Skocz do zawartości

Celtics-Warriors czyli finał finałów, którego chyba nikt się nie spodziwał.


Pepis21

Kto wygra?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wynik serii?

    • 4-0 dla Celtics
      0
    • 4-1 dla Celtics
    • 4-2 dla Celtics
    • 4-3 dla Celtics
    • 4-0 dla Warriors
      0
    • 4-1 dla Warriors
    • 4-2 dla Warriors
    • 4-3 dla Warriors

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.06.2022 o 01:00

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, steve napisał:

Ja tu widzę ze gruuuubo jest niedoceniany Jaylen Brown..

Koleś sobie zrobił w game 6:  34/7/3 na >50% za 2 i prawie 50% za 3, będąc na + i sam dosłownie ciągnął ten siermiężny atak Bostonu jednocześnie będąc zajebistym w D  w najważniejszym meczu sezonu...

Wiadomo, że niby obroną PODOBNO sie zdobywa misia, ale z takim atakiem nie da się wygrać 4 meczów w finałach.

Jest, też go lubię, ale w g5 zrobił sabotaż, gdy Tatum ici ciagnal ,gdyby to wygrali pojechaliby z 3:2 na mecz do siebie, takze tez nie przesadzajmy w drugą stronę.

 

Ogólnie fajny duet, młodzi są, pierwsze finały, a tu padają teksty jakby taki Tatum był skrubem. Z połamanym barkiem w rzucającej ręce, od momentu kontuzji wyraźnie mu spadły %, poprowadził ich do finałów pokonując Duranta, Giannisa i Butlera. Kto miał w ostatnich latach trudniejsza przeprawe? 

 

Obaj są kozakami jak i cały Boston, dajcie im dorosnąć i złapać doświadczenia przez porażki zanim zaczniecie wyzywać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, jordan20 napisał:

1dglh18ha8691.jpg

  Draymond to raczej nie powinien kozaczyć zbytnio, bo serię koniec końców miał słabiutką.

8 godzin temu, steve napisał:

Ja tu widzę ze gruuuubo jest niedoceniany Jaylen Brown..

Dlatego, że cala uwaga skupia się na Tatumie dzięki czemu Brown po cichu robi swoje za co fakt nie zbiera wystarczających pochwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatum vs Brown?

Jak dla mnie nie ma tematu. Tatum byl najlepszym zawodnikiem Cs w zwycieskich seriach z Nets, Bucks i Heat. Ogolnie zagral zle w finalach i tam pewnie w przekroju serii (przegranej) Brown byl lepszy. 
A wiec biore goscia ktory gdy gra przewaznie dobrze wygrywa serie niz goscia ktory gra dobrze ja przegrywa.

Mowie to bardziej z odbioru meczow ktore ogladalem niz konkretnych statow wiec wiem ze pare osob to teraz zweryfikuje w liczbach. Mam nadzieje ze zepna sie one ze wspomnieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2022 o 10:59, Koelner napisał:

proszę daj datę gm7 ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć 

W dniu 31.05.2022 o 08:08, lorak napisał:

warriors mieli problemy z memphis, a przecież celtics to ich dużo lepsza wersja. tak więc jeśli nie będzie tutaj siedmiu meczów, to tylko dlatego, ze boston skończy w 6.

Nie może ci podać @Koelner bo przecież Boston skończył w 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lorak napisał:

co ty byś beze mnie zrobił: 

 

pięknie Draymond Cię strollował

poniżej epickie foto

285695460_5918304321549608_5989123788014

 

forum e-nba musi być dumne ze swoich wyników

35 GSW - 22 Celtics

 

@lorak pozapraszaj na forum e-nba chłopców od modeli z realgm lub reditta to może trochę się poduczą ale niech od razu się nie udzielają aby nie obniżyć drastycznie poziomu dyskusji 🥳

 

2 minuty temu, ely3 napisał:

Nie może ci podać @Koelner bo przecież Boston skończył w 6

zawsze był overrated

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze myśleli, że to Dzień Ojca dziś xD

49 minut temu, Koelner napisał:

pięknie Draymond Cię strollował

poniżej epickie foto

285695460_5918304321549608_5989123788014

 

forum e-nba musi być dumne ze swoich wyników

35 GSW - 22 Celtics

 

@lorak pozapraszaj na forum e-nba chłopców od modeli z realgm lub reditta to może trochę się poduczą ale niech od razu się nie udzielają aby nie obniżyć drastycznie poziomu dyskusji 🥳

 

zawsze był overrated

sorry, ale kto normalny robił te ratingi? xD Steph Curry vs. Jayson Tatum i 86% vs.14%?? xD kogoś poyebalo, to juz musi byc hejt..

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trochę po czasie ale nie miałem kiedy napisać.

Ciężko oglądało się G6. Masa strat obu drużyn - obie drużyny grały top defense. Curry i Wiggins dzwigneli tą serię. W ostatnim meczu odpalił Green i zasłużenie wygrali za co gratulację. 

Curry zasłużone FMVP. Najlepszy zawodnik serii i gdyby teraz nie dostał tej nagrody to byłby wał nad wały ( w sumie nawet gdyby Celci wygrali 4:3 powinien ją dostać).

Wiggins - przykład jak dana organizacja ma wpływ na zawodnika. Do ligi wchodził jako przyszły all star z aspiracjami na SS. Po latach w słabych organizacjach gdzie jak widać jego potencjał nie był wykorzystywany, trafił na organizację, która wycisnęła z niego ile się dało i dostali fajnego two way grajka.

Co do Celtics... 

Wyszedł brak doświadczenia, może też zmęczenie po poprzednich seriach, ale w najważniejszych momentach nie potrafili przechylić szali na swoją korzyść i nie tylko w serii z GSW - z Bucks G5 i z Heat G6 i niewiele brakowało by G7 też przegrali. Moim zdaniem to w głównej mierze zadecydowało o wyniku serii co może uda się poprawić w przyszłym sezonie.

Z drugiej strony Celtom mało kto dawał szansę na finały konferencji na początku sezonu ( chyba był tylko jeden optymista na forum). Do końca roku jak grali na zmianę ISO Brown/Tatum to oczy krwawiły i była to drużyna którą większość skreśliła - szybki łomot w play in o ile się załapią i off season gdzie trzeba zrobić generalną przebudowę składu. Po nowym roku zaczęli grać zespołowo w ataku - piłka cały czas chodziła, twarda obrona i z drużyny, która miała mocować się w play in stali się drugą siłą wschodu z aspiracjami na walkę o najwyższe cele. 

Jako że kibicowałem Celtom, mogłem oglądać ich przez cały sezon+ wszystkie możliwe rundy w PO. Dostałem emocjonujące serię i doszli dalej niż spodziewałem się na początku sezonu. 

Nie udało się wygrać w tym roku, ale potencjał jest żeby za rok stawić się znowu w finałach i zdobyć miśka.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2022 o 17:17, Reikai napisał:

Ogólnie fajny duet, młodzi są, pierwsze finały, a tu padają teksty jakby taki Tatum był skrubem. Z połamanym barkiem w rzucającej ręce, od momentu kontuzji wyraźnie mu spadły %, poprowadził ich do finałów pokonując Duranta, Giannisa i Butlera. Kto miał w ostatnich latach trudniejsza przeprawę?

Przepraszam z czym?! Połamanym barkiem?! Jakby miał złamany bark to nie mógłby ręką ruszyć, nie mówiąc o rzucaniu. Usprawiedliwianie na siłę teoriami z pupy i aż kusi żeby powiedzieć dosadniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Idealny Tułej napisał:

Przepraszam z czym?! Połamanym barkiem?! Jakby miał złamany bark to nie mógłby ręką ruszyć, nie mówiąc o rzucaniu. Usprawiedliwianie na siłę teoriami z pupy i aż kusi żeby powiedzieć dosadniej.

Połamany vel kontuzjowany, nie mówię przecież o złamaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Kubbas napisał:

 

Steph wszedł tymi finałami do top10 all time tak?

Czemu tam Giannisa nie ma jeśli tak?

 

No ale przecież jeden na jeden Giannis na razie nie ma podjazdu do Stepha i trochę nie rozumiem tak postawionego pytania w tym kontekście..Steph ma cztery tytuły jako jeden z dwóch najważniejszych graczy drużyny ( imo był ważniejszy nawet w czasach gdy KD zdobywał MVP, ale asekuracyjnie wolę napisać tak),  dwa MVP RS i generalnie naprawdę ciężko byłoby postawić Giannisa overal over Curry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tyrion napisał:

Steph ma cztery tytuły jako jeden z dwóch najważniejszych graczy drużyny ( imo był ważniejszy nawet w czasach gdy KD zdobywał MVP, ale asekuracyjnie wolę napisać tak)

Giannis ma jeden tytul, z jednym z gorszych supportow z druzyny ktore byly w finalach i pewnie gdyby Middelton sie nie polamal to mialby pierscien bezposrednio vs Curry z tym samym supportem

jeden tytul z zeszlego roku byl bardzo mocny, bedacy bliski tytulowi Dirka

Cytat

dwa MVP RS i generalnie naprawdę ciężko byłoby postawić Giannisa overal over Curry..

Dla mnie Giannis jest over Curry, bo w obronie ma impact all time wysokiego bo jest rim protectorem i swietnym help defenderem, indywidualnym tez a w ataku wiadomo jest nie do zatrzymania jak prime Shaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.