Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, julekstep napisał:

jeśli w netach robisz siekę w bani ludziom (głównie młodym) to jednak ze społecznego punktu widzenia jest to coś złego

True, dlatego istotne jest wychowanie i rozmowy z np dziećmi żeby były trochę bardziej świadome 

poza tym - nie masz szans żeby w jakikolwiek sposób to zmienić - internet jest głównie po to żeby kręcić hajsem - a ze kontrowersja sprzedaje się najlepiej, No cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

True, dlatego istotne jest wychowanie i rozmowy z np dziećmi żeby były trochę bardziej świadome 

poza tym - nie masz szans żeby w jakikolwiek sposób to zmienić - internet jest głównie po to żeby kręcić hajsem - a ze kontrowersja sprzedaje się najlepiej, No cóż

no tak, ale to nie pisz że do robienia hajsu w ten sposób potrzeba tylko 'grubej skóry', bo dość istotna jest również specyficzna moralność (to ci wyrachowani co specjalnie zakładają pato-maski pod liczbę klików) albo specyficzny intelekt (patointernetowe 'naturale') :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Szulim napisał:

@julekstep 

co do tego ci piszesz @fluber - ja rozumiem ze jesteś tu alfą i omegą wiedzy i opiniotwórczego myślenia aczkolwiek ja osobiście staram się nie tworzyć zdania o kimś jeśli nie poznam go osobiście 

Dosłownie w tym jednym akapicie piszesz jakie masz o mnie zdanie, chociaż mnie nie poznałeś osobiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

no tak, ale to nie pisz że do robienia hajsu w ten sposób potrzeba tylko 'grubej skóry', bo dość istotna jest również specyficzna moralność (to ci wyrachowani co specjalnie zakładają pato-maski pod liczbę klików) albo specyficzny intelekt (patointernetowe 'naturale') :P 

Bardzo dobre zdanie. Zamiast lajka podpisuje się pod tym. Magia działa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Dosłownie w tym jednym akapicie piszesz jakie masz o mnie zdanie, chociaż mnie nie poznałeś osobiście. 

To nie jest moje zdanie dotyczące twojej osoby, tylko kreacji jaką tworzysz na tym forum

natomiast poza tym, to ani cię nie znam, ani nic do ciebie nie mam, nie wzbudzasz we mnie ani pozytywnych, ani negatywnych emocji w 99% rzeczy które tu piszesz ;)  

natomiast wypowiadając się na temat influ zwróciłem tylko uwagę, ze wiem na ten temat trochę więcej niż ty i mogę bardziej rzetelnie się wypowiedzieć znając obie strony medali bardziej niż ty 

11 minut temu, julekstep napisał:

no tak, ale to nie pisz że do robienia hajsu w ten sposób potrzeba tylko 'grubej skóry', bo dość istotna jest również specyficzna moralność (to ci wyrachowani co specjalnie zakładają pato-maski pod liczbę klików) albo specyficzny intelekt (patointernetowe 'naturale') :P 

Oczywiście ze masz racje - trochę splycilem i uprościłem to stwierdzenie ale zgadzam się z tobą 

90% influ są wyrachowani, maja maski albo faktycznie podchodzą pod różne patologie - przykładów można mnożyć  ale nie ma sensu 

Nie zmienia to faktu ze istnieje wąska grupa twórców którzy robią naprawdę dobrą robotę a i tak spotykają się z hejtem, negatywna opinia i mieszaniem z błotem - przykład Dymitra z SprawdzamJak czy Wojtek z Do Roboty 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Nie zmienia to faktu ze istnieje wąska grupa twórców którzy robią naprawdę dobrą robotę a i tak spotykają się z hejtem, negatywna opinia i mieszaniem z błotem - przykład Dymitra z SprawdzamJak czy Wojtek z Do Roboty 

każdy dostaje hejt w necie - ot taka specyfika medium, gdzie każdy może się 'globalnie' wypowiedzieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

 

natomiast wypowiadając się na temat influ zwróciłem tylko uwagę, ze wiem na ten temat trochę więcej niż ty i mogę bardziej rzetelnie się wypowiedzieć znając obie strony medali bardziej niż ty  

Tylko my tu mamy case w stylu:

Ja: widziałem jak X kopię psa

Ty: poznałem X osobiście i była bardzo miła. I do tego znam jeszcze Y, Z i D. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2022 o 09:56, ignazz napisał:

znakiem czasu są nasze wyjścia na kosza gdzie po grze całkowicie w 100% załamały się wyjścia na piwo na Starówkę i o ile można tłumaczyć częściowo wiekiem taki stan rzeczy to mimo wszystko najmniej zainteresowana tym procederem jest młoda gwardia narybku gości 24-28 lat gdzie absolutnie nie tylko nie wychodzą z inicjatywą wspólnego wyjścia ale nawet nie rozważają dołączenia do grupy potencjalnie chętnej. Kiedyś powodem było po prostu inne spotkanie w innym miejscu z innymi młodszymi ludźmi dziś jest to tylko chęć szczera powrotu do domu

 

Grasz w amatorskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Tylko my tu mamy case w stylu:

Ja: widziałem jak X kopię psa

Ty: poznałem X osobiście i była bardzo miła. I do tego znam jeszcze Y, Z i D. 

 

 

Oj bardzo to upraszczasz i to jeszcze pod swoją tezę 

wypowiedzialem się o znajomosci w kontekście baitowego filmiku 

Nie podpisuje się pod negatywnymi sytuacjami,  i tak jak pisałem - nie mam już teraz zbyt dużego kontaktu z tym światem a z Dorota widziałem się ostatni raz z 2 lata temu 

Więc nie twórz teorii które tu nie padły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Oj bardzo to upraszczasz i to jeszcze pod swoją tezę 

wypowiedzialem się o znajomosci w kontekście baitowego filmiku 

Nie podpisuje się pod negatywnymi sytuacjami,  i tak jak pisałem - nie mam już teraz zbyt dużego kontaktu z tym światem a z Dorota widziałem się ostatni raz z 2 lata temu 

Więc nie twórz teorii które tu nie padły 

Moja teza jest taka że mógłbym kupić że to jest tylko kreacja gdyby nie ta akcja z bezdomnym. Ale po tym, już tego nie da się kupić. Niezależnie jaka maskę dorota miała na spotkaniach z Tobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

@Szulim jak poszły masowe apele do sponsorów że spamowaniem tej akcji z bezdomnym to dorota przeprosiła i wpłaciła na monar. Tamta sytuacja jest spójna z jej internetowym wizerunkiem i może być tak że w kontaktach biznesowych udaje normalna a nie na odwrót. 

Wardęga przepraszał głównie za swoje boobsmanowe wybryki. Poza tym jest też streamerem, a im trudniej udawać kogoś kim nie są przez parę godzin dziennie. Nie da się. 

Co zrobiła z bezdomnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

no co Ty takie filmiki kształtowały moje roczniki 

 

ale wtedy takie postaci się pojawiały raz i dany filmik stawał się (lub nie) wiralem

teraz patoinfluencerzy nagrywają daily robiąc w sumie głupsze rzeczy i młodzi się zaczynają utożsamiać

 

zdecydowanie inna liga jeśli chodzi o rycie bani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Szulim napisał:

Twoja teza z poprzedniej strony profesjonalnie nazywa się manipulacją ;) 

wiec jeśli masz ochotę na dyskusje na poziomie to zapraszam, ale czymś takim mi osobiście się odechciewa bo bardzo nie szanuje takich akcji ;) 

Jak teza może być manipulacją?

6 minut temu, julekstep napisał:

ale wtedy takie postaci się pojawiały raz i dany filmik stawał się (lub nie) wiralem

teraz patoinfluencerzy nagrywają daily robiąc w sumie głupsze rzeczy i młodzi się zaczynają utożsamiać

 

zdecydowanie inna liga jeśli chodzi o rycie bani

Złote czasy patoinfluencerów już minęły. Rafatusy, Magical z Gochą, czy Gural to już melodia przeszłości. Nawet Kamerzysta już nie robi takiego patologicznego kontentu. Teraz patoinfluencerka się sprofesjonalizowała, ale to już nie jest ta skala patologii, co kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

każde pokolenie ma swoje rycie bani :) jaranie, walenie wódy z mety, wina za 3 zł, trzaskanie się o byle pierdoły na podwórku też po latach wydaje się mocne :P 

no tak

tylko teraz rycie bani przeniosło się (jak wiele innych rzeczy) do wirtuala :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.