpm w moim sezonie. No bez szału, ale mój Stat byl jeszcze młody, mobilny i ma lepszych nauczycieli niz Nash i inne kasztany, tu ma się od kogo uczyć. A jak będzie kaleczył, to siada i wchodzi Hedo na 4 i też x tym zyje, ale po 1) jego atak przyćmiewa jego D jakieś dwukrotnie,  patrz seria vs Duncan , dwa gra od kilku do 10 max minut jako energizer ławki z Rondo.

no w -1,7  PO ->  W RS -2,98

w obu przypadkach to drugi najgorszy wynik w lidze -> jako wysoki :) 

 

dramat tbh (szczególnie że to nie jest jakiś fluke, ale standard u tego pana :) )

no i jego atak z Rondo (tak jakoś stukrotny downgrade względem Nasha :) ) u boku raczej niespecjalnie to przyćmi

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reikai napisał:

No bez szału, ale mój Stat byl jeszcze młody, mobilny i ma lepszych nauczycieli niz Nash i inne kasztany, tu ma się od kogo uczyć.

 

3 minuty temu, Reikai napisał:

coś tam o łapaniu nawyków

musisz w opisie uwzględnić rozpiskę treningów podczas preseason w takim razie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Reikai napisał:

Idealny pod obecną koszykówkę, trochę wyprzedził swoje czasy. Współtworzył najlepszą obronę ligi w tamtym sezonie w RS(w PO lepsi byli m.in Lakers), 1.37 drpm więc na pewno minusowy nie był. Lewis jest dla mojego Lebrona tym, kim Lebron marzył że będzie Love, czyli rozciągający parkiet wysoki, który w dodatku nie jest kołkiem w obronie, ma w sobie dalej trochę atletyzmu i szybkości, pierwszego kroku więc zrobi więcej niż campienie w miejscu.

OMG, przecież Rysiek Lewis to był jechany tutaj na forum praktycznie przez wszystkich za obronę i ogólną łajzowatość. Jak grasz praktycznie non stop z Howardem to ciężko, zeby twój drpm nie był pozytywny, ale mówienie, że on współtworzył obronę, to trochę jak powiedzieć, że Gortat współtworzył z Nashem zajebisty atak w PHX. 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewis był raczej niedoceniany, tzn. w 00s za bycie niezbierającym shooterem z miejsca dostawało się treatment pizdy (np. Chris Bosh, który miał opinie średniego obrońcy, bo rzucał jumperki, albo inny Pau), współcześnie Lewis (mobilny sharpshooter mogący grać na dużym volume) miałby dużo lepszą reputację, no i miał jeszcze pecha grać w no-D Seattle pod koniec ich istnienia.

Magic bardzo dobrze bronili bez Dwighta, to wiadomo, że Lewis czy Hedo byli niedoceniani w D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, P_M napisał:

 

OMG, przecież Rysiek Lewis to był jechany tutaj na forum praktycznie przez wszystkich za obronę i ogólną łajzowatość. Jak grasz praktycznie non stop z Howardem to ciężko, zeby twój drpm nie był pozytywny, ale mówienie, że on współtworzył obronę, to trochę jak powiedzieć, że Gortat współtworzył z Nashem zajebisty atak w PHX. 

Ogólnie tu leci już taki pr jak w TVP. Panowie ja wiem, że każdy chce wygrać ale jednak jakąś dozę samokrytyki trzeba zachować. Rysiek Lewis aka trochę wyprzedził swoje czasy. No tak jak tosiek Walker i z podobnym efektem.

Amare aka bez szału w D. Co dalej? Gortat full ofense package tylko trójka średnia?

Btw. Opieranie się na samym drapm tez jest słabe bo wg niego w 09 Dwight miał ujemny wpływ na obronę a Lewis czy Nelson dodatni. Jak było chyba każdy pamięta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Reikai napisał:

 @Koelner wyskoczy, że Lechoke albo że przegrał z Hedo, to przypomnę że mówimy o serii  gdzie zrobił sobie 38-8-8 i:

11 godzin temu, julekstep napisał:

 (wybrany z 5ym pickiem, DZIĘKI @Koelner! ❤️)

Panowie spokojnie, wiadomo, że pierwsze miejsce przypada na mój zespół ale Wasze są ok, możecie bić się o drugie miejsce aby dostać ode mnie sweepa w finale. Trzymam kciuki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.