Skocz do zawartości

Heats kontra Celtics czyli ECF dla najlepszych


ptak

Kto powalczy o pierścień?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto powalczy o pierścień?

    • Heat Celtics 4-0
      0
    • Heat Celtics 4-1
      0
    • Heat Celtics 4-2
    • Heat Celtics 4-3
    • Heat Celtics 0-4
      0
    • Heat Celtics 1-4
    • Heat Celtics 2-4
    • Heat Celtics 3-4


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.05.2022 o 22:26, Peter Scott napisał:

Rozumiem, natomiast nie przemawia to do mnie. Nie wierze, że w przypadku innych graczy (choćby tych co wymieniłem) też byłyby tylko 1-2 posty o słabej grze S5. Teraz znowu przejaw specjalnego traktowania Butlera: Gdy Heat wygrywają mecz w playoffs - spuszczanie się nad cudownym Jimmym i przypisywanie sukcesu jemu. Heat dostają w*ierdol - Słaby mecz całego S5. To traktujemy go jako superstara i gdy mecz nie idzie to oczekujemy, że nasz gtg zrobi step up, czy stawiamy go na równi z resztą zespołu i gdy rzuca tyle punktów co PJ Tucker to nic się nie dzieje i pomijamy jego indywidualność - S5 zagrało miernie? 

Przecież był kontuzjowany po poprzednim meczu. Skoro seria Cię nie interesuje i nie wiesz takich rzeczy to po co zadajesz głupie pytania jeszcze dopisując do nich jakieś teorie. 

7 godzin temu, MA23 napisał:

Zajebiście szybko gojące się kolano 

Są różne rodzaje kontuzji między innymi stłuczenia które ustępują dość szybko ale jednak przez kilka dni powodują ograniczenia. 

W dniu 26.05.2022 o 07:53, lorak napisał:

nie wpuściliby go na boisko z jednym kolanem.

Ponownie to zależy od rodzaju kontuzji - są kontuzje które naruszają konstrukcje ścięgien, kości czy mięśni i wtedy nie ryzykujesz a są też takie gdzie realnie problemem jest ból przy poruszaniu. 

3 godziny temu, Kubbas napisał:

Aha czyli wiesz czy ma skręcone, czy ma pęknięta lekotke, czy ma zerwane acl, czy ma chondromelacje chrząstki, czy ma ściągane z niego płyny 

Bardzo blisko już Ci do ortopedy

Kolejny tip

Kobe w serii z OKC w 2012 na przyklad przeplatał dobre mecze takimi gdzie wyglądał jakby miał 40 lat 

Kolejny tip dlatego że między niektórymi meczami miał czas na przetaczanie krwi do kolana a między innymi nie

Ale wytłumacz mi lorak z czym wy macie tutaj problem?

Nie rozumiem

Przyznam, że dla mnie to jest też największa zagwozdka - nie wiem co ma na celu umniejszanie wartości pewnych graczy skoro widać, że realnie mają olbrzymi wpływ na grę zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Jimmy, najgorszy lider z ostatnich 8 drużyn w PO (odnoszę się tu do śmiesznej sytuacji w której proven postseason g2g guy Jimmy Butler był gorszym liderem od Ja Moranta czy Joela Embiida przy starcie półfinałów)????

Pięknie wyjaśnił wszystkich przyjemniaczków wątpiących w jego genialne umiejętności. Dla mnie ten facet za sam 2020 rok jest w czołówce superstarów gotowych ciągnąc drużyny do zwycięstwa w playoffach ever.

Aczkolwiek nie zmienia to tego, że moim zdaniem Boston nie wypuści tej serii. W Miami czeka ich cholernie ciężka przeprawa, ale Heat chyba nie są w formie, by w pełni dojechać na następne spotkanie, szczególnie przy tych problemach kadrowych i urazowych. A szkoda bo Jimmiemu zawsze warto kibicować bo to kapitalny grajek, ale z drugiej strony finał w tym roku dla Bostonu byłby fajnym zwieńczeniem ich drogi od czasów IT. Sporo przebyli, mnóstwo razy pół kroku dzieliło ich od finału, a w tym roku w końcu mogą tam dotrzeć, i kto wie, może wygrać? Niech wygra lepszy, bo obie drużyny w 100% zasługują na zakończenie swojej przygody w finale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics są zbyt chimeryczni, powinni byli dzisiaj zamknąć serię i przygotowywać się do finałów a tak to się szykują na G7, które mogą przegrać. Z drugiej strony Miami jest zbyt połamane (zupełnie jak w 2020 tylko finał nie ten), więc ktokolwiek nie awansuje to GSW będą faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubbas napisał:

1. Aha czyli wiesz czy ma skręcone, czy ma pęknięta lekotke, czy ma zerwane acl, czy ma chondromelacje chrząstki, czy ma ściągane z niego płyny 

2. Bardzo blisko już Ci do ortopedy

Kolejny tip

Kobe w serii z OKC w 2012 na przyklad przeplatał dobre mecze takimi gdzie wyglądał jakby miał 40 lat 

Kolejny tip dlatego że między niektórymi meczami miał czas na przetaczanie krwi do kolana a między innymi nie

 Ale wytłumacz mi lorak z czym wy macie tutaj problem?

Nie rozumiem

1. Nie wiem. Ale czy jak masz zawodnika z kontuzją lub który jest zaraz po niej to rozsądnie jest go wystawiać na 46 minut, żeby grał na maksymalnych obrotach? Ogólnie narracja w poprzednich dwóch meczach była taka, że Jimmy zagrał słabo bo kolano, a nagle po jednym dniu przerwy gra taki mecz i z kolanem zero problemów? Nie wiem, nie znam się ale dla mnie dziwne.

 

I żeby nie było - bliżej mi do Celtów, ale gdyby ich nie było w tych PO to kibicowalbym Heat właśnie ze względu na Butlera, który zagrał dzisiaj fenomenalne spotkanie.

2. Dzięki, ale nie zamierzam się przebranżowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami mi mocno zaimponowało tym zwycięstwem.
Nawet jeśli przegrają G7 (oby nie blowoutem), to duży szacun, że przy tych przeciwnościach tak wiele osiągają.
O ile kontuzje nie odegrają kluczowej roli, to ja uważam, że mistrz Wschodu będzie faworytem w finale. To subiektywne odczucie, ale GSW na mój gust jakoś się prześlizgnęli i nie zostali prawdziwie przetestowani. To nie ta drużyna co 3 i więcej lat temu. Choć też fajna historia, nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szak napisał:

Miami mi mocno zaimponowało tym zwycięstwem.
Nawet jeśli przegrają G7 (oby nie blowoutem), to duży szacun, że przy tych przeciwnościach tak wiele osiągają.
O ile kontuzje nie odegrają kluczowej roli, to ja uważam, że mistrz Wschodu będzie faworytem w finale. To subiektywne odczucie, ale GSW na mój gust jakoś się prześlizgnęli i nie zostali prawdziwie przetestowani. To nie ta drużyna co 3 i więcej lat temu. Choć też fajna historia, nie powiem.

To samo mówiono o Heat przed finałami konferencji że tak naprawdę jeszcze nikt ich tak naprawdę nie przetestował 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LAF napisał:

Kurde jak Boston przegra na wyjeździe to ten fuksiarski rzut z półobrotu będzie na wagę awansu 

Albo nie trafione wolne Jayleena czy glupia akcja Smarta… Za duzo akcji sklada sie na koncowy wynik jednak by „winic” ta jedna jedyna…

Zgadzam sie z tym stwierdzeniem o chimerycznosci. Boston mial to w swoich rekach ale czegos zabraklo za kazdym razem. Jesli nie wygraja g7 to bedzie znaczylo ze jednak Miami bylo o ten wlos lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xd szkoda Heat, może nie rozgrywany meczu, nie ma chyba sensu, skoro mają z sędzią negatywny bilans?

W ogóle skoro zakładasz, że sędziowie są skorumpowani, to czemu akurat konkretni sędziowie są od przepychania konkretnych drużyn, a nie po prostu idzie z góry nakaz na faworyzowanie danej drużyny dla jakiegokolwiek sędziego (lub bardziej grupy sędziów - przecież jeden nie sędziuje) - to by miało więcej sensu. 

No i są jakieś dowody na takie faworyzowanie, czy akurat jak dany sędzia trafi kilka razy na zwycięstwo danej drużyny to już jest wg ciebie ich "przepychaczem" i każdy kolejny mecz z nim ta drużyna musi wygrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Boston sie prawie posypal, prawie historyczny collapse… Znowu nie potrafili zamknac meczu. Tam jest jakis problem - przy topniejacej przewadze 4 z 5 posiadan konczy Smart! Hell no, tam sie musi stawic Tatum…

Sa wiec finaly ale przed ta seria ta druzyna wg mnie wygladala na kompletna a teraz niestety musze napisac ze mocniejsza druzyna i faworytem wydaja sie byc Warriors.

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla finałów chyba lepiej że zagrają Celci 

Heat są tak skontuzjowani że to aż przykre 

Trzech  z czterech twoich najlepszych graczy gra z poważnymi urazami. Wiem że Williams i Smart w Celtics, nie umniejszam tego. 

Sporo musiałby się wydarzyć, żeby Celtics zrobili miśka, bo warriors znów grają w innej lidze 

 

Sam mecz pomimo tych dziwnych rzutów Smarta w końcówce dobrze sie ogladalo 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy robił co mógł 

Ale ta trójka będzie boleć ale decyzja dobra Horford się cofał jakby trafił ten rzut to pewnie mieliby finały 

Fajnie ze skończyło się rzucanie po 120 punktów i da radę w tej lidze bronić jak się chce 

Momentami tak dobra obrona była grana że obie drużyny miały problem oddać rzut

Ciężka porażka do przełknięcia kolejna seria w tych po która mogła pójść w obie strony przy odrobinie szczęścia 

Ta trójka Strussa okazała się kosztowna i ten jeden timeout Lowrego bez powodu 

W ogóle co Struss trafił za trójkę w ostatnich 40 sekundach damn

Fajnie też że Oladipo się odrodził 

6 godzin temu, LAF napisał:

Mam ściągawkę po meczu 

Męczysz chlopie już na prawdę 

Ani to śmieszne ani nawet smutne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.