Skocz do zawartości

Celtics-Warriors czyli finał finałów, którego chyba nikt się nie spodziwał.


Pepis21

Kto wygra?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wynik serii?

    • 4-0 dla Celtics
      0
    • 4-1 dla Celtics
    • 4-2 dla Celtics
    • 4-3 dla Celtics
    • 4-0 dla Warriors
      0
    • 4-1 dla Warriors
    • 4-2 dla Warriors
    • 4-3 dla Warriors

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.06.2022 o 01:00

Rekomendowane odpowiedzi

2022 r. a Warriors w ataku grają to samo co w 2016 r. Trójka siedzi - wygrywają, trójkosze pudłują seryjnie - przegrywają z kretesem. Wtedy choć dobrze bronili a dziś nie nadążają: słabi na obwodzie, słabi pod koszami. Parafrazując: "Kończcie waszmościowie, wstydu oszczędźcie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Binio napisał:

 Parafrazując: "Kończcie waszmościowie, wstydu oszczędźcie".

 

4 minuty temu, the_secret napisał:

Te słowa oczywiście kierujesz do Boston Celtics?

Nie inaczej, do Celtics. Przypomina mi się seria z 2016 r. Warriors z Thunder. Warriors wyszli zwycięsko z 1-3 ale teraz nie dadzą rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, LAF napisał:

Skoro Tatum robi 3/17 , Stefan gra niebotycznie dobrze i Boston wygra to jak Tatum wróci do swojej dyspozycji to przecież Stefan 30 trójek nie trafi. Ważne aby pozostali gracze z Bostonu podtrzymali formę i może być ciekawie 

Stefek w drugiej połowie był minusowy fchoooooj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzemo napisał:

Tatum, Tatumem... 

Ale drugi taki mecz Derricka White też już się może w tej serii nie powtórzyć. Choć z drugiej strony wydaje się, że złapał nieco lepsza formę rzutowa w ostatnich kilku meczach. 

Wystarczy ze co mecz dostarczy z 15 punktów co powinno się stać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tak myślałem ze to mu dodało trochę skrzydeł ale on jest bardzo utalentowany ofensywnie i gra bardzo rozsądnie,  niczego nie forsuje wiedząc ze to nie na nim jest ciężar całej gry. Nie na nim tez się skupia obrona co skrzętnie wykorzystuje dając mu zadania Udoka. Nie ma może warunków ale jak go Curry kryje to musi atakować :).

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, agresywnychomik napisał:

Spoko Kerr zrobi adj i seria zacznie sie od nowa.

Swoja droga straszne hustawki nastrojow w tym roku na forum w kazdej serii Celtics co mecz to albo wygrywaja albo wpierdololo, czy 2022 to rok gdzie Celitcs przejeli e-nba od fanow Lakers?

No i wkurwiłeś fanów Joka 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz na spokojnie. Piekny poranek i dzien w Bostonie. Natomiast tutaj kazdy mecz moze byc inny wiec trzeba na spokojnie podejsc do kolejnego meczu i sprobowac tez go wygrac.

Zastanwia mnie tylko co ma w tej chwili w glowie Tatum. Napewno czuje ze jest troche blizej mistrzostwa po tym game 1 ale z drugiej strony jesli mysli o byciu MVP to napewno wykonal krok wstecz. I teraz pytanie czy jest w stanie zaakceptowac ze MVP mogloby pojsc do kogos innego (Jaylen? Big Al?) czy za wszelka cene zacznie grac mocniej na siebie kosztem gry zespolowej…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bostonian napisał:

No to juz na spokojnie. Piekny poranek i dzien w Bostonie. Natomiast tutaj kazdy mecz moze byc inny wiec trzeba na spokojnie podejsc do kolejnego meczu i sprobowac tez go wygrac.

Zastanwia mnie tylko co ma w tej chwili w glowie Tatum. Napewno czuje ze jest troche blizej mistrzostwa po tym game 1 ale z drugiej strony jesli mysli o byciu MVP to napewno wykonal krok wstecz. I teraz pytanie czy jest w stanie zaakceptowac ze MVP mogloby pojsc do kogos innego (Jaylen? Big Al?) czy za wszelka cene zacznie grac mocniej na siebie kosztem gry zespolowej…

Tatum nie kojarzy mi się z graczem który będzie celowo ustawiał grę pod siebie dla durnego mvp skoro na horyzoncie jest obrien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, josephnba napisał:

Curry nie ma dotychczas żadnego mvp za finały 

I te brednie że Durex zdobywał bo się na kurze skupiała defensywa są równie śmieszne jak twoja pisanina że Jordan to w sumie miał tylko midrange i mentalność słabsza od Westbrooka

FB-IMG-1654180665896.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lac gsw? 

 

Fajny fejk 

 

Mi się jednak bardziej podobały trójki i midrange jebane lebronowi sprzed ryja przez Kevina w końcówkach spotkań 

A  i podobały mi się cegły Currego w 73-9 sezonie 

Poza tym fakt pozostaje faktem 

Iggy ma mvp 

Kevin ma dwa mvp 

Curry nie ma żadnego 

Gem set mecz 

 

Tak k****, zapewne któremuś geniuszowi przyszło do głowy że hejtuje Currego 

To weź pan rozbieg i zatrzymaj się dopiero na ścianie 

 

 

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

Lac gsw? 

 

Fajny fejk 

 

Mi się jednak bardziej podobały trójki i midrange jebane lebronowi sprzed ryja przez Kevina w końcówkach spotkań 

A  i podobały mi się cegły Currego w 73-9 sezonie 

Poza tym fakt pozostaje faktem 

Iggy ma mvp 

Kevin ma dwa mvp 

Curry nie ma żadnego 

Gem set mecz 

 

Tak k****, zapewne któremuś geniuszowi przyszło do głowy że hejtuje Currego 

To weź pan rozbieg i zatrzymaj się dopiero na ścianie 

 

 

 

 

Mocno przyciśnięty w obronie Curry potrafił zagrać słabiej, ale historycznie każdy miał swoje gorsze momenty.

Cytuje Jordana z pamięci:
"Przegrałem wiele meczy i nie trafiłem wielu rzutów, ale to porażki sprawiły, że osiągnąłem tak wiele i stałem się lepszy, bo to one najbardziej uczą i motywują"
Coś w ten deseń.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.