Skocz do zawartości

Celtics-Warriors czyli finał finałów, którego chyba nikt się nie spodziwał.


Pepis21

Kto wygra?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wynik serii?

    • 4-0 dla Celtics
      0
    • 4-1 dla Celtics
    • 4-2 dla Celtics
    • 4-3 dla Celtics
    • 4-0 dla Warriors
      0
    • 4-1 dla Warriors
    • 4-2 dla Warriors
    • 4-3 dla Warriors

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.06.2022 o 01:00

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt się nie kwapi do założenia tematu, więc zakładam. Golden State są po stosunkowo łatwych przeprawach w każdej z rund, Boston natomiast poza R1 z Nets musieli uczestniczyć (często na własne życzenie) w 7 meczowych bataliach, tak więc z jednej strony mamy wypoczętych Warriors z dobrym atakiem, z drugiej zaś będących w meczowym rytmie Celtics z dobrą obroną. Faworytem powinni być GSW i rozum podpowiada iż to oni wygrają, jednakże serce jest za Celtami. Co okaże się lepsze? Czy będzie siedem spotkań? Czy ktoś się połamie? O tym dowiemy się już w nocy z czwartku na piątek kiedy o 3 w Chase Center piłka zostanie rzucona do góry.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pepis21 napisał:

Co okaże się lepsze? Czy będzie siedem spotkań? Czy ktoś się połamie? O tym dowiemy się już w nocy z czwartku na piątek kiedy o 1 piłka zostanie rzucona do góry.

Nie dowiesz się o tym czy będzie siedem spotkań, o tym czy ktoś się połamie, w nocy z czwartku na piątek kiedy 1 piłka zostanie rzucona do gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSW to biorą.

Celci (albo może cały wschód) jest tak nierówny że nie jestem w stanie uwierzyć w wygranie przez nich 7 meczy. Wszystkie te gwiazdy na wschodzie prócz Giannisa albo grają na poziomie padliny albo MVP. Nic pomiędzy.

Tak od momentu jak Curry się lekko połamał w trakcie sezonu i GSW odpuściło pogoń za jak największą liczbą W(w przeciwieństwie do PHX), tego teamu się najbardziej obawiałem w kontekscie drogi do finału Suns (Bucks też odpadli po drodze). Uważałem nawet że po tym zbyt optymistycznym RS GSW będą moim faworytem w WCF.

Już pisałem o tym, ale ktokolwiek z pary PHX-GSW powinien zgarnąć misia w tym roku.

Phoenix odjebali więc został mi tylko jeden faworyt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Nie dowiesz się o tym czy będzie siedem spotkań, o tym czy ktoś się połamie, w nocy z czwartku na piątek kiedy 1 piłka zostanie rzucona do gry. 

Od razu przypomnieli się Szpakowski z Szaranowiczem 😀...

Poprawcie ankietę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kcp78 napisał:

Od razu przypomnieli się Szpakowski z Szaranowiczem 😀...

Poprawcie ankietę... 

Trzeba było coś napisać to napisałem 😄 Tylko jebnąłem się, bo mecz jest o 3, co też poprawiłem.😉

Ankieta poprawiona. :)

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Bostonian napisał:

Dajcie zdrowie Celtom (a tak naprawde RWillowi) i bedzie kolejna 7 meczowa seria.

Tak swoja droga - bylem nieuwazny bo wydawalo mi sie ze Boston bedzis mial przewage parkietu skoro byli #2 vs #3 GS. Jaka jest tutaj obecnie zasada?

Dobrse gdyby Smart i RWIII dostali trochę wolnego i np. zagrali dopiero w Bostonie albo weszli w przypadku zaciętej końcówki któregoś meczów Kalifornii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kuba2419 napisał:

Dobrse gdyby Smart i RWIII dostali trochę wolnego i np. zagrali dopiero w Bostonie albo weszli w przypadku zaciętej końcówki któregoś meczów Kalifornii :)

Boston musi wygrac min 1 mecz na wyjezdzie aby miec szanse na trofeum. Oni w tych play off maja bilans 5-4 u siebie i 7-2 na wyjezdzie wiec absolutnie nie moga sobie pozwolic na powrot do Garden z wynikiem 0-2. Ciezko w takiej sytuacji planowac odpoczynek ktoregos z kluczowych graczy. Wydaje mi sie ze 1 mecz bedzie bez RWilla ale to bardziej z koniecznosci niz z wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze dwie ciekawe statystyki ktore Boston sprowadzil do 50% w seriach z Bucks i Heat:

- historycznie ok 80% zespolow wygrywajacych game 5 odnosilo zwyciestwa w seriach 7meczowych (Boston przegral game 5 z Bucks ale z kolei wygral z Heat)

- podobne ok 80% zespolow grajacych u siebie game 7 wygrywal serie (Boston gral g7 u siebie z Bucks ale na wyjezdzie z Heat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

A jest opcja kupna jeszcze teraz i jak się ceny kształtują? 

Mozna kupic ale to wszystko na zasadach resale, czyli mocno powyzej ceny nominalnej, ktora byla dostepna wlasciwie tylko dla season ticket holders.

Najtansze sa obecnie w okolicach $900. W zaleznosci od wynikow w meczach 1-3 ceny na game 4 moga spasc do ok $500 lub wzrosnac do min $1500 (lub wiecej jesli Boston by prowadzil 3-0 :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Bostonian napisał:

Mozna kupic ale to wszystko na zasadach resale, czyli mocno powyzej ceny nominalnej, ktora byla dostepna wlasciwie tylko dla season ticket holders.

Najtansze sa obecnie w okolicach $900. W zaleznosci od wynikow w meczach 1-3 ceny na game 4 moga spasc do ok $500 lub wzrosnac do min $1500 (lub wiecej jesli Boston by prowadzil 3-0 :) ).

A ile kosztuje taki karnet na cały rok?

Znaczy sezon 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.