Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Cardi napisał:

No nie, po prostu nie trzeba już czekać 30 minut na jedną ulubioną piosenkę w radio.

Ściągnij spotify, polecam. 

Nom, bo te dzieciaki z filmiku, który wrzucił Koelner, to znają Californię z Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Jesteś tym, najgorszym typem boomera, który myśli, że jest na czasie, a inni zacofani.

Tu masz TOP 20 najchętniej słuchanych piosenek na Spotify z tego lata. Daj znać, o której słyszałeś. W TOP 10 masz 3 piosenki Whie'a btw.

https://www.cgm.pl/news/spotify-opublikowalo-liste-20-najchetniej-sluchanych-piosenek-latem-w-polsce/

4 lata po premierze California jest dalej w TOP 20 na polskim Spotify. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LAF napisał:

@Koelner wiesz wydaje mi się , że prędzej czy później moda na Kizo również minie bo pojawi się nowy raper z nowym hitem. 

możliwe, wątpię aby wyrósł na legendę raczej taki raper paru tworów - z resztą wszystkie jego utwory na jedno kopyto

daleko mu do Sokoła, Pezeta którzy chyba najlepiej wtopili się w różne czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Nom, bo te dzieciaki z filmiku, który wrzucił Koelner, to znają Californię z Listy Przebojów Programu Trzeciego.

No właśnie nie, te dzieciaki znają te piosenki, bo łakną nowości i bycia trendy, moje bycie trendy to przesłuchanie nowych utworów Rammstein i Metallici, które wyszły w ostatni 3-5 dni.

10 minut temu, fluber napisał:

Jesteś tym, najgorszym typem boomera, który myśli, że jest na czasie, a inni zacofani.

Jak zwykle c***a wiesz, myślę, że to co teraz się produkuje mi nie pasuje i nie mam z tym problemu. Technologia daje mi tyle możliwości, żeby słuchać w samochodzie czy na słuchawkach tego co chcę i co lubię i nie wymusza skanowania na kolejną stację gdy akurat leci coś, co mi nie pasuje. Jestem zachwycony tą możliwością.

To ty dorabiasz jakąś ideologię, że skoro coś ma X wyświetleń to musisz to znać. Ciśniesz mi od boomera, a sam kurczowo próbujesz podążać za trendami i ciśniesz po ludziach, którzy mają wyjebane i tego nie robią. Wygląda mi to na kryzys wieku średniego.

10 minut temu, fluber napisał:

Tu masz TOP 20 najchętniej słuchanych piosenek na Spotify z tego lata. Daj znać, o której słyszałeś. W TOP 10 masz 3 piosenki Whie'a btw.

Żadnej i wcale mi nie jest z tego powodu ani żal, ani wstyd. 

edit: Okej, znam Ostatni raz zatańczysz ze mną, słyszałem odświeżoną wersję podczas jakiejś patogali, ale gdyby nie fakt, że Krawczyk to kiedyś wykonywał to pewnie przeleciałoby to przez moje uszy tak jak cała reszta piosenek, których nie zapamiętałem. 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Cardi napisał:

No właśnie nie, te dzieciaki znają te piosenki, bo łakną nowości i bycia trendy, moje bycie trendy to przesłuchanie nowych utworów Rammstein i Metallici, które wyszły w ostatni 3-5 dni.

Jak zwykle c***a wiesz, myślę, że to co teraz się produkuje mi nie pasuje i nie mam z tym problemu. Technologia daje mi tyle możliwości, żeby słuchać w samochodzie czy na słuchawkach tego co chcę i co lubię i nie wymusza skanowania na kolejną stację gdy akurat leci coś, co mi nie pasuje. Jestem zachwycony tą możliwością.

To ty dorabiasz jakąś ideologię, że skoro coś ma X wyświetleń to musisz to znać. Ciśniesz mi od boomera, a sam kurczowo próbujesz podążać za trendami i ciśniesz po ludziach, którzy mają wyjebane i tego nie robią. Wygląda mi to na kryzys wieku średniego.

Żadnej i wcale mi nie jest z tego powodu ani żal, ani wstyd. 

Przytoczę zatem definicję boomera:

Cytat

Osoba, która nie podąża za nowymi trendami, wykazuje się sentymentem odnośnie starych czasów

Jestem otwarty na zmiany i na nowości. To, że coś jest trendem, nie oznacza, że mi się podoba. Ale jestem na bieżąco, bo jestem na to otwarty. To nie jest kryzys wieku średniego, tylko normalna ludzka ciekawość świata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Jestem otwarty na zmiany i na nowości. To, że coś jest trendem, nie oznacza, że mi się podoba. Ale jestem na bieżąco, bo jestem na to otwarty. To nie jest kryzys wieku średniego, tylko normalna ludzka ciekawość świata. 

Możesz sobie być niewolnikiem podążania za trendami i chęci bycia na bieżąco, nic mi do tego, ale jebanie kogoś za to, że coś usłyszy/zobaczy i powie, że mu się nie podoba i więcej w to nie wdepnie jest groteskowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Cardi napisał:

Możesz sobie być niewolnikiem podążania za trendami i chęci bycia na bieżąco, nic mi do tego, ale jebanie kogoś za to, że coś usłyszy/zobaczy i powie, że mu się nie podoba i więcej w to nie wdepnie jest groteskowe. 

Ale ja przecież nie jadę @knt, który napisał, że to słyszał, nie spodobało mu się i jego zdaniem jest c***owe.

Jadę Ciebie, bo z TOP 20 nie słyszałeś prawie nic, a i tak twierdzisz, że Ci się nie podoba. Boomerstwo w czystej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_M napisał:

Don't worry też nie wiem co to za twór. 

Przede wszystkim jak nie rozumiem, co tam jest śpiewane, a muzyki nie znam, żeby się domyślić nuty. 

2 godziny temu, fluber napisał:

 

To ma 111 milionów wyświetleń. 111 milionów w przypadku polskiej piosenki to jest kosmos. Jak można o tym nie słyszeć??? 

Sorry, dalej tego gówna nie znam, a jak usłyszałbym gdzieś za kilka dni, to dalej bym nie wiedział, że to to. 

k****, ja nawet nie wiem, kto to White. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Tutaj:

 

Chyba, że uznałeś, że jebię kogoś innego niż Ty, to doszło do nieporozumienia.

Przecież napisałeś:

2 godziny temu, fluber napisał:

Jadę Ciebie, bo z TOP 20 nie słyszałeś prawie nic, a i tak twierdzisz, że Ci się nie podoba.

a potem cytujesz 

Cytat

jebanie kogoś za to, że coś usłyszy/zobaczy i powie, że mu się nie podoba 

🙃

 

Od razu uprzedzając kolejne pytanie, kliknąłem tego White w losowym momencie, usłyszałem autotune i wyłączyłem. Wystarczyły te 2 sekundy, żeby stwierdzić, że mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Jestem boomerem, zdziadziałem i mam kryzys wieku średniego.

A to wszystko dlatego, że nie słucham już prawie muzyki, tylko audiobooki na wciąż.

I dobrze mi z tym :)

Kryzys wieku średniego to byś miał, jakbyś się przy tym bujał.

22 minuty temu, Cardi napisał:

Przecież napisałeś:

a potem cytujesz 

🙃

 

Od razu uprzedzając kolejne pytanie, kliknąłem tego White w losowym momencie, usłyszałem autotune i wyłączyłem. Wystarczyły te 2 sekundy, żeby stwierdzić, że mi się nie podoba.

Dlatego napisałem prawie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał:

No raczej to wie prawie każdy, kto jeszcze kompletnie nie zdziadzial, więc dziwne by było tego nie wiedzieć

 Prawie każdy wie , więc dziwne ale ja nie wiem .,Ale na pewno wiem że zdziadziałem., Dokładnie stało się to 3 tygodnie przed moimi 50tymi urodzinami, gdyż urodził mi się wnuczek., A kompletnie zdziadziałem 2 lata później , kiedy na świecie pojawiła się wnuczka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wychodzi, że to forum starych dziadów bo ja też tego nie słyszałem :]

Ale w sumie to ja nie słucham nic nowego, przynajmniej PL, chyba że w radiu w samochodzie poleci a dzieciaki mam jeszcze na tyle małe, że u nich takiej muzyki też nie usłyszę. A żeby zrozumieć co ten kolo śpiewa to musiałem sobie tekst wyświetlić.

Czyli wszystko jest jak zawsze, koło toczy się cały czas a dziadersy narzekają co słucha tera młodzież. moja matka też nie była zachwycona jak usłyszała "drina goni kolejny drin" TEDEgo :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.