Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Szulim napisał:

a i @Cardi - jeśli nadal uważasz ze film na YT który ma wzbudzić kontrowersje i zyskać wyświetlenia jest równoznaczny z tym co myśli twórca to od razu odpowiem - jesteś w błędzie 😂

Przecież to oczywiste.

Ale jeżeli dodajesz takie filmy:

Q&A: Czy jestem bogata i ile miesięcznie zarabiam?
Praca w perfumerii DOUGLAS: ZAROBKI
Q&A: ideał faceta
Moi sąsiedzi uprawiają głośno S *KS! 🙉
❌ DLACZEGO NIE SYPIAM ZE SWOIM FACETEM? 🛌
Q&A: Kiedy wystąpię w programie "Damy i wieś…
Weekend w Krakowie - pierwsza klasa w Pendolino
Q&A: Czy dokonała(by)m ABORCJI?
Nasz pierwszy raz z Januszem
Mój znajomy milioner z Poznania
Rolex - mój ci on!
Co się stało z moim biustem?! 🙈
Straciłam dużo pieniędzy
Pierwszy raz Sexmasterki

 

To nie baitujesz tylko jesteś pierdolnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pablo81 napisał:

Obraziła go? Tak w skrócie. Bo mam awersję do takiego shitu i nie mogę się zmusić do oglądania.

Gościu podszedł poprosić o jedzenie ( ostatecznie mu je kupiła) ale zrobiła z tego live i relacje na instastory chociaż ten bezdomny prosił żeby go nie nagrywać i się z niego nie śmiać. 

7 minut temu, LAF napisał:

Duża fala hejtu spadła na Marka Kruszela a to tylko napędziło jego kanał. Także to jest częstym zjawiskiem, że fala hejtu napędza popularność kanału. 

I jednocześnie ta sama fala hejtu praktycznie zamknęła jego kanał a kamerzystę wysłała do aresztu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Gościu podszedł poprosić o jedzenie ( ostatecznie mu je kupiła) ale zrobiła z tego live i relacje na instastory chociaż ten bezdomny prosił żeby go nie nagrywać i się z niego nie śmiać. 

I jednocześnie ta sama fala hejtu praktycznie zamknęła jego kanał a kamerzystę wysłała do aresztu

@Szulim ciężko mi uwierzyć, że osoba robiąca coś takiego może spoko i w porządku. Znaczy dla kogoś innego oczywiście może, ale dla mnie to świadczy o niskim poziomie moralności.

W ogóle to kto ogląda takie gówna? Przecież to słabe.

Nie powiem, jak byłem mlody, to oglądałem Jackassa, ale to jest cienkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo81 

odnosilem się do filmu o cechach idealnego mężczyzny - nie do tego co robi teraz czy niedawno w internetach

Dorota jaka ja poznałem - była bardzo spoko i w porzadku

a z tym menelem - nie chce mówić ze nikt nigdy nic głupiego nie zrobił - choć kiedyś nie było internetow żeby to nagrywac 

ale

sam kiedyś z kumplem wracając po pijaku w Krk, kupiliśmy dywan za 5pln od menela na którym spał i sobie wzięliśmy 

czemu? Bośmy byli młodzi, głupi i pijani

czy żałuje? Z perspektywy czasu owszem, ale było, minęło ;) 

takze tyle w temacie - zwróciłem tylko uwagę na fakt, ze to co widzimy w internetach, w większości przypadków nie dotyczy tego jako ktoś jest prywatnie ;) 

prywatnie może bym się przyjaźnił z fluberem jakbym go bliżej poznał - kto wie 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szulim napisał:

@Pablo81

takze tyle w temacie - zwróciłem tylko uwagę na fakt, ze to co widzimy w internetach, w większości przypadków nie dotyczy tego jako ktoś jest prywatnie ;) 

prywatnie może bym się przyjaźnił z fluberem jakbym go bliżej poznał - kto wie 😎

To jak stwierdziłeś że taki Muranski jest odklejonym? Przecież to jest kabareciarz/aktor on chyba ma z tym Gała czyli prezesem z Kiepskich swój kabaret. Wg mnie to on po prostu gra i zgrywa głupka i niezrównazonego, gdy resztę tych freakow nie musi z reguły grać bo tacy są na codzień. Jak ktoś go bierze na poważnie i myśli, że on jest taki naturalnie, to serio to jest prawdziwe odklejenie. Zaraz wyjdzie, że taki Najman wcale nie udaje i naprawdę się uważa za fightera, podczas, gdy on się śmieje czytając komenty tych ludzi na YT.

To, że ktoś publicznie robi obrzydliwe rzeczy, a prywatnie jest dla Cb ok, to wcale nie sprawia że jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Szulim napisał:

@Pablo81 

odnosilem się do filmu o cechach idealnego mężczyzny - nie do tego co robi teraz czy niedawno w internetach

Dorota jaka ja poznałem - była bardzo spoko i w porzadku

To niemożliwe. Taki miły i porządny młody człowiek. Zawsze mówił dzień dobry. 

8 godzin temu, Szulim napisał:

@Pablo81 

a z tym menelem - nie chce mówić ze nikt nigdy nic głupiego nie zrobił - choć kiedyś nie było internetow żeby to nagrywac 

ale

sam kiedyś z kumplem wracając po pijaku w Krk, kupiliśmy dywan za 5pln od menela na którym spał i sobie wzięliśmy 

czemu? Bośmy byli młodzi, głupi i pijani

czy żałuje? Z perspektywy czasu owszem, ale było, minęło ;) 

Ciesze sie że rozumiesz różnice między robieniem takich rzeczy w mlodosci najebanym, a robieniem takich rzeczy na trzeźwo, w średnim wieku i streamujac to do tysięcy ludzi na żywo. 

8 godzin temu, Szulim napisał:

@Pablo81 

takze tyle w temacie - zwróciłem tylko uwagę na fakt, ze to co widzimy w internetach, w większości przypadków nie dotyczy tego jako ktoś jest prywatnie ;) 

Sa rzeczy które można wyjaśnić kreacja postaci ( wspomniany wcześniej lord kruszwil chociażby). A są takie filmy, jak ten z menelem które pokazują jaki jest ktoś naprawdę. I ktore łączą się w logiczna całość z wcześniejszą twórczością. 

Bo tak naprawdę co innego mogła Ci powiedzieć w rozmowach prywatno-biznesowych? Że jest pierdolnięta? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Szulim napisał:

Twoja teza z poprzedniej strony profesjonalnie nazywa się manipulacją ;) 

wiec jeśli masz ochotę na dyskusje na poziomie to zapraszam, ale czymś takim mi osobiście się odechciewa bo bardzo nie szanuje takich akcji ;) 

Fljaber manipuluje? NO WAY!!

BTW daj spokój, komu Ty się tłumaczysz?

Fljaber sam kreuje się tutaj na świętą, a jak się w tym swoim zalewie postów zapomni, to wychodzi na to, że lubi sobie w nerwach komuś przypi*****ić czy promuje zabijanie zwierząt jako formę rozrywki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pan A. napisał:

Fljaber manipuluje? NO WAY!!

BTW daj spokój, komu Ty się tłumaczysz?

Fljaber sam kreuje się tutaj na świętą, a jak się w tym swoim zalewie postów zapomni, to wychodzi na to, że lubi sobie w nerwach komuś przypi*****ić czy promuje zabijanie zwierząt jako formę rozrywki.

 

What??? 

16 minut temu, Koelner napisał:

 

Coś tu jest nie w porządku? Nie lubisz White'a? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.