Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RappaR napisał:

Miałem dysonans kogo wziąć właśnie - Battier czy Eddie Jones

Bmf wziął to co zostało ;)

Shane'a lubię ale Eddie to lepszy pick. 

Teraz, BMF napisał:

Najlepsze, że kompletnie go nie planowałem po III rundzie, bo myślałem, że ktoś go wybierze, lepszy obwodowy od paru, którzy poszli wcześniej + idealny fit do ATF. 

To tak jak ja z Hillem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battier spoko pick, ale Eddie Jones w pewnym momencie miał reputację ~najlepszego obwodowego obrońcy w lidze, w tym '00 skończył sobie 3 w głosowaniu na DPOTY. Więc tutaj można dyskutować czy Battier jest overall lepszym obrońcą (załóżmy, że trochę jest), a nie, że jest ,,dużo lepszym obrońcą''.

Tylko po drugiej stronie Battier daje dobrą trójkę, gdy Jones daje dobrą trójkę, transition, cuty, atakowanie closeutów i sensowne handles, więc jedyny argument za Battierem jest taki, że w sumie jest z jeden cal większy. 

A jedyny mankament Eddiego Jonesa w ATF to gra w playoffach, tzn. lubił się obsrać, ale tu będzie ~6th manem-rolesem, więc whatever. 

(tzn. z tą dobrą trójką Battiera, to w '06 rzucał niewiele, więc średnio rok wybrałeś, ale to tak na marginesie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Jak mysle o Battierze, to przypomina mi sie jak nakurwial reke przed twarz Bryantowi podczas jego shooting motion, jak ten ich niszczyl na zmiane z Artestem. Piekna seria to byla. 
 

 

kobe battier.png

Akurat ta ręka na twarzy Battiera nic nie dawała. 

Ps skasuj spoiler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nah, nie róbmy tu z luznego ATFu jakiegoś polowania na czyjąś pomylke przy drafcie, zwłaszcza że piszemy te picku na szybko z pracy, podróży etc. 

Pick się nie kwalifikowal ze względu na absencje, pick nieważny, nowy pick Koelnera i tyle.

Luz, napisałem chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.