Skocz do zawartości

Ocenianie graczy pod kątem wyników


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mnie naszła refleksja - Curry prawdopodobnie wygra tytuł i dostanie swoje pierwszy MVP finals w sytuacji, kiedy gra swój najgorszy sezon od wejścia na półkę superstars.

Ot, tyle znaczy ocenianie graczy na podstawie jest gwiazdka/nie ma gwiazdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał:

Taka mnie naszła refleksja - Curry prawdopodobnie wygra tytuł i dostanie swoje pierwszy MVP finals w sytuacji, kiedy gra swój najgorszy sezon od wejścia na półkę superstars.

Ot, tyle znaczy ocenianie graczy na podstawie jest gwiazdka/nie ma gwiazdki

1) nie skreślałbym Celtics i ich obrony

2) Wiggins zatrzymuje Tatuma I dostaje MVP jak Igoudala:]

 

Ale tak, brak mvp finałów dla Currego to żaden wyznacznik, gdy okradli go raz, a potem Durant jadł resztki z jego granity stołu. Smutne ze wiele osób go dyskredytowało przez to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrząc na wyniki, to w moim rozumowaniu koszykówki, Stephen Curry jest najlepszym koszykarzem w historii.

And it aind even close.

Just pure skill.

Najmniej korzysta na sędziach i jakiś wynalazkach typu 5kroków, jakiś obrót tyłem, uderzenie obrońcy łokciem i jeszcze nagroda za to.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

no dla mnie to trzej najlepsi koszykarze ever.

bo pewnie zacząłeś oglądać NBA w "erze Jordana". gdyby miało to miejsce w np. 2010, to nawet byś MJ nie brał pod uwagę.

on miał dwa all time great skille - midrange (co traci na znaczeniu wraz z rozwojem kosza) oraz mental (to jest uniwersalne, ale choćby takiego RW pod tym względem i tak nie przebije). zatem jak dla mnie w nowożytnym baskecie to by była taka gorsza wersja Bryanta (KB był bardziej zdyscyplinowany w D). 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Ja myślałem ze MJ to tylko dunki sadzał. Miał coś więcej ? 🤩

Pippena

10 godzin temu, mac napisał:

Nie patrząc na wyniki, to w moim rozumowaniu koszykówki, Stephen Curry jest najlepszym koszykarzem w historii.

And it aind even close.

Just pure skill.

Najmniej korzysta na sędziach i jakiś wynalazkach typu 5kroków, jakiś obrót tyłem, uderzenie obrońcy łokciem i jeszcze nagroda za to.

 

 

Ja jednak wyżej póki co stawialbym Lebrona. Chyba najbardziej wszechstronny gracz ever. Zobaczymy jak potoczy się kariera Jokica, Doncica i Giannisa bo w sumie tylko oni będą mieli do niego podjazd ( póki co Grek ma największe predyspozycje). Gdyby chodziło tylko o ofensywę  to Curry bez wątpienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2022 o 11:24, RappaR napisał:

Taka mnie naszła refleksja - Curry prawdopodobnie wygra tytuł i dostanie swoje pierwszy MVP finals w sytuacji, kiedy gra swój najgorszy sezon od wejścia na półkę superstars.

Ot, tyle znaczy ocenianie graczy na podstawie jest gwiazdka/nie ma gwiazdki

Ja ogólnie nie zgodziłbym się ze stwierdzeniem, że gra najgorszy sezon, bardziej bym powiedział, że gra inny. Dużo więcej pozwala grać partnerom zamiast robić za one-man army. 

A zauważyłem już w poprzednich sezonach, że  w takich sytuacjach dużo trudniej jest mu znaleźć rytm rzutowy. 

11 godzin temu, LAF napisał:

No to jak z tym supportem w końcu jest ? Luka z supportem urywa 1 W GSW czyli tyle samo co Jokic bez supportu. To chyba Jokic > Luka czyż nie ? 

Luka nie urwał by nic gdyby GSW nie mogło zarobić więcej jadąc na ten jeden mecz do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kubbas napisał:

xDDDDDDD

Śmiać się czy płakać?

Czyli wychodzi na to że MJ nie miał all time skilla na post, footwork, wjeżdżanie na kosz I finishing

Dalej mam wymieniać?xDDD

lorak nigdy nie miał piłki w ręku - nie dziękuj 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, LAF napisał:

No to jak z tym supportem w końcu jest ? Luka z supportem urywa 1 W GSW czyli tyle samo co Jokic bez supportu. To chyba Jokic > Luka czyż nie ? 

Luka wgniata swoimi tłustymi 4 literami Paula w parkiet, Jok dostaje sweepa. Choose your fighter 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Na prawdę myślicie ze na poziomie NBA ktoś będzie odpuszczał mecze, żeby zarobic?

Mając serie zupełnie pod kontrola? Pewnie, ze tak. Przecież w samym Winning Time była scena, gdzie problemy finansowe były spowodowane mniejsza ilością meczy u siebie. Low/No risk high reward typowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.