Skocz do zawartości

Phoenix Suns 22/23


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam się zastanawiać czy na teksty że JJ dzwoni do Marksa i oferuje Duranta za Mikala, a ten mu grzecznie odmawia jest jeszcze za wcześnie i oficjalnie trzeba poczekać przynajmniej do jesieni (albo kolejnej kontuzji KD, która statystycznie powinna wypaść przy optymistycznym scenariuszu gdzieś przed Bożym Narodzeniem), czy już nieśmiało można zaczynać, bo z perspektywy 23/24 to chyba będzie oczywiste, że licząc całościowo co daje na parkiecie Mikal będzie bardziej wartościowym graczem niż połamany, ale sprzedający koszulki Durant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

The Arizona Republic has learned that there is concern within the organization that Durant has a grade 2 sprain, which would keep him out for between four and six weeks.
Phoenix’s regular season finale is April 9, meaning it’s possible Durant could miss the remainder of the regular season and potentially the start of the playoffs.

 

No coz, zodyn sie nie spodziewal ze Suns nie wytrzymaja w zdrowiu, zodyn. Mimo wszystko, mam nadzieje ze to tylko panika i za chwile wroci, bo chlop nawet nie zdazyl zadebiutowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
13 minut temu, LAF napisał:

A czy kiedyś MVP finałów dostał przegrany finałów ? Dla mnie MVP może zostać nawet BB nie ma to żadnego znaczenia a dałem te bo pierwsze lepsze wziąłem, które ma odpowiedni rozmiar. Nie chciało mi się szukać zbytnio odpowiedniego rozmiaru obrazka.

Bardziej skupiłem się na punktach dotyczących PO a podsumowanie RS to w sumie jest to co pisałem w trakcie RS więc tutaj nie przykładałem większej wagi.

51-A54-DB3-603-B-46-FE-81-BB-243-E257-D7

Oj LAF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje, że Phoenix powinno obecnie się cieszyć, że oni w regularze mierzyli się z kontuzjami swoich podstawowych graczy, bo tak może uda się uniknąć im kontuzji podczas play offs. W każdym razie sama ta 4 graczy pasuje do siebie, bo mają, i wysokich, niskich którzy  potrafią rzucać bronić, i  jeden z mądrzejszych składów pod względem budowy samej jedynie ten wiek CP3, urazy i co ławka wniesie to ich obawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maruda99 napisał:

Mi się zdaje, że Phoenix powinno obecnie się cieszyć, że oni w regularze mierzyli się z kontuzjami swoich podstawowych graczy, bo tak może uda się uniknąć im kontuzji podczas play offs. W każdym razie sama ta 4 graczy pasuje do siebie, bo mają, i wysokich, niskich którzy  potrafią rzucać bronić, i  jeden z mądrzejszych składów pod względem budowy samej jedynie ten wiek CP3, urazy i co ławka wniesie to ich obawa. 

To tak nie działa, że jak w rs się połamałeś to daje ci to luzy na po, że się nie połamiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.