Skocz do zawartości

Celtics-Warriors czyli finał finałów, którego chyba nikt się nie spodziwał.


Pepis21

Kto wygra?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wynik serii?

    • 4-0 dla Celtics
      0
    • 4-1 dla Celtics
    • 4-2 dla Celtics
    • 4-3 dla Celtics
    • 4-0 dla Warriors
      0
    • 4-1 dla Warriors
    • 4-2 dla Warriors
    • 4-3 dla Warriors

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.06.2022 o 01:00

Rekomendowane odpowiedzi

to akurat prawda Klay był wczoraj TRA - GI - CZNY, pewnie dlatego, że wszyscy pierdololo przed meczem że Klay Game 6 Thompson wjeżdza na rejon, a tymczasem to chyba jego najgorszy Game 6 w karierze był

już nie te czasy, nie ten gracz co z serii z OKC właśnie z Game 6 czy z 2015 kiedy walił 37 w kwarcie, niestety

a jeszcze w obronie też dużo gorszy

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, steve napisał:

to akurat prawda Klay był wczoraj TRA - GI - CZNY, pewnie dlatego, że wszyscy pierdololo przed meczem że Klay Game 6 Thompson wjeżdza na rejon, a tymczasem to chyba jego najgorszy Game 6 w karierze był

już nie te czasy, nie ten gracz co z serii z OKC właśnie z Game 6 czy z 2015 kiedy walił 37 w kwarcie, niestety

a jeszcze w obronie też dużo gorszy

Co nie zmienia faktu, że w finałach osiągnął średnią 17.0 (19.0 w całych play-offs) i zdobył czwarty tytuł. A wszystko po 2,5-letniej kontuzji, wracając do gry w drugiej połowie bieżącego sezonu. Pytanie: kto przed nim zrobił to samo?

I jeszcze jedna ciekawa statystyka: w serii finałowej oddał łącznie 101 rzutów z gry trafiając 36 (35,6%). Andrew Wiggins oddał tyle samo rzutów, trafiając raptem 9 rzutów więcej (44,6%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Chytruz napisał:

Nom, Klay w tych PO kilka razy robil naprawde ciezki sabotaz. 

Te 84/2 kontraktu, ktore mu zostalo to chyba bedzie taki sobie value.

z jednej strony należy się mu za te lata, z drugiej...

skoro Warriors wzięli Wigginsa za DLO, to może cos i w tym temacie podziałają

Klay za Beala ciekawe czy Wizards by na to poszli xD 

plus dodatki dla WW wiadomo

ale Curry - Beal - Wiggins - Green - Looney chciałbym to zobaczyć :P

Beal to w sumie ulepszona wersja Klaya bo po koźle jest kozakiem, ale naprawdę na odejście Klaya z GSW patrzałbym ze łzami w oczach..

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Curry - Beal - Wiggins - Green - Looney chciałbym to zobaczyć :P

Beal to w sumie ulepszona wersja Klaya bo po koźle jest kozakiem, ale naprawdę na odejście Klaya z GSW patrzałbym ze łzami w oczach..

Edytowane teraz przez steve

22 minuty temu, january napisał:

Rozwiniesz co w tym ciekawego niby?

te 9 rzutów to całkiem spora różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, steve napisał:

z jednej strony nalezy sie mu za te lata, z drugiej...

skoro Warriors wzieli Wigginsa za DLO, to moze cos i w tym temacie podzialaja

Klay za Beala ciekawe czy Wizards by na to poszli xD 

plus dodatki dla WW wiadomo

Nie wiem czy piszesz na poważnie, ale nie ma takiej opcji, że wymienią Klaya. 
Nie rozbijasz tak zżytej ze sobą ekipy tylko dlatego, że jeden z jej członków zagrał trochę poniżej oczekiwań, wracając po tak długiej przerwie i po tak ciężkich kontuzjach. W dodatku tuż po zdobyciu mistrzostwa. Ci goście (Curry, Dray i Klay) rozpoczęli kariery w GSW i w mojej opinii w GSW je zakończą. Wiem, że NBA to sport, a przy tym ogromny biznes, ale nie sądzę, że w przypadku tej trójki dojdzie do jakichś ruchów kadrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Crisoo napisał:

Nie wiem czy piszesz na poważnie, ale nie ma takiej opcji, że wymienią Klaya. 
Nie rozbijasz tak zżytej ze sobą ekipy tylko dlatego, że jeden z jej członków zagrał trochę poniżej oczekiwań, wracając po tak długiej przerwie i po tak ciężkich kontuzjach. W dodatku tuż po zdobyciu mistrzostwa. Ci goście (Curry, Dray i Klay) rozpoczęli kariery w GSW i w mojej opinii w GSW je zakończą. Wiem, że NBA to sport, a przy tym ogromny biznes, ale nie sądzę, że w przypadku tej trójki dojdzie do jakichś ruchów kadrowych.

wiem jako kibic GSW a szczególnie Currego jest mi wstyd za takie porównanie..

ale dla organizacji którejkolwiek to chłopie Beal >>> Klay

o to mi  chodzilo w szczegole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LAF napisał:

Czepianie się Tatuma, że ma największa ilość start po tym jak zagrał najwiecej minut w PO to chyba tylko dlatego, żeby się do czegoś dojebać 

Spójrzcie na per 36 TOV Tatuma i Waszego GOTA Doncicia i się zastanówcie co piszecie 

ogladales w ogóle mecze i widziales jak gra Tatum czy nie? nie chodzi o straty w sumie to pół biedy..

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LAF napisał:

Czepianie się Tatuma, że ma największa ilość start po tym jak zagrał najwiecej minut w PO to chyba tylko dlatego, żeby się do czegoś dojebać 

Spójrzcie na per 36 TOV Tatuma i Waszego GOTA Doncicia i się zastanówcie co piszecie 

Przecież Doncic >>> Tatum jako lider zespołu, not even close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Czepianie się Tatuma, że ma największa ilość start po tym jak zagrał najwiecej minut w PO to chyba tylko dlatego, żeby się do czegoś dojebać 

Spójrzcie na per 36 TOV Tatuma i Waszego GOTA Doncicia i się zastanówcie co piszecie 

Tatum za często znikał w 4 kwartach i to jest słuszne czepianie się.

Za Klaya za to, to można by pomyśleć, że czasami grał ten ziomek co go dożywotnio wyrzucili z Chase Center za podszywanie się pod Thompsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę ze gruuuubo jest niedoceniany Jaylen Brown..

Koleś sobie zrobił w game 6:  34/7/3 na >50% za 2 i prawie 50% za 3, będąc na + i sam dosłownie ciągnął ten siermiężny atak Bostonu jednocześnie będąc zajebistym w D  w najważniejszym meczu sezonu...

Wiadomo, że niby obroną PODOBNO sie zdobywa misia, ale z takim atakiem nie da się wygrać 4 meczów w finałach.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jordan20 napisał:

o co chodzi z ta koszulka draya:

,,warriors. nope!! maybe in 123``

1dglh18ha8691.jpg

 

Chyba o to, że dopóki Wariorros Currego Draya i Klaya rządzą na planecie, to Boston może jeszcze trochę poczekać na misia czyli jakieś 123 lata :D

 

No właśnie jak widzicie temat przyszłorocznych Warriors? Imo wg mnie będą mieli większy potencjał niż Ci tegoroczni. Wszystko rozbije się o to czy  starzejące się gwiazdy  Klay & Dray się gdzieś po drodze nie połamią. Bo nastepcy czy kolejne klocki do systemu opartego na Stefanie już są ograne - Wiggins w końcu sie trochę ogarnął i jest chyba nawet lepszym defensorem niż Draymond i jak by nie było jest w swoim prime, do tego parę asów z ławki typu Pool który raczej słabszy niże jest obecnie nie będzie .. pytanie jak długo Kura zamierza być kosmitą i dalej rzucać te chore Trojki... no może nie w RS, ale jak granie się robi na poważnie to dalej potrafi nim być.

Edytowane przez HyHy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, steve napisał:

Ja tu widzę ze gruuuubo jest niedoceniany Jaylen Brown..

Koleś sobie zrobił w game 6:  34/7/3 na >50% za 2 i prawie 50% za 3, będąc na + i sam dosłownie ciągnął ten siermiężny atak Bostonu jednocześnie będąc zajebistym w D  w najważniejszym meczu sezonu...

Wiadomo, że niby obroną PODOBNO sie zdobywa misia, ale z takim atakiem nie da się wygrać 4 meczów w finałach.

Preach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.