Skocz do zawartości

Phoenix Suns 22/23


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

Już raz przenieśli jedną z najbardziej ikonicznych drużyn w historii z zajebistą nazwą i świetnym logo i zmienili ich na GRZMOTY (xD). Phoenix to Suns, a Suns to Phoenix. Nie widzę innej opcji, prędzej dorzucą dwie nowe drużyny do ligi, np. Las Vegas i Seattle właśnie, których szkoda mi do dziś. Czasy Kempa i Paytona były piękne. Dobra, bo jakaś nostalgia wchodzi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 20.10.2022 o 15:48, LAF napisał:

Chris Paul 3/6 - mocno naciągane te 3 szczerze powiedziawszy. Niby robił to co umie najlepiej czyli otwierał kolegą drogę do kosza swoimi podaniami, ale niestety coraz bardziej wygląda tak jakby każdy mecz miałby być jego ostatnim

 

Cameron Payne , Jock Landale, Torrey Craig to byli statyści. Coś tam zebrali , coś tam trafili. Nie ma sensu ich oceniać.

 

Co do Chris Paula to raczej naciągane 2, czyli 2 na szynach. Cam Payne zagrał dobrze.

Cameron Johnson świetnie wszedł do pierwszej piątki Suns (obrona i atak). Fajny doping kibiców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jock aż taki zły nie jest :) Ostatnie 2 mintuy meczu w szeregach Clippers zagrali "ciekawi" gracze, był nawet klon Camerona Johnsona. Lubie patrzec jak któryś z graczy Moris napina sie z Suns i zespołowo dostaje wp.... Na razie Booker wyglada na bardzo dojrzałego gracza i sporo kreuje gry pozostałym. Payne gra jak w 2020 r. Jest dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsezonowe niedocenianie Suns to coroczna tradycja na naszym forum, nawet nie chce mi się z tym zbytnio walczyć przed sezonem. Póki co też nie, nie lubię overreactingu po 2-3 meczach (ten nurt też jest mocny na forum), ale zbytnio nie widzę i nie widziałem podstaw żeby uważać że suns zaczną slabnąc w tym sezonie.

Obym się nie pomylil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie obejrzałem mecz z Goldenami, których sposobu gry nie cierpię, podobnie jak Currego irytująco gryzącego ochraniacz na zęby. Także fajna wygrana💪. Co tam się działo z technikami - 7 w meczu. Przez 3 kwarty mecz prawie jak w play off. Po tym jak wyleciał Klay to już gra do jednego kosza. Fajnie było zobaczyć KJ wśród publiczności. Booker super, mój mvp 😋. Nasi centrzy bardzo dobrze. Chris Paul wreszcie na dobrym poziomie. Mnie cieszy gra Payne, bo jest dla mnie najistototniejszym rezerwowym Suns z racji ewentualnych problemów Chrisa. Jock sporo punktów i akcja and one 😉

Edytowane przez Suns Fever
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

Nie No to jakieś nieporozumienie. Jak można było wyjść piątka gdzie najlepszym graczem jej jest Shamet ? Przecież od tego zaczął się odjazd. Ayton nauczył się trójki trafiać i nie można go zostawiać zza linią za trzy samego. Biorąc pod uwagę , że oba zespołu grały bez paru swoich zawodników to większe mieli PTB i nie wiem jak można było to przegrać gdzie wystarczyło przycisnąć ich a gubili się jak dzieci we mgle. Dobry występ Lee, który miał pare słabszych ostatnio. BB wraca do łask i Jock powoli już więcej siedzi niż biega. 

Suns zagrali wszystkimi najlepszymi graczami a Ptb bez dwóch najlepszych. Jak mogłeś wyprodukować zdanie oba zespoły bez paru swoich zawodników grały nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspamuj temat milionem pochwalnych postów o DB (wiadomo czemu i po co)

poczekaj aż JEDNA inna osoba w temacie napisze o nim coś pozytywnego

napisz to:

W dniu 26.10.2022 o 11:48, LAF napisał:

O DB to chyba już zostało już napisane, nie będę powtarzał innych tylko się z nimi zgodzę.

 

grubo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.