Skocz do zawartości

[beGM Playoff'22 West 2nd Round] #2 NUGGETS (58-24) vs #6 SUNS (47-35)


january

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie dość krótko, bo przede mną jeszcze dyżur przy finale Ligi Mistrzów, a tak średnio się czuję. Powodzenia Smoku i dobrej serii!

Pokonaliśmy w pierwszej rundzie aktualnych mistrzów i to na pewno zawsze pozytywnie wpływa na morale zespołu. Zrobiliśmy już więcej niż można było przewidywać i gramy bez jakiejkolwiek presji, możemy tylko zyskać, nic nie możemy stracić, bo po ograniu mistrzów przychodzi zmierzyć nam się z dwukrotnym MVP ligi. To na pewno wielkie wyzwanie, ale i przyjemność dla wszystkich w Phoenix, bo w końcu Playoffs są od tego, żeby mierzyć się z najlepszymi.

Faworytem na pewno jest Denver, lecz nie takie upsety już świat widział. Samego Jokicia na pewno nie zatrzymamy, lecz jego support nie jest niezniszczalny i sądzę, że możemy pokusić się o kolejny upset. Pełni wiary we własne możliwości zagramy tu bez jakichkolwiek kompleksów, a pokonanie odpowiednika Pogoni Szczecin w NBA (Denver nigdy nic nie wygrało) jest w naszym zasięgu. Mentalność wygranych widać nawet po GM-ach obu drużyn, gdy ja ostatnie weekendy mogłem spędzić na fetowaniu mistrzostwa Polski Lecha Poznan, Smoku mógł tylko patrzeć na pustą gablotę w Szczecinie, gdy moje Phoenix eliminowało aktualnych mistrzów, Smoku wygrał z rywalem, który serię właściwie poddał.

Troche statystyk, bo gameplan jest dla trenerów, jeśli komuś wystarcza "tylko" Jokić to to szanuję i biorę z pokorą, uważam że po ograniu mistrzów NBA jesteśmy w stanie odprawić też MVP. Jeśli ktoś zagłosuje na Phoenix to po prostu dziękuję, każdy wynik i każdy wygrany przez nas mecz chętnie przyjmę. Pozdro.

Rotacja jeśli ktoś zakłada, że Bogdan bęzie grał w tej serii:

PG: Spencer Dinwiddie 32 / Josh Giddey 16
SG: Desmond Bane 36 / Bogdan Bogdanović 12
SF: Jae Crowder 16 / Mattise Thybulle 20 / Bogdan Bogdanović 12
PF: Tobias Harris 32 / Jae Crowder 16
😄 Jaren Jackson 30 / Jamychal Green 12 / Tobias Harris 6

Rotacja jeśli ktoś zakłada, że Bogdan się nie wyleczy:

PG: Spencer Dinwiddie 32 / Josh Giddey 16
SG: Desmond Bane 40 / Corey Kispert 8
SF: Jae Crowder 16 / Mattise Thybulle 24 / Corey Kispert 8
PF: Tobias Harris 32 / Jae Crowder 16
😄 Jaren Jackson 30 / JaMychal Green 12 / Tobias Harris 6

Z moich zawodników w 2 rundzie grali: Spencer, Bane, Thybulle, Crowder, Tobias, Jaren. Z moich zawodników do finałów konferencji przeszedł dalej Spencer Dinwiddie.

Spencer Dinwiddie

Sezon Regularny w Dallas: 15.8 PPG / 3.9 AST / 3.1 REB / 40% za 3 [4.5 3PA] / 62%TS - 28 minut na mecz
1 Runda Playoffs: 15.3 PPG / 4.3 AST / 3.3 REB / 30% za 3 [5.7 3PA] / 48%TS - 33 minuty na mecz
2 Runda Playoffs: 11.4 PPG / 2.9 AST / 2.4 REB / 51% za 3 [4.4 3PA] / 61%TS - 23 minuty na mecz

Josh Giddey

U niego podaję statystyki po prostu od stycznia, bo no za mało grał w 3T i nie grał w PO, a początek u rookies to częste zderzenie ze ścianą. W kwestii Giddeya musicie użyć po prostu trochę "wyobraźni", ale Australijczyk jako nasz prospekt w PO grać musi i sądzę, że da radę, zwlaszcza majac obok siebie sporo doświadczonych zawodników + u nas cały sezon grał o coś, w odróżnieniu od Oklahomy.

Od 1 stycznia: 14.5 PPG / 6.8 AST / 8.6 REB / 28% za 3 [4.3 3PA] / 51%TS - 33 minuty na mecz

Desmond Bane

Sezon regularny: 18.2 PPG / 2.7 AST / 4.4 REB / 43% za 3 [6.9 3PA] / 59%TS - 30 minut na mecz
1 Runda Playoffs: 23.5 PPG / 2.2 AST / 4.2 REB / 49% za 3 [9.2 3PA] / 67%TS (!) / - 38 minut na mecz
2 Runda Playoffs: 14.0 PPG / 2.2 AST / 3.3 REB / 48% za 3 [5.5 3PA] / 60%TS / - 33 minut na mecz

Bogdan Bogdanovic

Sezon regularny: 15.1 PPG / 3.1 AST / 4.0 REB / 36% za 3 [7.3 3PA] / 56%TS - 29 minut na mecz
Playoffs: 14.3 PPG / 4.8 REB / 3.0 AST / 35% za 3 [6.5 3PA] / 53%TS - 27 minut na mecz

Bogdan zagrał też w obu meczach Play-In:

13 PKT (3-7 za 3) / 2 REB / 1 AST / 0 TO / +17 +/- w wygranej z Hornets
19 PKT (6-8 z gry) / 5 REB / 2 AST / 0 TO / +9 +/- w wygranej z Cavs

Corey Kispert

Wizards go nie sadzali w przeciwieństwie do Giddeya i Thunder, bo tam nie ma aż takiej patologii, wiec kopiuje opis i staty z T3.

[11.4 PKT / 3.1 REB / 1.4 AST / 38% za 3 [5.9 3PA], opuścił 0 meczów] - najlepszy trymestr naszego drugiego debiutanta i to cieszy, bo po Kispercie oczekiwałem ciut więcej biorąc go w drafcie, z drugiej strony trafił do mających ogromny przepych na tych pozycjach Wizards. No ale gdy dostał minuty to parę przebłysków było. Na pewno potrafi poprawić spacing. Jak na rookie imponuje też dojrzałością.

Jae Crowder

Sezon Regularny: 9.4 PKT / 5.3 REB / 1.9 AST / 35% za 3 [5.4 3PA] / 54%TS - 28 minut na mecz
1 Runda Playoffs: 7.5 PKT / 3.7 REB / 2.5 AST / 11% za 3 [4.3 3PA] / 41%TS - 28 minut na mecz
2 Runda Playoffs: 10.0 PPG / 5.6 REB / 2.3 AST / 43% za 3 [5.3 3PA] / 62%TS - 30 minut na mecz

Mattise Thybulle

Sezon regularny: 5.7 PKT / 2.3 REB / 1.1 AST / 31% za 3 [2.2 3PA] / 55%TS - 26 minut na mecz
1 Runda: 3.3 PKT / 1.3 REB / 0.3 AST / 33% za 3 [2.0 3PA] / 46%TS - 15 minut na mecz
2 Runda: 2.8 PKT / 0.8 REB / 0.5 AST / 25% za 3 [1.3 3PA] / 59%TS - 15 minut na mecz

Tobias Harris

Sezon regularny: 17.2 PKT / 6.8 REB / 3.5 AST / 37% za 3 [3.8 3PA] / 57%TS - 35 minut na mecz
1 Runda: 17.8 PKT / 9.5 REB / 2.8 AST / 43% za 3 [5.0 3PA] / 63%TS - 41 minut na mecz
2 Runda: 16 PKT / 5.7 REB / 3.0 AST / 33% za 3 [4.5 3PA] / 55%TS - 37 minut na mecz

Jaren Jackson JR

Sezon Regularny: 16.3 PKT / 5.8 REB / 1.1 AST / 31% za 3 (5.1 3PA / 54%TS - 27 minut na mecz
1 Runda: 11.8 PKT / 7.2 REB / 0.5 AST / 36% za 3 (4.7 3PA) / 51%TS - 25 minut na mecz
2 Runda: 19.0 PKT / 6.3 REB / 1.3 AST / 38% za 3 [7.3 3PA] / 52%TS - 31 minut na mecz

JaMychal Green 

Sezon Regularny: 6.4 PKT / 4.2 REB / 0.9 AST / 27% za 3 [1.9 3PA] / 59%TS - 16 minut na mecz
1 Runad: 4.0 PKT / 2.4 REB / 0.4 AST / 20% za 3 [1 3PA] / 52%TS / 14 minut na mecz

Powodzenia @LeweBiodroSmoka w ewentualnych Finałach Konfy jeśli wygrasz. Ode mnie raczej więcej nie będzie, chciałbym, ale no tak wyszło tym razem. Przewaga mojej drużyny to na pewno fakt, że tylu graczy w Playoffs w ogóle wystąpiło, nie musimy gdybać jak przy Grancie czy innym Brogdonie, no i wyrzucenie w 1 rundzie Minnesoty na pewno dało nam boosta wiary w siebie. Jeśli to kogoś przekona to zachęcam do głosów na Phoenix.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osob juz zaglosowalo za Nuggets kiedy LBS jeszcze nie wrzucil opisu. Uwazam, ze to brak szacunku do Phoenix. Opisy w PO to kluczowa i integralna czesc tej gry. Jak zaczniemy je ignorowac, to smialo mozemy sobie ulozyc power ranking przed PO i na podstawie tego konczyc sezon. W mojej ocenie @LeweBiodroSmoka musi wlozyc troche wysilku zeby wygrac ta serie. Jesli uzupelni opis daje sobie prawo do zmiany glosu na Nuggets. Na razie traktuje Denver jako nieprzygotowanych do tej serii, wiec stawiam na Suns.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, tangiers napisał:

Kilka osob juz zaglosowalo za Nuggets kiedy LBS jeszcze nie wrzucil opisu. Uwazam, ze to brak szacunku do Phoenix. Opisy w PO to kluczowa i integralna czesc tej gry. Jak zaczniemy je ignorowac, to smialo mozemy sobie ulozyc power ranking przed PO i na podstawie tego konczyc sezon. W mojej ocenie @LeweBiodroSmoka musi wlozyc troche wysilku zeby wygrac ta serie. Jesli uzupelni opis daje sobie prawo do zmiany glosu na Nuggets. Na razie traktuje Denver jako nieprzygotowanych do tej serii, wiec stawiam na Suns.

Miałem dać 4-3 na Nuggets, ale w sumie seria ze smaczkiem. Niech się LBS trochę napoci, bo właściwie wszystko wisi na Jokicu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się dowiedzieliście z opisu Suns, tzn. jaki plan mają na przeciwnika? To jest opis playoffowy? 

Masakra na razie ta para... 

@january

Krytykowałeś np. Sotę za Meltona, dlatego jestem ciekaw jak odpowiesz na to pytanie: 

Co myślisz o Thybulle, który gra kolejną serię duże minuty (bo praktycznie dwie kwarty średnio), a w sumie to jest raczej niegrywalny, a już na pewno nie w takim wymiarze czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Niemniej ciężko porównać (skoro odkurzyłeś przykład Meltona) jego rolę do gracza, który z konieczności grać musiał po 40+mpg w Wolves.

 

Ale określiłeś go jako unplayable i do tego po prostu zmierzam. Mimo wszystko myślę, że Melton jest w stanie więcej zaoferować niż Thybulle i jego bym wolał na boisku. 

A Sota to wiadomo, że miała mega problemy i o tym nie ma sensu już dyskutować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki @LAF za miłe słowa

generalnie miałem opis dać w niedzielę, ale od trzech dni mam głowę zajęta czymś innym, mój przyjaciel ma ogromne problemy i w trybie awaryjnym musiał zjechać z UK do kraju, nie mam kompletnie pary na to by bawić sie teraz w beGM, wiem, że to już recydywa więc jak ktoś uważa, że powinienem odejść to mogę to zrobić, niestety koleje losu są takie a nie inne, nie przeskocze tego bo nawet tego posta pisze mi się ciężko i trudno nie uciekać myślami gdzie indziej

wybaczcie @Lucas i cała reszta, to nie miało tak być...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LAF

1. Idea zabawy to by wygrała, gdyby rzeczywiście Lucas jako przedstawiciel underdoga w tej serii, dał tu konkretny opis z pomysłem na serię, na grę przeciwko Jokerowi, gdzie szuka swoich przewag itd. (wtedy głoś na Phoenix byłby ok). A ten opis kompletnie nic nie powiedział (dla mnie to absolutnie nie jest opis playoffowy i nie będę za to wynagradzał danego zespołu, oczywiście bez urazy Lucas, bo to tylko zabawa, ale jakieś wymagania musiałem postawić), a imho tu jest naprawdę duża przewaga w tym matchupie na korzyść Nuggets. Dlatego ja zagłosuję na Denver.

2. January tak czy siak jest wyraźnym faworytem na zachodzie (i w ogóle całej ligi), a jedyna możliwość na "ciekawszą" serię to jakby jakimś cudem jednak LBS się stawił.

3. To 0:4, które dałeś to nie wiem czy beka z Twojej strony czy nie. Jeśli nie to lol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.