Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Polak mieszkający w USA, Kolumbia....hmmm

@mayor czy @RappaR ?

 

Te 3 tygodnie w Kolumbii to jeden z najlepszych momentów w moim życiu, ale jednak no

Jestem teraz jakieś 10 tysięcy kilometrów dalej na dyżurze, a w tym samolocie to zamiast awanturować, bym płakał, że już opuszczam Kolumbię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Koelner napisał(a):

ostatnio to tylko wyskakują mi filmiki na Twitterze jak coś murzyni i ciapaci odwalają ale na szczęście znajdzie się zawsze Polak rodak 💪🏼

No fajny koleś.,Ciekawe czy ma dziarę ze skrzydłami husarii?.,Swoją drogą to po obejrzeniu 1670 każdy kto nosi taki tatuaż będzie się czuł trochę głupio, Naklejkę z Passata tedeika da radę zdrapać, z wzorkiem sztumskim gorzej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, DLT_Braddock napisał(a):

Oni naprawdę ten serial traktują jak jakiś wielki przełom w tej mitycznej walce :)

Znaczy mówiąc "oni " masz na uwadze tych z husarskimi skrzydłami jak Bogdan w serialu Netflixa., No rzeczywiście będą się czuli c***owo.,Szczególnie słysząc takie teksty: Bogdan zniknął "ale zapach pana Bogdana utrzymuje się dość długo "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, RappaR napisał(a):

Polacy strasznie kłamią na temat tego ile spożywają alkoholu.

Nawet wczoraj pacjent z ponad 3 promilami po wypiciu tylko 4 piw. Rekordzista wypił jedno piwo i miał 3,6.

 

E, to u lekarza albo przed policją. W normalnej rozmowie albo ankiecie, to większość sobie doda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RappaR napisał(a):

Polacy strasznie kłamią na temat tego ile spożywają alkoholu.

 

 

Sugerujesz, że @mayor ma rację?

31 minut temu, RappaR napisał(a):

 

Nawet wczoraj pacjent z ponad 3 promilami po wypiciu tylko 4 piw. Rekordzista wypił jedno piwo i miał 3,6.

 

Może pił snake venom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał(a):

Sugerujesz, że @mayor ma rację?

Chodzi Ci o to, że wielu Polaków, którzy mówią publicznie, że nie spożywają alkoholu, faktycznie potajemnie go nadużywa?

Zgodzę się.

13 minut temu, Chytruz napisał(a):

E, to u lekarza albo przed policją. W normalnej rozmowie albo ankiecie, to większość sobie doda.

No to ja mówię właśnie o tym. Plus w ostatnich latach zmieniła się kompletnie kultura picia alkoholu w Polsce - dużo mniej wychodzenia między ludzi, bary i kluby wszystkie w mojej okolicy upadają, dużo więcej picia na chacie samemu. 

Co innego chwalić się uuu ale pobalowałem, a co innego chwalić się wypiłem butelkę whisky do netflixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.