Skocz do zawartości

ATF POST 76 - głosowanie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Głosujemy od najlepszego, do najgorszego zespołu 1-10. Uczestnicy draftu głosują na priv do @ignazz, od 1 do 9 i pomijamy swój zespół, resztę forumowiczów proszę o głosy w tym temacie. Głosy oddajemy do północy z niedzieli na poniedziałek.Prosimy o dwa słowa wyjaśnienia do każdego zespołu. Zachęcamy do głosowania, im więcej tym lepiej.  Dwa pierwsze zespoły na koniec toczą ze sobą serie playoff, gdzie analizujemy matchupy itd.

Link do składów i opisów zespołów:
 


Dyskusje dotyczące składów, zawodników:
 

@rw30 @Kubbas @LeweBiodroSmoka @vero1897 @mac @RonnieArtestics @ely3 @lorak @Chytruz @Van @Sebastian  @fluber @Jendras @Pepis21 @marzec@MarcusCamby @LONGER01@człowiek...morza @danny @dannygd @Krzemo @Tecu @jack @josephnba @jordan20 @kcp78 @Lucas @Behemot @elwariato@Sylvinho. @eF. @Roger @Julius @airmax @Suns Fever@Pan A. @Qooniu @Tecu @Behemot@inVad3rrr

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie otwieram PM do końca czasu wiec jak ktoś chce coś mi napisać poza głosem musi mnie najpierw oznaczyć na otwartym. 

Zacznę liczyć po tym terminie 

W waszych raportach będzie nieprzeczytane aby było legit 

Wiec nie będę mógł pomyłek weryfikować 

Sprawdzcie podwójnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A Mnie nie, mówiłem że dwie grupy zróbcie :) 

tzn może zagłosuje tak o ten szybki ranking ale rozkminiac kto z kim poszczególne mecze by wygrał nie ma szans przez co staje się to głosowanie mniej atrakcyjne. 

Widzicie, zmieniajmy formułę na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie zagłosuję, nawet jakbym miał być jedyny :)

Podstawowe założenia to próba wizualizacji teamu w realu i dwa ostatnie miejsca dla drużyn bez opisów, ale w trakcie rozkminy okazało się, że przy tak wyrównanej stawce ciężko też jednak uciec od sympatii i antypatii do konkretnych graczy.. i wyszło mi tak:

1. Karpik- dużo lubianych zawodników, ale o tym miejscu zadecydował fakt, że najłatwiej mi sobie wyobrazić zaklikanie tego zespołu w rzeczywistości ( może poza Dirk~KD), plus fajna , spójna koncepcja

2. Julekstep- też potrafię to sobie stosunkowo łatwo wyobrazić, ale power wydaje mi się mniejszy niż u Karpika jednak 

3. Rappar- nie jestem fanem Paula George'a, ani Jrue w tak dużych minutach, ale coby nie mówić to obrona będzie tu przemocarna 

4. Reikai- fajny opis, który mocno pomógł w odbiorze teamu, ale jednak James Harden mnie tu nie przekonuje do końca

5. BMF- mimo Kareema dość słabo pod koszem i generalnie wygląda to nie do końca przekonująco

6. P_M- niby wszystko jest, nawet w dużej mierze ma prawo zaklikać, ale nie widzę maksymalizacji tego teamu przy Joelu Embiidzie,którego fanem delikatnie mówiąc nie jestem 

7. January- wybitna dziura w ataku w postaci Bena, Khris będący mocno meh w skali ATF, i wybitnie nielubiany Irving, plus podejrzany Walton 

8. Koelner- najmniej podobający mi się team z grona tych, które zamieściły opis- mało shootingu, mało offball, mało przekonująca synergia 

9.Blackmagic- bardziej mi się podoba na papierze niż Pablo 

10. Pablo 81

Edytowane przez Tyrion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kubbas napisał:

2 dziury w obronie w s5 i wątpliwy obrońca Manu

Ciężko to w takiej formule draftu all time obronić 

Manu to akurat jeden z lepszych obrońców, on był ogółem wszędzie przejebany i nie wiem skąd te wątpliwości

Plus gdzie te 2 dziury?

@karpik

Bronię Cię, stawaj za mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał:

Manu to akurat jeden z lepszych obrońców, on był ogółem wszędzie przejebany i nie wiem skąd te wątpliwości

Plus gdzie te 2 dziury?

@karpik

Bronię Cię, stawaj za mnie :P

Curry 15 16 to słaby obrońca 

Dirk tak samo tylko dobrze ukryty przy Chandlerze i trafiający wtedy w PO i w finałach na dobre match upy do bronienia 

Spot upujacy Chris Bosh w finałach 

Ibaka to samo

Runde wczesniej Odom i Gasol tu by mozna sie troche poklocic ale Gasol tamten sezon byl zdezelowany fizycznie i psychicznie 

I do tego jeszcze Manu z którym w all time drafcie każdy SG czy SF będzie sobie radził Manu nie zatrzymuje tutaj nikogo 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecę również publicznie, ale w przeciwienstwie do @january umiem czytać, że uczestnicy draftu głosują 1-9. ;) ;) ;)


1 julekstep - najlepsza synergia i bardzo fajne otoczenie dla Jokicia. Co prawda ja daję tutaj kredyt zaufania Moncriefowi i wierzę, że mógłby być bdb 3pt shooterem, ale mamy oprócz tego Millera, Billupsa, Erving jako first stepowa przeciwwaga do wejść w pomalowane. Powinno to dobrze działać. Ławka co prawda jest słaba, szczególnie picki Horry'ego i Divaca (choć Divac bardziej się broni), ale wielu graczy tutaj ma bardzo słabe ławki.

2 karpik - Firepower tego teamu podoba mi się bardzo, Curry i Nowitzki zrobią robotę (pomimo grania motion offense, do którego Dirk się średnio nadaje), obrona oparta na Giannisie to nie jest dobry pomysł i parę teamów byłoby to w stanie wykorzystać, niemniej te teamy też nie będą w stanie wybronić atakow dystansowych karpika, stąd overall tean team na drugim miejscu. Jakby zamiast Giannisa był tutaj DRob, który był dostępny dla karpika to ten team byłby absolutnym nr1. dodatkowo płakać można nad słabym wykorzystaniem Penny'ego.
3 Rappar - Ten team istotnie jest bardzo mocny w defensywie, natomiast w ataku ten team mi się kompletnie nie spina. Pomysły z graniem Jordanem więcej offball są moim zdaniem marnotrawieniem potencjału. Dublowanie się Pippena i George'a, Rasheed to w tej konfiguracji byłby dużym problemem w ataku i ułatwiałby zagęszczanie obrony rywalom.
4 january - Trudny zepół do oceny. Połączenie LBJ'a i Leonarda, którego trzeba wypośrodkować i Davis z dwulatki, gdzie gra w NOP przekładała się na nic. Na papierze ten team może się podobać. Klay tutaj jest w punkt fitem. Z Waltonem również mam problem, bo gra mało, a Wallace to w ATF szkodnik, dodatkowo Middleton i Irving, to meh picki. Jakby był tu Lebron późniejszy, to moze przeskoczyłby Rappara.
5 Koelner - Shaq i Doncic, na tym plusy się kończą, jeżeli chodzi o fit w tym teamie, zwłaszcza jeżeli ma grać trójkąty. Payton jest overrated w D. Rodmana zbiórki w ATF nie będą mialy większego wpływu, a w ataku taki człowiek do odpuszczenia to marzenie dla reszty.

6 BMF - Kareem, Wade i Paul to fajne połączenie, ale fatalnie obudowane. Kolejne picki oprócz Bobbyego Jonesa nie podobają mi się w ogole. Brakuje shooterów do rozciągnięcia gry, a można by mieć fajne możliwosci z Kareemem na high poscie ze swoim sky hookiem i wjeżdzajacym tam Wadem, gdyby tylko był ktoś rozciągajacy grę, a Pierce, Carter, Marion i Horford to bieda pod tym względem. Bobby to jedyny dobry pick z ławki.

7 Reikai - zdecydowanie najsłabszy skład pod względem dopasowania z teamów, które są opisane. Próba udowodnienia, że Harden jest dobrym obrońcą jednym highglightem, w których notorycznie spóźnia się w rotacjach jest swoistą wisienką na torcie. Połączenie Kidda z Hardenem mogloby zadziałać w 2000s w normalnej lidze, co pokazali ówcześni Sixers z Iversonem, ale nie tutaj. Pomysł grania Twin Towers z Ewingiem i Duncanem, gdzie do rozciagania gry jest tylko Harden? Bo Artest w ataku to szkodnik i low BB IQ player, a tu gra sporo minut. Nie pomaga wzięcie Richmonda i Rice'a w sezonach ze skróconą linią i sprzedawanie ich jako alltime shooterow.

8 blackmagic
9 Pablo81

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.