Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, P_M napisał:

Rappar wygrał bez fitu, ja wówczas miałem najlepszy i nie pomogło xD

zaraz po mnie :)

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Miałem wiele wariantów tutaj ale opowiem może jak zostaną wybrani ci co myślałem, finalnie brakuje mi point guarda i mam na sg iguodale który zajebiscie kreuje też, wiec spoko, w tych latach grał w Philly gral trochę na sg wiec bedzie dobrze :D 

 

 

Ja lubię Melo - jest underrated 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

pamietam jak Hill z tydzień przed PO skręcił te nieszczęsna kostkę, obok Pennyego ulubiony mój gracz w tamtych czasach ( kolejny z wielu „następców” Jordana )

Na szczęście zagrał w 99-00 odpowiednią ilość meczów ;) świetny zawodnik jeden z najlepszych all around graczy do wyboru w tej dekadzie, mimo że Hill łapie się psim swędem to gość, który w każdym meczu ma potencjał na zrobienie triple-double wybrany 4 rundzie na pozycji SF która w tej dekadzie też była słabo obsadzona to komfort na który nie liczyłem tak po prawdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Koelner napisał:

Ojciec mega sensacji i odpadnięcia z Suns bez Duncana 🤣

on nigdy nie nadawał się na GtG, ale w D ciagle byl topem topów.

15 godzin temu, Koelner napisał:

jakbyś grał przeciw Kings to bierzesz na siebie rzuty Bibbyiego a zostajesz under na roll wysokich. jak Phil w końcu rzucił na Mike KB i krył go od zasłony i prowokował go do penetracji to źle skończyło się dla Kings 

w G7 2002 nadal rzucił 29 pts, więc nie wyglada na to, aby znalezli na niego sposob. ta serie nawet ogladalem kilka lat temu i Shaq (oraz inni wysocy lakers - o dziwo wlacznie z Horrym) byli fatalni na pickach caly czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.