Skocz do zawartości

ATF POST 76 - głosowanie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

drugi wniosek!

@P_M biorąc Biida (w sumie do spółki z @Pablo81 biorącym w 3ciej rundzie 35letniego Stocktona lol) zamiast DRoba raczej wygrał @RappaR grę (mimo że ten tego bardzo nie chciał robić biorąc w dwupaku z DRobem P.George'a)

trio MJ+Pippen+DRob jest 2strong (a DRob nigdy nie powinien wyjść poza 2gą rundę w takim drafcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

W skrócie - Jordan i chyba uratował Cię Robinson ponieważ innego logicznego wytłumaczenia nie ma. Pickowanie bezpieczne ale taktyka i opis to poniżej Bravo Girl. 

Tak to sobie tłumacz, Ty Shaqa spierdoliłeś dokumentnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

drugi wniosek!

@P_M biorąc Biida (w sumie do spółki z @Pablo81 biorącym w 3ciej rundzie 35letniego Stocktona lol) zamiast DRoba raczej wygrał @RappaR grę (mimo że ten tego bardzo nie chciał robić biorąc w dwupaku z DRobem P.George'a)

trio MJ+Pippen+DRob jest 2strong (a DRob nigdy nie powinien wyjść poza 2gą rundę w takim drafcie)

No właśnie to napisałem wyżej xD natomiast Embiid mi tak cholernie pasował do koncepcji ataku z Magicem, center który nie operuje tylko w pomalowanym i może dać Magicowi miejsce itd... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

No właśnie to napisałem wyżej xD natomiast Embiid mi tak cholernie pasował do koncepcji ataku z Magicem, center który nie operuje tylko w pomalowanym i może dać Magicowi miejsce itd... 

z drugiej strony DRob to jeden z najlepiej biegających centrów w historii - co przecież też zajebiście pasuje do Magica :P 

Teraz, P_M napisał:

Spadaj, dałeś mnie na 5 miejscu:(

to teraz pomyśl co czują ludzie na podforum begm :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapper zbudował najlepszy team, Karpik najbardziej love-hate team. :)

Potwierdziło się, że bardzo wyrównany poziom, tak że to albo świadczy bardzo dobrze, albo bardzo źle o wybierających (IMHO to pierwsze). Januarego miałem na tym samym tierze co Rappara, ale chyba mocno mu się dostało za branie nielubianych graczy (Davis, Kyrie) + flopa z Wallacem, ciekawe. 

@P_M- nie wiem jak u innych, ja Cię miałem w drugim tierze przez braki w defensywie, a mogłeś mieć D-Roba i jakiegoś two-waya zamiast Allena, tzn. offense-oriented wybory przy Magicu i Durantcie to był IMHO błąd (Embiid nie jest All-NBA obrońcą w tej dwulatce, więc zostaje Ci Dray i ... Dumars z ławki).

Swój wynik odbieram pozytywnie, tzn. Jordan/LeBron to zbyt mocne wybory na walkę o pierwsze miejsce przy bardzo podobnych numerkach. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

z drugiej strony DRob to jeden z najlepiej biegających centrów w historii - co przecież też zajebiście pasuje do Magica :P 

Ale choker w PO. Z resztą c'mon bieganie centra jest overrated. Magic ogarniał że starym kareemem, a tu miałby nie dać rady z embiidem fast breaków robić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Ale choker w PO. Z resztą c'mon bieganie centra jest overrated. Magic ogarniał że starym kareemem, a tu miałby nie dać rady z embiidem fast breaków robić? 

nikt nie patrzy na to że grajek był chokerem/cipą jako alfa jeśli robi za side-kicka jakiegoś all-time kozaka

więc przy Jordanie / Magicu / Birdzie itp, to raczej mały problem 'w odbiorze'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

P_M- nie wiem jak u innych, ja Cię miałem w drugim tierze przez braki w defensywie, a mogłeś mieć D-Roba i jakiegoś two-waya zamiast Allena, tzn. offense-oriented wybory przy Magicu i Durantcie to był IMHO błąd (Embiid nie jest All-NBA obrońcą w tej dwulatce, więc zostaje Ci Dray i ... Dumars z ławki).

Chciałem mieć 2 strzelby z dystansu przy Magicu, który przez wielu będzie zlewany za brak range'u. A sam uważałem, że D jest dobra, a IMHO lepsza niż u karpika, który dostał jednak więcej miłości;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał:

Chciałem mieć 2 strzelby z dystansu przy Magicu, który przez wielu będzie zlewany za brak range'u. A sam uważałem, że D jest dobra, a IMHO lepsza niż u karpika, który dostał jednak więcej miłości;) 

Karpik miał IMHO dobry balans między D a O (tzn. on z bardzo mocnych obrońców ma Giannisa, Coopera, Iguodalę, Sabonisa i Manu + trzech ~neutralnych, Ty masz tylko Greena, Dumarsa i może Embiida), ale cały jego roster był oparty na założeniu ,,czy ludzie kupią duet Dirk-Giannis''. I połowa nie kupiła. xD 

Teraz, january napisał:

PEWNIE WZIĄŁBYM LOONEYA TO BYM WYGRAŁ;) Ogólnie nie wziąłem jako backup Dwighta, bo to jeszcze była mentalnie pizda, która odmówiła gra pnr z Nashem i chciała się bawić w postup, ale głosujący nie ogarnęli:)

IMHO to błąd, tzn. tutaj 1/3 graczy mogłaby robić fochy, ale raczej każdy to ignoruje, a ostatecznie miałeś słabe value z ławki (Wallace, Middleton) + niepopularnych graczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Karpik miał IMHO dobry balans między D a O (tzn. on z bardzo mocnych obrońców ma Giannisa, Coopera, Iguodalę, Sabonisa i Manu + trzech ~neutralnych, Ty masz tylko Greena, Dumarsa i może Embiida), ale cały jego roster był oparty na założeniu ,,czy ludzie kupią duet Dirk-Giannis''. I połowa nie kupiła. xD 

Zapominasz o Gasolu i Worthym, a Durant ze swoim wingspanem i sizem też dużo daje;) 

W ogóle te 20-25 minut Sabasa ciężko kupić. Ja głosowałem na karpika wysoko za firepower, ale balansu O-D to w ogóle nie widzę, bo nie możesz IMO budować obrony głównie na graczach rezerwy... Bo tymi są Coop Sabas, mając jednocześnie niezbyt dobrych Curry'ego i Dirka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

PEWNIE WZIĄŁBYM LOONEYA TO BYM WYGRAŁ;) Ogólnie nie wziąłem jako backup Dwighta, bo to jeszcze była mentalnie pizda, która odmówiła gra pnr z Nashem i chciała się bawić w postup, ale głosujący nie ogarnęli:)

Ogólnie spoko się pobawiliśmy, tak na przyszłe ATF co mi chodzi po głowie:

1.  1 sezon, a nie 2. przy graczach.

2. Więcej teamów jednak niż 10, jest za mało ciekawie przy tak ograniczonej liczbie wyborów.

Dobra. Zrobimy anonimowo. Jak we wściekłych psach. Dopasuje kolory i wybierać będą mr Pink Brown i Orange 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Zapominasz o Gasolu i Worthym, a Durant ze swoim wingspanem i sizem też dużo daje;) 

Gasol i Worthy byli nieźli w warunkach normalnej ligi, w ATF to non-factorzy (w obronie). 

Teraz można byłoby jakiś piłkarski ATF znowu ogarnąć (w podobnej formule). ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, january napisał:

. Więcej teamów jednak niż 10, jest za mało ciekawie przy tak ograniczonej liczbie wyborów

Właśnie mi się podobało, że była mniejsza ilość teamów i uważam, że dość fajny balans pickow udało się uzyskać. Każdy miał szansę złożyć dobry team, nie czułem, żeby któryś pick był faworyzowany. 

5 minut temu, BMF napisał:

Gasol i Worthy byli nieźli w warunkach normalnej ligi, w ATF to non-factorzy (w obronie). 

Underrated obaj widać:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ignazz napisał:

Dobra. Zrobimy anonimowo. Jak we wściekłych psach. Dopasuje kolory i wybierać będą mr Pink Brown i Orange 

a spółdzielnie będą se pisać na PMach które teamy mają :P

 

jak kolejny atf to tylko jakiś express mode na discordzie!

albo z rezultatami losowanymi w nba2k!

27 minut temu, BMF napisał:

Teraz można byłoby jakiś piłkarski ATF znowu ogarnąć (w podobnej formule). ;] 

no piłkarski ATF to było najlepsze co to koszykarskie forum spotkało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.