Skocz do zawartości

ATF POST 76 - głosowanie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

10 punktów - BMF - Zdecydowanie team najbliższy mojemu sercu. Jedyny mankament to przeciętny spacing, który ja zawsze uważam za overrated.

9 punktów - Karpik - Ofensywnie miazga, ale jak na ATF to taka sobie ta obrona. Do końca miałem problem kto powinien dostać dyszkę, ale team BMFa ma więcej moich ulubieńców.

8 punktów - Rappar - Pól tieru niżej niż dwa teamy wyżej. Jrue Holiday na tym poziomie jako point guard to praktycznie Ben Wallace. Mając Michaela Rappar stworzyłeś bardzo przeciętny atak. Szkoda, bo wydawało się, że po trzech pierwszych pickach rozniesiesz konkurencje.

7 punktów - Reikai - Sam nie wiem czemu brakuje teamu teamowi, by dać ich wyżej. Na swój sposób wydają się być kompletni. Elitarny ballhandler scorer, Duncan w roli drugiej opcji, masa świetnych obrońców. Chyba zabrakło drugiej mocnej opcji na obwodzie, jakiś Joe Johnson by mi tu pięknie siadł.

6 punktów - Koelner - Doncic to jest dla mnie wciąż melodia przyszłości, bym kupił go jako drugą opcją ofensywną w takiej zabawie, zwłaszcza że po odcięciu Luki nie ma właściwie komu przejąć tego teamu w roli ball handlera.

5 punktów - Julekstep - Szkoda, że wielki Garnett dostaje tak słaby support. Robert Horry to najsłabszy pick tej zabawy, a gra w taktyce julka sixthmana. Pierwsza piątka bardzo przyjemnie dopasowana.

4 punkty - January - Dużo przeciętnych wyborów jak Anthony Davis, Kyrie Irving czy Khris Middleton. Za mało talentu by bić się z najlepszymi.

3 punkty - blackmagic - Myślę, że z opisem mogliby namieszać w stawce i skończyć na trzecim miejscu.

2 punkty - P_M - Draymond Green z czwartym pickiem pogrzebał właściwie szanse na poważne granie. Nie kupuje tego zespołu.

1 punkt - Pablo81 - Myślę, że z opisem przynajmniej P_M by przeskoczył.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

 

 

1. karpik.

2. Rappar.

3. January.

 

4. Koelner. 

 

5. P_M. 

6. Julekstep. 

7. Reikai.

8. Pablo

9. blackmagic 

 

@RappaR

Pod wpływem dyskusji jeśli jeszcze można zmieniam:

1. Karpik

2. P_M

3. BMF

4. Reikai

5. January

6. Julekstep

7. Blackmagic

8. Pablo81

9. Koelner

@Reikai

1. Rappar - nie mam za bardzo o co się przyczepić, dobrze dobrany skład. Dałbym więcej minut Lillardowi, mniej Holidayowi bo ma kto go ukryć w obronie, ale ogólnie talent, obrona, wszystko się zgadza.
2. January - jw, niżej niż Rappar bo bardziej cenie późniejszego Lebrona, ten z lat Januarego mógłby nie udźwignąć.  Druga opcja check, defense check, fit check.
3. BMF - kupuje wszystko, lubie każdego z tych grajków, ale imo CP3 w ważnym momencie coś odwali, bo jest przeklęty. 
4. Koelner - Shaq gwarantuje rozpierdol nieważne kto go kryje, jeden z najbardziej dominujących graczy all time, więc nie mogę dać go niżej.  Minus za Tatuma, chyba jeszcze nie ten czas na ATF.
5. P_M Świetny zespół, Worthy w ostatnim pickiem to steal, świetne rim protection.
6. Julekstep - Lubie ten zespół, lubię fit Jokicia z Garnettem, ale nawet jakbym chciał to nie mógłbym dać go wyżej za Horrego. Wiem, że Big Shot, ale nie pasuje do tego poziomu. Nie do końca kupuje też Ervinga, ogólnie pierwsze 3 picki świetne, potem trochę gorzej.
7. Karpik - Brak centra przez 48 minut wyklucza tutaj z zabawy przy tym, co ma reszta. Sabonis nie dźwignie więcej, niż 25 minut. Gryzie mi się Giannis z Dirkiem bez centra, no i za szybko Cooper.
8. Pablo81 - brak opisu, ale lepszy roster.
9. blackmagic - brak opisu

@blackmagic

  1. Julek
  2. PM
  3. January
  4. Rappar
  5. Bmf
  6. Koelner
  7. Reikai
  8. Karpik
  9. Pablo81

@Koelner

1.PM  2. January  3. BMF  4. Reikal 5. julekstep r 6. Rappar  7. karpik 8. pablo 9. blackmagic

@julekstep

1 BMF
2 Rappar
3 Koelner
4 karpik
5 P_M
6 january
7 Reikai
8,5 Pablo
8,5 blackmagic

 

dwa ostatnie miejsca to ofc Panowie bez opisu (jeśli formalnie nie będzie się dało podzielić między nich punktów 'po półtora' to wylosuje jakimś rng-generatorem ich finalne miejsce już po opublikowaniu głosów (uzasadnienie też dodam po opublikowaniu)

6 głosów doszło 

Jeżeli coś przepuściłem proszę o pm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Karpik - Ogółem chciałem go dać niżej za tekst o tym, że nie liczy się nic poza głównymi pickami, bo i Sabonis i Cooper to bardzo kiepskie picki pod względem value, dało się wziąć lepszych zawodników z ostatnim pickiem. Ale core bardzo silny, zespół ciężki do obrony, poza moim nie widzę nic lepszego.

2. P_M - bardzo fajny atak, niżej za chęć obrony guardów Magicem, bez tego był na 1 miejscu nawet wyżej od Karpika. 

3. BMF - team dobry pod względem value, bez wad, ale znowu bez zalet, zdecydowanie o półkę czy nawet dwie niżej od tych nad nim

4. Reikai - wygrał opisem, po pickach miałem go na jednym z najniższych miejsc. Gdyby nie Kidd, mógłby nawet walczyć o pierwsze miejsce, taki Kevin Johnson by dla mnie był takim brakującym ogniwem.

5. January - team mi się ogólnie podoba, ale Ben Wallace to top3 najgorszych picków w zabawie, na niego nie ma miejscu nawet w normalnej NBA obecnie. Do tego Kawhi na dwa zakłamane lata, nie kupuję że broni z jednej sezonu, a atakuje z drugiego. Lata Lebrona w miarę, ale też bym wybrał potwora z 2016.

6. Julekstep - Średni spacing, obrona bez Garnetta leży i kwiczy, Erving może i dobry pick pod względem value, ale nie pasuje mi do teamu, fajnie że Divad robi to samo co Jokic jak on schodzi, ale brakuje drugiego PF - Horry to nie jest to.

7. Blackmagic - Gervin to top3 najgorszych picków w zabawie, do tego McHale nie pasuje w ogóle do tego teamu. Nie kupuję teamu, gdzie nie ma team D, 2 wysokich jest do postu, Nash nie ma z kim robić picków. A szkoda, bo 4 pierwsze picki bardzo mocne

8. Pablo - jeden z najgorszych picków, stary Stockton nie zasługuje na miejsce w składzie, a co dopiero zmarnowany 3 pick, Barkley z 4 niby steal, ale tutaj cały skład domaga się piłki, a mamy dominującego PG. Jak nie on, to Thomas, ogółem mamy do czynienia z 6 zawodnikami lubiącymi piłkę i dwoma centrami, którzy nie słyną z podań i nie są dobrą opcją w p&r - Howard pod tym względem byłby dużo lepszy od Mourninga. Blisko 7 miejsca, ale skład wymagał dużych zmian, by być wyżej.

9. Koelner - Shaq bez dobrego team defense, bez spacingu, jego dominacja to też tylko okres gry w słabszych czasach. Tutaj każdy ma dobrych obrońców w poście, a Shaq jak był podwajany przy dobrym obrońcy, to już tak nie czarował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

O co Ci chodzi? :P

Liczyłem na walkę o zwycięstwo, a finalnie pewnie będę na 5/6 miejscu ;)

6 minut temu, RappaR napisał:

niżej za chęć obrony guardów Magicem, bez tego był na 1 miejscu nawet wyżej od Karpika. 

Pisałem, że będę gral team defense z switchami i rotacjami, raczej wiadomo, że Magica bym ustawil na najsłabszym obwodowym rywali, filmikiem chciałem jeno pokazać, że Magic nie był tyczką do mijania. Jednak nie robiłem z niego stopera na guardow:) widać wprowadziłem w błąd;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Liczyłem na walkę o zwycięstwo, a finalnie pewnie będę na 5/6 miejscu ;)

Pisałem, że będę gral team defense z switchami i rotacjami, raczej wiadomo, że Magica bym ustawil na najsłabszym obwodowym rywali, filmikiem chciałem jeno pokazać, że Magic nie był tyczką do mijania. Jednak nie robiłem z niego stopera na guardow:) widać wprowadziłem w błąd;) 

Spółdzielnia, to spółdzielnia, a dałeś mnie na drugim miejscu, więc teraz nie pyskuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjąłem metodologię że głosujący z defaultu dają sobie 1sze miejsce (trzeba promować aktywność), zresztą 2 ekipy wybijają się na tyle, że chyba nawet zmiana metodologii by tu nic nie zmieniła:

  Tyrion Kubbas january Pepis21 PM Camby BMF Rappar Reikai blackmagic Koelner julek średnia
Rappar 3 2 2 4 4 3 3 1 2 5 7 3 3,25
BMF 5 4 5 6 7 1 1 4 4 6 4 2 4,08
julekstep 2 6 8 2 2 6 7 7 7 2 6 1 4,67
january 7 1 1 10 5 7 4 6 3 4 3 7 4,83
karpik 1 10 3 8 3 2 2 2 8 9 8 5 5,08
Koelner 8 5 4 3 6 5 5 10 5 7 1 4 5,25
PM 6 8 6 9 1 9 6 3 6 3 2 6 5,42
Reikai 4 3 7 5 8 4 8 5 1 8 5 8 5,50
blackmagic 9 7 9,5 7 9 8 10 8 10 1 10 9,5 8,17
Pablo 10 9 9,5 1 10 10 9 9 9 10 9 9,5 8,75

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście w głosowaniu obstawiałem tak:

1-2 ja i Karpik

3-5 BMF, Reikai i January

6-8 P_M, Koelner i Julekstep

9-10 Blackmagic i Pablo

 

Mi się udało wybrać team, który pasuje do nowoczesnej koszykówki, przez co miałem od zwolenników jej głosy - bardzo dobry team defense, brak dziur, spacing so-so, gtg, jak i team, którego polubią dinozaury - Jordan, Pippen, Sheed i Robinson, jak i miałem wszystkie picki z bardzo dobrym value. Dlatego też byłem w sumie obawiałem się tylko klęski ewentualnej z Karpikiem.

4 minuty temu, P_M napisał:

Dałem Cię na trzecim xDDD

Mogę jeszcze zmienić głosy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

 

Mi się udało wybrać team, który pasuje do nowoczesnej koszykówki, przez co miałem od zwolenników jej głosy - bardzo dobry team defense, brak dziur, spacing so-so, gtg, jak i team, którego polubią dinozaury - Jordan, Pippen, Sheed i Robinson, jak i miałem wszystkie picki z bardzo dobrym value. Dlatego też byłem w sumie obawiałem się tylko klęski ewentualnej z Karpikiem.

W skrócie - Jordan i chyba uratował Cię Robinson ponieważ innego logicznego wytłumaczenia nie ma. Pickowanie bezpieczne ale taktyka i opis to poniżej Bravo Girl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał:

Mi się udało wybrać team, który pasuje do nowoczesnej koszykówki, przez co miałem od zwolenników jej głosy

No właśnie w ataku to w ogóle nie jest nowoczesny team xD

1 minutę temu, Koelner napisał:

W skrócie - Jordan i chyba uratował Cię Robinson ponieważ innego logicznego wytłumaczenia nie ma

Drob istotnie Rappara ratuje, ciekawe co by było jak ja bym go wziął zamiast Joela;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.