Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, julekstep napisał:

POPRAWIŁEM

peak KG > stary Malone

peak Zo > JO/Ben

peak Vince > połamany w PO Hill

peak Roy < peak Wade

która konkretnie ocena jest z kosmosu?

Rotfl to jak nieobiektywnie przedstawiasz graczy to pusty smiech mnie ogarnia. Chyba wiadomo, ze wystawiam do gry Hilla w trakcie jak grał?  to że się w trakcie PO połamał to oznacza, ze wystawiam gracza kontuzjowanego czy jak? again jak gracz spełnia kryterium meczów to jest w naszej zabawie zdolny do gry na tym poziomie w którym grał do czasu kontuzji, grunt, zeby byla odpowiednia próbka meczów.


Mój peak Hill robi Vince'a jak chce skillem.
A Wade to w twoich ocenach musiałby mieć 3 punkty, bo ma taką przewagę lub >> zamiast >
Z starym Malone sobie daruj, bo to zwykła manipulacja, biorąc pod uwagę jaką formę fizyczną prezentował.

Anyway, jako że Ronnie skonczył nazwiska, które nie został wybrane a imho mogły.

L. Sprewell
A. Houston
W. Szczerbiak
B. Gordon
J. Stackhouse
B. Bowen
A. Jamison
M. Finley
S. Marbury
J. Mashburn
R. Horry
S. Abdur-Rahim
L. Hughes
Mo Williams
C. Butler
J. Rose
A. Walker
M. Miller
R. Jefferson
D. Fisher
J. Crawford
Z. Randolph
E. Okafor
M. Ellis
C.Mobley
J. WIlliams
D. Stoudemire
 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał:

Warto zauważyć, że zmieniał go Kurt i Camby - ogółem 37 letni Ewing dalej był jednym z najlepszych centrów w obronie ligi.

Podobny casus jak Howarda zmieniał Gortat

Którzy dalej byli kotami, właśnie o to chodzi, że przeoczeni, podobnie jak D-ROB

Ten „może lepszy” center jakiego miałem na mysli to Ilgauskas. Ty tez go Miałeś na mysli procz Ewinfa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Warto zauważyć, że zmieniał go Kurt i Camby - ogółem 37 letni Ewing dalej był jednym z najlepszych centrów w obronie ligi.

Podobny casus jak Howarda zmieniał Gortat

Ty: Ewing znacznie poprawiał 6. obronę ligi

Ja: nie poprawiał

Ty: Ewing miał mocnych zmienników, to dlatego 

;]

Ewing dalej był na chodzie, więc pick jak pick, ale że nie ma żadnego fajnego ofensywnego skilla, robił career low w blokach i miał 49 lat, to chyba nie ma co przekonywać, że to super duper steal. 

Poproszę o temat do opisów, bo znowu chcę szybko napisać i elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RappaR napisał:

Warto zauważyć, że zmieniał go Kurt i Camby - ogółem 37 letni Ewing dalej był jednym z najlepszych centrów w obronie ligi.

Podobny casus jak Howarda zmieniał Gortat

Którzy dalej byli kotami, właśnie o to chodzi, że przeoczeni, podobnie jak D-ROB

Adv stats Ewinga wyglądają kiepsko za ten sezon. Mocno nostalgiczny pick, ciężki do wybronienia. 

Do prime Camby'ego się nawet nie umywa, bo już w wybranym roku przez Ciebie był gorszy od Niego. 

W sumie już lepszy byłby Brad Miller. Miał w pewnym momencie kozacki czas. 

Finley szkoda, że nie wzięty. Za młodu mój ulubiony gracz. Do dziś mam go na profilu konta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RappaR napisał:

Właśnie zapomniałem o picku, na który szykowałem się jeśli zostanie do 9 rundy i chyba najlepszy niewybrany gracz

Durant 09

 

11 minut temu, BMF napisał:

Myślałem o nim, ale miał -9 on/off w 23-59 teamie, więc uznałem, że musiałbym się bawić z przekonywaniem, że był dobry. ;]

(a pewnie nie był, więc mało moralnie ;])

Chyba nikt by nie kupił tego Duranta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BMF napisał:

Myślałem o nim, ale miał -9 on/off w 23-59 teamie, więc uznałem, że musiałbym się bawić z przekonywaniem, że był dobry. ;]

(a pewnie nie był, więc mało moralnie ;])

Z tych samych powodów odpuściłem jamala crawforda, (bo kiedys coś tam rozgrywał i o nim myslalem teraz na konieczn)  tzn pierwszy raz w PO zagrał w 09-10 ;] a najlepszy sezon indywidualnie to 23-59 team knicks 😜

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Dobra z największych niewybranych imo niespodzianek:

carlos Boozer z Utah z sezonu z WCF, gość robił chyba 23/12 w PO i nie był wtedy dziura w obronie.

Latrell Sprewell i Marbury z któregoś roku? Nienwiem który był lepszy, już nie pamietam. chyba obaj mieli po jednym super roku.

jalen Rose. To był kocur. Sf z grą PG. Jeden super sezon w pacers.

 

Kto tam jeszcze, Josh Smith na pewno by mógł być.  Zamiast dziadów Ewingów. Był zajebisty przez kilka pierwszych sezonów kariery.

Boozer ma nieefektywny skillset w ataku plus meh obrona

spree to zaraz by było ze rozwali szatnie

starbury już pisałem w trakcie ze nie ma miłości na forum stad go nie wziąłem bo ogólnie w porównaniu z wieloma wybranymi pg był indywidualnie dużo lepszy

rose był niskim bez range w obronie statystycznie meh wiec tez ciężko wybronić 

finleya miałem w rezerwie jakby mi ktoś denga podebrał ale on był mega słaby w obronie wg statow a szczerze mówiąc nie pamietam żeby się jakoś wyróżniał po tej stronie w eye test

 

Z centrów co nie poszli / poszli po cambym 

Chandler

elden cambell

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych fajnych co jeszcze nie poszli to Mike Miller - elite roles i Haslem, także dobry roles.

Ale chciałbym zauważyć, że nawet w drafcie ograniczonym do lat 09 na 9 rund, dalej, nikt nie poszedł z supportu Lebrona.

NIKT :)

Koelner, czemu nie brałeś nikogo z ichniejszych gwiazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał:

Z tych fajnych co jeszcze nie poszli to Mike Miller - elite roles i Haslem, także dobry roles.

Ale chciałbym zauważyć, że nawet w drafcie ograniczonym do lat 09 na 9 rund, dalej, nikt nie poszedł z supportu Lebrona.

NIKT :)

Koelner, czemu nie brałeś nikogo z ichniejszych gwiazd?

Millera wpisalem na mojej dlugiej liscie na poprzedniej stronie ;)

Lebron przecież był supportem dla mojego Wade'a w końcu przyszedł do Heat ;)

 

 

a tak nieco poważniej:
Mo Williams mógł się tutaj załapać, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że poszedł Rajon Rondo...
Tak samo Larry Hughes z swoim all-defowym sezonie 04-05
 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.