Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, P_M napisał:

No w takim, że ona żyje na wyższym poziomie niż byłoby ją stać plus oszczędności które zostają wygenerowane i tak przy ewentualnym rozstaniu zostaną dzielone na pół;) więc jest realnie do przodu, bo nie dość, że żyje lepiej, to jeszcze ma polisę ubezpieczeniową ;)

Racja ale poznałem ją jak była w Niemczech wiec to nie ja zapewnilem jej to lepsze życie tylko ona sama sobie dobrze się ucząc i z pomocą swojej ciotki która była tu na miejscu w Europie. Jesli masz na mysli to ze sama by nie zaoszczędziła to ja tez mam lepsze życie odkąd z nią jestem i dziele „majątek” bo sam c***a bym zaoszczędził, wiec to działa w dwie strony. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Racja ale poznałem ją jak była w Niemczech wiec to nie ja zapewnilem jej to lepsze życie tylko ona sama sobie dobrze się ucząc i z pomocą swojej ciotki która była tu na miejscu w Europie. Jesli masz na mysli to ze sama by nie zaoszczędziła to ja tez mam lepsze życie odkąd z nią jestem i dziele „majątek” bo sam c***a bym zaoszczędził, wiec to działa w dwie strony. 

Sure, po prostu pytałeś w jakim sensie, to doprecyzowalem;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A na serio to gdzieś czytałem ze najbardziej dewastujące organizm połączenie jest cola zero plus łychą. To podobno jest toksyczne. Weźcie pijcie czyste. Jeden to czyste drugie tamto ale bez dopisku zero. 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

chodź tu, bo Lafowi zaraz kartę wyczyszczą 

Gdzie jesteście?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ignazz napisał:

Jeden ruda drugi brąz coli. Wiem który co pije. 

Lokal nastraja prawie pozytywnie.  Gratulacje. 

W sumie zdrowo. Cola zero. 

Ta cola zero jest gorsza od zwykłej coli, bo masz tam najebane aspartamow i acesulfamow może @RappaR się wypowie?

Sam jestem cukrzykiem i jestem ciekawy co lekarz ma do powiedzenia na ten temat.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, steve napisał:

Ta cola zero jest gorsza od zwykłej coli, bo masz tam najebane aspartamow i acesulfamow może @RappaR się wypowie?

Sam jestem cukrzykiem i jestem ciekawy co lekarz ma do powiedzenia na ten temat.

 

2 godziny temu, ignazz napisał:

Dałem z przekąsem cole zero. Bo to chemicznie najgorsze połączenie z alko. Cola zwykła na drugim miejscu. To już lepiej wódkę popić wódka. 

Przy niektórych dolegliwościach cola zero jest jedyną opcją żeby nie czuć się źle a jednak napić się tej coli i innych napojów tego typu (fanta, sprite etc.) Jestem tego przykładem ale pewnie tak jak piszecie chemicznie może i jest gorsza :D Smakowo powiem szczerze że już się do niej na tyle przyzwyczaiłem że smakuje mi o wiele bardziej niż zwykła.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 7.09.2022 o 18:05, RappaR napisał:

 ogółem w sumie nawet to nie jest 2/8, a 1/7 - raz laska lecąc myślała ze jesteśmy razem i chciała płacić za siebie, była bogata z domu studentka.

Koleżanka mojego byłego fwb była taka luźna dziwka - brała 15k za noc. jeden z jej klientów to gość z gazet.

nie kupisz laski, bo w sumie w druga stronę - laska która mi się nie podobała mogłaby mi zaoferować 5 gwiazdek na Malediwach i bym wyśmiał 

 

 

Cały Twój wywód w tym temacie to cringe, ale to mnie rozbawiło mocno jednak xDDD

PS jak już tutaj, mam kontuzję kolana, ocieplam się bimberkiem 

1aaP.jpg.b0e10167cd2d057f0a72bb358bb1a60c.jpg

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.