Skocz do zawartości

CP3, kariera w pigułce


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, LAF napisał:

CP3 za RW i mamy banan boat w Lakers ( Wade wraca na parkiet ) , później CP3 zdobywa pierścień i staje się GOATem tylko, że to pójście na skróty. Wtedy by był nazwany ring chesterem ( czy jak to tam się pisze ) choć z drugiej strony zrobił by to samo co Durant

Zresztą to nie jego wina, że ktoś się łamał w PO ( Blake, DB )  albo trafiał na słabych trenerów ( Doc, Monty ). Jedyny wybór jego, którego nie tolerowałem to pójście do Hardena i nie byłem zwolennikiem takiego rozwiązania i tutaj sam sobie jest winien, że nie ugrał nic z Hardenem

Cope harder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF przecież koronnym argumentem przeciwko PO Paulowi jest właśnie jego zdrowie, które odbierało jego druznyom szanse na awans co najmniej 5 razy w ostatniej dekadzie!

Plus ten non performence kilka dni temu z Suns...

 

ja rozumiem ze mozna kogoś lubić, ale zeby iśc drogą wyznaczona przez fanów Jamesa i usprawnioną Jokicowców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, LAF napisał:

@josephnba racja. Niech CP3 zagra całe PO nie opuszczając żadnego meczu i bez żadnego urazu, który wyszedł by po fakcie bądź w trakcie PO to będziemy mogli go miarodajne ocenić. 
 

Problemem jest to, że ma 37, ale dobrze się prowadzi to może jeszcze starczy mu paliwa w baku

Nie ma czegos takiego jak zawodnik NBA grajacy bez urazow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

@josephnba racja. Niech CP3 zagra całe PO nie opuszczając żadnego meczu i bez żadnego urazu, który wyszedł by po fakcie bądź w trakcie PO to będziemy mogli go miarodajne ocenić. 
 

Problemem jest to, że ma 37, ale dobrze się prowadzi to może jeszcze starczy mu paliwa w baku

Avaibility to też skill. Cp3 w decydującym momencie zwykle znika i jak listonosz nie dowozi w czerwcu. Podobnie jak T-Mac nie potrafił wiele lat przejść 1 rundy. Zdarza się i nic nie zrobisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LAF napisał:

dobrze się prowadzi

no tak srednio bym powiedzial.

do 34 roku slim to on raczej nie byl,tylko mial lekko misiowata/otyla budowe.

dopiero w 2019 roku przeszedl na weganska diete,zaczal bardziej o siebie dbac i wyglada zdecydowanie najlepiej w karierze.

we wczesniejszych latach nie dbal o siebie, jadl byle co i to tez nie pomagalo w byciu zdrowym caly sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2022 o 06:56, jordan20 napisał:

no tak srednio bym powiedzial.

do 34 roku slim to on raczej nie byl,tylko mial lekko misiowata/otyla budowe.

dopiero w 2019 roku przeszedl na weganska diete,zaczal bardziej o siebie dbac i wyglada zdecydowanie najlepiej w karierze.

we wczesniejszych latach nie dbal o siebie, jadl byle co i to tez nie pomagalo w byciu zdrowym caly sezon

Ale miał rehabilitanta, odnowę biologiczną i inne pierdoły 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2022 o 00:34, blackmagic napisał:

Avaibility to też skill. Cp3 w decydującym momencie zwykle znika i jak listonosz nie dowozi w czerwcu. Podobnie jak T-Mac nie potrafił wiele lat przejść 1 rundy. Zdarza się i nic nie zrobisz 

Dokłądnie. Piszę o tym od czasów windowania Clippers z połamańcami CP3 i Blakem na kandydatów do zdobycia mistrzostwa. 

Ogólny poziom takich zawodników jak Paul, Griffin, czy Davis powinien być zawsze oznaczany gwiazdką lub od razu pomniejszany jakimś współczynnikiem 🙂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2022 o 23:02, LAF napisał:

@josephnba racja. Niech CP3 zagra całe PO nie opuszczając żadnego meczu i bez żadnego urazu

W nba wszyscy grają z urazami. Jeśli nie urwie ci nogi, kolokwialnie pisząc, to po prostu grasz,period! Zresztą, w kopanej podobnie (popularne blokady), w tenisie też (plastry, taśmy) etc...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2022 o 21:44, josephnba napisał:

ja rozumiem ze mozna kogoś lubić, ale zeby iśc drogą wyznaczona przez fanów Jamesa i usprawnioną Jokicowców?

czyli jaka? 

Ty za to mógłbyś iść drogą Jordana i trochę w baseball pograć, bo NBA Cię już tylko frustruje, a te Twoje przytyki, to poziom gimbazy, nie obrażając prawilnych gimbów

Jordan odszedł z Bulls ponad 20 lat temu, czas skończyć pajacować i przyjąć do wiadomości, że teraz są inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kcp78 napisał:

W nba wszyscy grają z urazami. Jeśli nie urwie ci nogi, kolokwialnie pisząc, to po prostu grasz,period! Zresztą, w kopanej podobnie (popularne blokady), w tenisie też (plastry, taśmy) etc...

* nie dotyczy Kawhi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czyli jaka? 

Ty za to mógłbyś iść drogą Jordana i trochę w baseball pograć, bo NBA Cię już tylko frustruje, a te Twoje przytyki, to poziom gimbazy, nie obrażając prawilnych gimbów

Jordan odszedł z Bulls ponad 20 lat temu, czas skończyć pajacować i przyjąć do wiadomości, że teraz są inni

A czy ja choć słowem o Jordanie wspominam?  

Ty mógłbyś iść drogą Jokica i mieć do niego trochę większy dystans, a nie zasrywac topicki filmikami jaki to on jest zajebisty (bo my wyobraź sobie wiemy że jest)

Inni nie znaczy lepsi BTW 

 

8 minut temu, LAF napisał:

@jack  przecież wielokrotnie było tutaj pisane, że tamci LAC na papierze to spokojny kandydat do finału konferencji ( a może i tytułu ) jednakże jeśli w PO tylko DAJ się nie łamie to cóż poradzić. 
 

Griffin był w swoim prime czyli najlepszy PF w lidze i DAJ świetnie fitowal i stał się elitarnym rim protectorem. Redick jako sharpshooter i z ławy Jamal co wcale nie obniżało jakoś jakości gry. 
 

Doc też ma trochę na sumieniu bo pamietajmy, że on tam był GMem przez pewien okres. 

Griffin NIGDY nie był najlepszym PFem w lidze 

Jordan był za głupi, żeby odpowiednio reagować na sytuacje na boisku 

Deal with it 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

@jack  przecież wielokrotnie było tutaj pisane, że tamci LAC na papierze to spokojny kandydat do finału konferencji ( a może i tytułu ) jednakże jeśli w PO tylko DAJ się nie łamie to cóż poradzić. 

wielokrotnie Ci to pisałem, że na papierze to Blazers z Royem, LMA, Odenem, Batumem, Matthewsem, Patty Millsem, Rudym Fernandezem i Geraldem Wallacem to kandydat na dynastię 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, josephnba napisał:

Ty mógłbyś iść drogą Jokica i mieć do niego trochę większy dystans, a nie zasrywac topicki filmikami jaki to on jest zajebisty (bo my wyobraź sobie wiemy że jest)

Inni nie znaczy lepsi BTW 

jeśli nie łamię regulaminu, to sobie wrzucam co chce, możesz wierzyć lub nie, ale to właśnie specjalnie dla Ciebie wrzuciłem tamten filmik tutaj, idąc na przeciw w sumie wiadomym wydarzeniom tj. "może się Józek znowu zesra"

wchodzi 10/10 

dodatkowo jeszcze typek, który polubił chyba 3/4 mojego contentu o mvp, pisze o filmiku z kupą?

szukam Ziom, to mój cel na najbliższy offseason

niech to dotrze do wszystkich, że nie jestem zwykłym kibicem, a że forum jest dla mnie dość ważne, to dziele się tym co jest dla mnie spoko/istotne

i jeśli niekumacie pierwszej części akapitu, to spróbujcie załapać chociaż drugą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

Na papierze był 😜

Szkoda że tylko na papierze bo obu kiedy byli zdrowi oglądało się rewelacyjnie 

Gdyby Roy był zdrowy nikt by nie myślał o Hardenie jako o najlepszym SG ligi

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeśli nie łamię regulaminu, to sobie wrzucam co chce, możesz wierzyć lub nie, ale to właśnie specjalnie dla Ciebie wrzuciłem tamten filmik tutaj, idąc na przeciw w sumie wiadomym wydarzeniom tj. "może się Józek znowu zesra"

wchodzi 10/10 

dodatkowo jeszcze typek, który polubił chyba 3/4 mojego contentu o mvp, pisze o filmiku z kupą?

szukam Ziom, to mój cel na najbliższy offseason

niech to dotrze do wszystkich, że nie jestem zwykłym kibicem, a że forum jest dla mnie dość ważne, to dziele się tym co jest dla mnie spoko/istotne

i jeśli niekumacie pierwszej części akapitu, to spróbujcie załapać chociaż drugą

 

Zastanawiam się teraz czym sobie zasłużyłem na takie zainteresowanie z twojej strony 

Musze być dla ciebie niezwykle ważną osobą, skoro tworzysz content z myślą o mnie  

 

Cieszyć się czy martwić? 🤔

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.