Skocz do zawartości

ATF POST 76 - głosowanie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał:
 

Sprawdź for fun ten obecny w 2K ;) ?

lipa jest bo nie ma tam Millera i Barkleya :(

no i  nie dobierze się dokładnie tak lat grajków jak mamy tutaj

 

+ tam jest chyba min 12 grajków per roster

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

To najpierw skończmy ten poprzedni, bo tam zostały grupy i nikt nie pociągnął tematu dalej. 

ja w tym poprzednim nie brałem udziału

jakiś podrabiany był w takim razie :P 

ja mówię o tym prawdziwym! z 2015

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, julekstep napisał:

a spółdzielnie będą se pisać na PMach które teamy mają :P

 

jak kolejny atf to tylko jakiś express mode na discordzie!

albo z rezultatami losowanymi w nba2k!

no piłkarski ATF to było najlepsze co to koszykarskie forum spotkało :) 

Miałem szczere intencje. Jednak masz racje. Ludzie nie potrafią się bawić i może będą chcieli złamać formule. 

Brutalne i prawdziwe. Jak paznokc Wigginsa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_M napisał:

To najpierw skończmy ten poprzedni, bo tam zostały grupy i nikt nie pociągnął tematu dalej. 

Tam był efekt kucia i jakieś dramy z głosowaniami (tzn. ludzie się obrażali w trakcie xD), a tutaj trzeba tak jak w tym ATF: fajny draft, opisy, głosowanie i pyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Tam był efekt kucia i jakieś dramy z głosowaniami (tzn. ludzie się obrażali w trakcie xD), a tutaj trzeba tak jak w tym ATF: fajny draft, opisy, głosowanie i pyk.

gdzie i tak postuluję że każdy wkleja swoją taktykę wedle jednego formatu (nanoszenie na 'boisko') a opis nie może być dłuższy niż połowa boiska! xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dla mnie @RappaR zjebał biorąc Jrue Holidaya kosztem przykładowo Kyle Lowry'ego.

Jeszcze potem ten ósmy pick, który i tak był słaby uczynił starterem.

Gratulacje mimo wszystko, ale chyba trzy pierwsze picki zdecydowały, gdzie uzyskał potężną przewagę, bo im dalej tym gorzej było z wyborami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał:

gdzie i tak postuluję że każdy wkleja swoją taktykę wedle jednego formatu (nanoszenie na 'boisko') a opis nie może być dłuższy niż połowa boiska! xD

ten draft pokazał, że taktyka i opis ( czyli znajomość basketu przez userów ) nie ma wpływu na głosowanie więc można byłoby całkowicie sobie to darować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Zdecydowanie dla mnie @RappaR zjebał biorąc Jrue Holidaya kosztem przykładowo Kyle Lowry'ego.

Jeszcze potem ten ósmy pick, który i tak był słaby uczynił starterem.

Gratulacje mimo wszystko, ale chyba trzy pierwsze picki zdecydowały, gdzie uzyskał potężną przewagę, bo im dalej tym gorzej było z wyborami :)

Populizm ponad ryzyko brania gracza lepszego ale z gorsza opinia w PO. Bardzo mądre zachowanie. 

Nie chciał być jak Alonzo 

W takich zabawach unika się Wilkinsa Wigginsa Dantleya Lowrego Różana i tp

Bierzesz Klaya lub Jrue i się nie musisz tłumaczyć mimo mniejszego talentu ( nie mylić ze wzrostem ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Populizm ponad ryzyko brania gracza lepszego ale z gorsza opinia w PO. Bardzo mądre zachowanie. 

Nie chciał być jak Alonzo 

W takich zabawach unika się Wilkinsa Wigginsa Dantleya Lowrego Różana i tp

Bierzesz Klaya lub Jrue i się nie musisz tłumaczyć mimo mniejszego talentu ( nie mylić ze wzrostem ) 

Jak graliśmy dwa lata temu to Lowry poszedł wysoko i wszyscy byli zgodni, że to właściwie był zawodnik o impakcie i charakterystyce Billupsa. 

Nawet na forum realGM, gdzie populistów żyjących tu i teraz jest równie dużo co u Nas był w ostatnim tygodniu temat o prime Lowry vs Holiday i Kyle zdecydowanie rozgromił Jrue. 

Bardzo słaby wybór i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Przecież w poprzednim atf nie skończyliśmy tylko

polfinalów i finałów i problemem nie były dramy tylko brak opisów ( wiem bo szedłem wtedy po pewne zwycięstwo ;] )

W koszykarskim, my piszemy o piłkarskim, tam się chyba faktycznie na grupach skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.