Skocz do zawartości
RonnieArtestics

Dallas Mavericks vs Golden State Wariiors - Wild Wild West Finals 2022

Kto wejdzie do finału?  

35 użytkowników zagłosowało

1. 1. Wynik końcowy:

• Warriors 4:0
      1
    • Warriors 4:1
      10
    • Warriors 4:2
      10
    • Warriors 4:3
      0
    • Mavs 0:4
      0
    • Mavs 1:4
      0
    • Mavs 2:4
      7
    • Mavs 3:4
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt mu nie ujmuje że był wybitny. Doncić może nigdy nie zagra tak RS jak on. Ja mówię tylko o PO gdzie Hardena raz na 8 sezonów miał więcej jak 45 FG% i raz powyżej 35 3%. Umówmy się, nie zawsze grał z GSW. Dlatego w PO, stawiam go niżej jako ofensywnego GTG. Porównuje ich ze względu na podobną grę. Luka z grubsza robi to samo, tylko nieco skuteczniej. To nadal świetne liczby, tylko widzę scenariusz gdzie za takie staty jakie Harden robił np w 2020 i wszyscy go wychwalali, u Doncicia nikt słowa nie powie, bo te cyferki to u niego norma/przeciętny run.

Przykład Rakiet, dałem jako wzorzec. Dla mnie to była wybitna drużyna która być może zdobyła by mistrza w 95% sezonów, ale miała pecha bo wydarzyło się GSW. Kontuzję CP3 ciężko nazwać pechem, skoro często mu się to zdarzało.

Także skoro Hardena dało się obudować na mistrzowska drużynę, to jest szansa to zrobić z Hardenem premium m-pakiet. Dla mnie tamten team to coś do czego Mavs powinno teraz dążyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, agresywnychomik napisał:

Rudy Gobert to Mavs? Czy bedzie niczym Chandler dla Dirka ?

Tyson był sercem tamtego zespołu i drugim po Dirku najlepszym graczem w drodze po mistrzostwo. Gobert w porównaniu z nim to ciepła klucha...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co Ja czytam. Misiowaty CP3 ( bo wpieprzał pewnie słodycze nie wytrzymując tego co Harden robi na boisku ) był w swoim prime 😂 O jeny. Prime CP3 to sezony w LAC. 

Edytowane przez LAF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, LAF napisał:

Misiowaty CP3 był w swoim prime 😂 O jeny

No ale co tu kwestionować. On wtedy grał naprawdę kapitalnie, odnalazł się w pierwszym sezonie w tym systemie idealnie, dał Hardenowi sporo tchu, sprawiał, że ich ofensywa była bardziej różnorodna. Prime Chris Paul trwa bardzo długo (może i cały czas??), tylko, że jego gra diametralnie się zmienia. On bardzo wcześnie zaczął być all-nba kandydatem i nigdy z tego poziomu nie schodził (poza drugim sezonem w Rockets być może), bo zawsze miał gargantuiczny wpływ na grę swoich zespołów. Bo nie byłoby drużyny, w której Paul by zawiódł. Mówimy o zawodniku, który tylko dwukrotnie podejmował ponad 15 prób na sezon, i tylko dwukrotnie trafiał na sezon ponad 20 punktów, a mimo to co roku jest uznawany za top 5 zawodników na swojej pozycji. Ten jego prime trwa niezwykle długo, miał po prostu swoje peaki i doły, ale nigdy nie zszedł z tego all-nba poziomu, nawet teraz jako 36-37 latek.

Więc tak, CP3 w pierwszym sezonie był w prime, a podczas sezonu regularnego był brany pod uwagę jako cichy mvp candidate mimo wiadomej przewagi LeBrona czy Hardena, ze względu na ich indywidualne popisy, co nigdy nie było domeną Paula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, LAF napisał:

Prime CP3 to sezony w LAC. 

Prime CP3 to jeszcze NOH, po kontuzji nigdy nie był aż tak dobry jak wtedy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prime CP3 to był w 2002 w High School, jak rzucił 61 punktów. Później to już nie to samo i równie pochyła niestety ;( [*] wpisujecie miasta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, LAF napisał:

Co Ja czytam. Misiowaty CP3 ( bo wpieprzał pewnie słodycze nie wytrzymując tego co Harden robi na boisku ) był w swoim prime 😂 O jeny. Prime CP3 to sezony w LAC. 

Czytasz prawdę ale nie potrafisz jej zaakceptować 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest taka alternatywna rzeczywistość w której Mavs trafiają za 3 teraz 3 mecze z rzędu wygrywają serię?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie to kolejnym krokiem dla Doncicia jest to co zrobił Jokic. Dobrze przepracowany okres przygotowawczy, zrzucenie kilku kilogramów i poprawa kondycji bo play-offy pokazują, że jest zdolny do historycznych rzeczy ale jest to tak fizyczne, że nie jest w stanie na takiej intensywności grać całych spotkań. To co wystarczy na dobry sezon regularny i mimo wszystko świetne play-offy w jego wykonaniu nie pozwala jednak utrzymać tego co jest w stanie robić i dlatego ma już kilka razy 25 pkt do przerwy a w drugiej połówce 6-8. To i tak daje kosmiczne staty porównywalne z legendami ale jak to poprawi to będzie w stanie grać lepiej w Def przy historycznym poziomie w ataku i za kilka lat mogą rozpocząć sie dyskusje nad nim Jordanem i Lbj jako Goatem. 

Edytowane przez Stryder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Kubbas napisał:

Czy jest taka alternatywna rzeczywistość w której Mavs trafiają za 3 teraz 3 mecze z rzędu wygrywają serię?

Istnieje. Pamiętajmy że z Suns wygrali 4 z 5 ostatnich meczy. Trochę lepsza trójka, plus mniejsza skuteczność Poola i Wigginsa. Jest to do zrobienia ale daje na to jakieś 10% szans.

Choć z drugiej strony, wygrywasz mecz numer pięć i robi się gorąco. Mavs już nic nie muszą, więc może lepiej się będzie rzucać rolesom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co Ja czytam. Luka przymierzany do bycia GOATem 😅

Jak zdobędzie pierścień to można wrócić do tematu inaczej nie ma co go zaczynać. 

Edytowane przez LAF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, LAF napisał:

Jak zdobędzie pierścień to można wrócić do tematu inaczej nie ma co go zaczynać. 

top 75 już lekko jest w historii ligi w wieku 23 lat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie o tym nigdy tak nie myślałem. Z jednej strony dziwnie kogoś klasyfikować przed zakończeniem kariery, ale biorąc pod uwagę że 3x NBA all first team  zrobiło pewnie z 50 zawodników w historii? Kto zrobił podobny wynik w pierwszych 4 latach kariery w modern NBA? Chyba ostatnio Duncan?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Eliasz napisał:

top 75 już lekko jest w historii ligi w wieku 23 lat. 

No tak, ale do bycia GOATem daleka droga przed nim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, LAF napisał:

No a ile pierścieni ma GOAT cp3?

I ile lat aby poprawić wynik 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Kucharius1 napisał:

W sumie o tym nigdy tak nie myślałem. Z jednej strony dziwnie kogoś klasyfikować przed zakończeniem kariery, ale biorąc pod uwagę że 3x NBA all first team  zrobiło pewnie z 50 zawodników w historii? Kto zrobił podobny wynik w pierwszych 4 latach kariery w modern NBA? Chyba ostatnio Duncan?

lol aż sprawdziłem

Duncan w 8 pierwszych sezonach był 1st all-nba :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, julekstep napisał:

lol aż sprawdziłem

Duncan w 8 pierwszych sezonach był 1st all-nba :) 

przykry okres dla NBA 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, ignazz napisał:

No a ile pierścieni ma GOAT cp3?

I ile lat aby poprawić wynik 

Podejrzewam, że jeszcze 3 sezony będzie w stanie pograć jak nie to będzie drugim Stocktonem gdzie jednemu listonosz nie dowoził w czerwcu a drugiemu łamał się rudy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Koelner napisał:

przykry okres dla NBA 

Obecny rozumiem, nie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Obecny rozumiem, nie? 

no teraz na pewno jest dużo lepszy okres niż early 2000's :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi