Skocz do zawartości

Heats kontra Celtics czyli ECF dla najlepszych


ptak

Kto powalczy o pierścień?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto powalczy o pierścień?

    • Heat Celtics 4-0
      0
    • Heat Celtics 4-1
      0
    • Heat Celtics 4-2
    • Heat Celtics 4-3
    • Heat Celtics 0-4
      0
    • Heat Celtics 1-4
    • Heat Celtics 2-4
    • Heat Celtics 3-4


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś, przy o niebo lepszej opiece medycznej/fizjo (co pozwala na lepszą i szybszą regerację) niż 30 lat temu, gdzie grajków traktuje się jak jaja faberge - chucha, dmucha, pozwala odpocząć (dając pod byle pretekstem 'wolne'; na ogół wpisują jakąś urojoną kontuzję), a rostery liczą po 15 grajków + 'tymczasy', pisanie o 'zmęczeniu' jest grubym żartem. Ale to też nie jest tak, że grube minuty to większa szansa na wszelkie kontuzje. Bo czy aby te (kontuzje) wynikające ze zmęczenia muszą silnie korelować z 'dużymi minutami' ?! Przecież każdy organizm adaptuje się do wysiłku w sposób unikalny, a co za tym idzie, ma swoje, indywidualne, optimum 'obciążeniowe'! Mając powyższe na uwadze, równie 'niebezpieczna' jest sytuacja niedogrzania jak i przegrzania organizmu...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda minuta dłużej to nie tylko zmęczenie ale i sam fakt dłuższego narażenia na wypadek losowy. Trochę jak jazda samochodem. Dalej jeździsz i dłużej to masz większa szanse ze coś się wydarzy. Ilość zdarzeń się zwiększa. A w przeciwieństwie do samochodu dochodzi zmęczenie materiału. Odpowiednikiem może być chyba zmęczenie kierowcy jeżeli już tak się uczepiłem motoryzacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LAF napisał:

Napisałeś, że zawodnicy mają kontuzje bo grają grube minuty, gdyby nie to to by ich nie było w ogóle ( albo bardzo mało ) z czym się nie zgodziłem jakoby minuty byłby najważniejszym czynnikiem gdyż jest szereg innych, które wymieniłem a w moim odczuciu ilość minut jest na końcu z nich 

Nie 

Napisałem że widocznie mniejsza liczba kontuzji wynika z suplementacji, trenerów itp,,co było nawiązaniem do bajeczki którą napisałeś 

I wciąż widać nie rozumiesz co napisałeś 

 

A mi szkoda czasu na tłumaczenie dlaczego woda jest mokra 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że kto by nie wyszedl z tego pojedynku zwycięsko to GSW będzie miało łatwiej, Butler z kontuzja, Adebayo się za coś łapie, Herro nie gra, Lowry po kontuzji

Smart połamany, Tatum bark, Williams raz gra raz nie, Brown tez gra po urazie/z urazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydka pierwsza polowka i o wiele lepsza druga (dla Bostonu).

Jaylen na poczatku znowu masa strat (okolice 5ciu) ale odrobil swietna gra od polowki 3 kwarty. Super Big Al, RWill, dobry White. Defensywa Bostonu to mocarna bron. Pozwala im sie trzymac gdy z przodu nie klika. Niech Warriors sobie odpoczywaja i tydzien bo z takim murem sie jeszcze w tych po nie spotkali.

Wypadaloby jeszcze chyba napisac ze Jimmy zaczal nie dojezdzac na mecze…

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu nie wiem o co chodzi, ale tak ciężko mi się Heat ogląda, mamy finały konferencji , a te mecze z nimi są jakieś takie ospałe jakby z końcówki stycznia, całe playoffy mam tak z nimi mimo, że nie jestem do nich nastawiony anty, uwielbiam Butlera itd. Ciężko mi się jakoś ich ogląda , nie wiem o co kaman.

 

Udało mi się chyba final przewidzieć(Lorak chyba też tak typowal), oby może być piękna seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

TBH najlepszy do tej pory jest Giannis - i to mimo tego, jak go celtics ograniczyli.

Jo, ale jak mówisz overall całe playoffs to Tatum chyba tez w top3-5 za poprzednie rundy ? Giannis, Butler, Doncic, może Curry jedynie lepsi w całych playoffs, z tym że Tatum ma znacznie większy impact w obronie niż ta ostatnia dwójka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jak narazie 1 Giannis, Tatum
2 Curry Doncic Butler 

2 minuty temu, Koelner napisał:

Giannis nie przewiózłby się z „wesołą bandą” przez Suns 

4:3 i to z 2:3 to się wielce przewiózł po nich, gadasz jakby zrobił im sweepa. poza tym jaką wesoła banda, w pierwszych dwóch rundach luka miał zajebiste wsparcie i to fakt. Kogo support jeszcze rzucał trójki na grubo powyżej 40%? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jo, ale jak mówisz overall całe playoffs to Tatum chyba tez w top3-5 za poprzednie rundy ? Giannis, Butler, Doncic, może Curry jedynie lepsi w całych playoffs, z tym że Tatum ma znacznie większy impact w obronie niż ta ostatnia dwójka.

tak, dla mnie Tatum w top 3 za Donciciem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Koelner napisał:

Jakby Luka wpadł teraz do Sacto i nagle wszyscy zaczęliby napierdalać to napisałbyś, że ma super support? 

Na podstawie czego założyłeś sobie z dozą pewności, ze Giannis zrobiłby z Mavs gorszy wynik? Imo Nie dość ze miałby bardzo podobny impact w ataku to jeszcze anchorowalby w obronie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.