Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lorak napisał:

jasne, ale mam wrażenie, że w wypowiedzi o tiktoku jest jednak nutka krytycyzmu, więc ciekawe czy do siebie też tak podchodzisz.

k**** piszący tu na forum.

Jeśli piszesz tutaj jest z Tobą źle.

Jeśli nie jesteś świadomy tego wyżej - jest z Tobą bardzo, bardzo źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

To ma 111 milionów wyświetleń. 111 milionów w przypadku polskiej piosenki to jest kosmos. Jak można o tym nie słyszeć??? 

Rozumiem, że to też znasz? :) 

 

 

452mln

 

256mln

 

351mln :) 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, fluber napisał:

Ale ja nie uzależniam ludzi od dopaminy jak tik tok, tylko co najwyżej sam jestem uzależniony.

owszem, ale to dlatego, ze nie masz takich możliwości. gdybys miał, to jest duże prawdopodobieństwo, iż tez byś uzależniał skoro sam w te sidła dales sie zlapac swojemu mózgowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Chyba jednak nie bardzo rozumiesz.

No skoro nie można nie słyszeć o czymś co ma 111 mln wyświetleń, to te piosenki, które wrzuciłem zakładam, że też znasz?

To ma 256 milionów wyświetleń. 256 milionów w przypadku polskiej piosenki to jest kosmos. Jak można o tym nie słyszeć??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

Rap się trochę zmienił. Co prawda Rychu to legenda rapu , ale teraz odchodzi się od Trueschoolu stąd renesans przeżywa Tede albo na topie jest Kizo

Kiza znam, nawet z nim piłem ale z nowszego hip hopu to PROBLEM jest ok ale on chyba też stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Cardi napisał:

No skoro nie można nie słyszeć o czymś co ma 111 mln wyświetleń, to te piosenki, które wrzuciłem zakładam, że też znasz?

To ma 256 milionów wyświetleń. 256 milionów w przypadku polskiej piosenki to jest kosmos. Jak można o tym nie słyszeć??? 

To nie są polskie wyświetlenia przecież, jak w przypadku polskiej piosenki.

Na polskim forum dziwię się, że ludzie nie słyszeli piosenki, którą w Polsce przesłuchano rekordowo dużo razy.

W kontrze wrzucasz piosenkę z innego kraju słuchaną w innym kraju.

W skali świata te 250 milionów wyświetleń ma bardzo wiele piosenek i nie jest to żaden wynik robiący wrażenie. Lokalny hit. Tak jak lokalnym megahitem jest California. Polskim hitem.

Jestem zażenowany tym, że muszę coś takiego tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

To nie są polskie wyświetlenia przecież, jak w przypadku polskiej piosenki.

Na polskim forum dziwię się, że ludzie nie słyszeli piosenki, którą w Polsce przesłuchano rekordowo dużo razy.

W kontrze wrzucasz piosenkę z innego kraju słuchaną w innym kraju.

W skali świata te 250 milionów wyświetleń ma bardzo wiele piosenek i nie jest to żaden wynik robiący wrażenie. Lokalny hit. Tak jak lokalnym megahitem jest California. Polskim hitem.

Jestem zażenowany tym, że muszę coś takiego tłumaczyć.

Jestem zażenowany, że w dobie spotifyów, apple musiców dziwisz się, że ktoś nie zna jakiegoś typa jadącego na autotune.

Ludzie kleją sobie playlisty, zamykają się w sferze swoich ulubionych gatunków/zespołów, bo już nie trzeba wybierać między ESKĄ puszczającą "nowe hity" i jakimś radiem złote przeboje puszczającym Modern Talking na przemian z OMD, a ty ciągle zdziwiony, jakby nad Wrocławiem latały samochody.

Rok 1999 dzwonił, żeby powiedzieć, że 30 ton, lista przebojów już nie nadaje. 

 

Aha, jak uważasz że piosenki zespołów k-popowych to lokalne hity to tylko oznacza, że (jak zazwyczaj) nie masz pojęcia o czym mówisz.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Cardi napisał:

Jestem zażenowany, że w dobie spotifyów, apple musiców dziwisz się, że ktoś nie zna jakiegoś typa jadącego na autotune.

Ludzie kleją sobie playlisty, zamykają się w sferze swoich ulubionych gatunków/zespołów, bo już nie trzeba wybierać między ESKĄ puszczającą "nowe hity" i jakimś radiem złote przeboje puszczającym Modern Talking na przemian z OMD, a ty ciągle zdziwiony, jakby nad Wrocławiem latały samochody.

Rok 1999 dzwonił, żeby powiedzieć, że 30 ton, lista przebojów już nie nadaje. 

 

Aha, jak uważasz że piosenki zespołów k-popowych to lokalne hity to tylko oznacza, że (jak zazwyczaj) nie masz pojęcia o czym mówisz.

Zamykanie się, o którym piszesz, to właśnie oznaki tego, że się dziadzieje.

Synek, co to za wrzaski? Tego się nie da słuchać. Za moich czasów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Zamykanie się, o którym piszesz, to właśnie oznaki tego, że się dziadzieje.

Synek, co to za wrzaski? Tego się nie da słuchać. Za moich czasów...

No nie, po prostu nie trzeba już czekać 30 minut na jedną ulubioną piosenkę w radio.

Ściągnij spotify, polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.