Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

hahaaha :D aleś uśmiałem się trochę z waszych wpisów 

poznałem Dorotę osobiście, wielokrotnie wychyliłem niejeden trunek z "januszem" i ogólnie to podpisuję się pod tym co wrzucił LAF

bait w c*** :D 

Olfa do tej pory z tego ma bekę, jak bardzo wywołało to ból dupy wśród części społeczeństwa, a ta po prawdzie to nie powiedziała niczego, co było by w jakiś sposób odkrywcze ;) 

jako ciekawostka - film powstał prawie 2 lata po tym jak dokładnie to samo było na blogu u niej, ale nikt nie zrobił z tego wielkiego halo, dopiero jak poszło to w formie video ;)

swoją drogą, nie spodziewałem się że ten filmik się pojawi na tym forum 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Koelner napisał:

ale to normalne. jakby Ciebie spytali o kobitę jaka ma być? odpowiedziałbyś: o urodzie nieskazitelnej i nietuzinkowej. Powinna mieć szafirowe oczy, zmysłowe usta, wdzięczny sposób poruszania się, nienachalny uśmiech, pierwsi foremne. Jednym słowem powinna być kwintesencją kobiecości… tak… a dla kolegi…. to wszystko jedno 

Nie będę się tu uzewnętrzniał :) Ale jeżeli masz listę wymagań długą jak "Litania Loretańska" to i sam miej chociaż "Ojcze nasz" do zaoferowania.

15 minut temu, LAF napisał:

Przecież ten film 8 cech to 

Też tak myślałem, ale zobaczyłem że film ma X lat, laska na 200k subów i zobaczyłem co poszło na kanał ostatnio...

To nie jest bait.

4 minuty temu, Szulim napisał:

poznałem Dorotę osobiście, wielokrotnie wychyliłem niejeden trunek z "januszem" i ogólnie to podpisuję się pod tym co wrzucił LAF

bait w c*** :D 

Olfa do tej pory z tego ma bekę, jak bardzo wywołało to ból dupy wśród części społeczeństwa, a ta po prawdzie to nie powiedziała niczego, co było by w jakiś sposób odkrywcze ;) 

Gdyby ten filmik pojawił się jako jednorazowa wrzutka to spoko, bait w c***, ale filmiki na kanale mają tytuły:

🎁 PREZENT OD JANUSZA / HERMÈS 🎁
76 tys. wyświetleń
11 miesięcy temu

👛 NOWA TOREBKA W MOJEJ KOLEKCJI 🎉
27 tys. wyświetleń
11 miesięcy temu

MOJA NOWA SZYJA BEZ ZMARSZCZEK ❤️🔥
25 tys. wyświetleń
1 rok temu

MAM NOWĄ TWARZ 🤡 JAK JA WYGLĄDAM! 🙀
44 tys. wyświetleń
1 rok temu

 

No to nie przekonasz mnie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Szulim napisał:

hahaaha :D aleś uśmiałem się trochę z waszych wpisów 

poznałem Dorotę osobiście, wielokrotnie wychyliłem niejeden trunek z "januszem" i ogólnie to podpisuję się pod tym co wrzucił LAF

bait w c*** :D 

Olfa do tej pory z tego ma bekę, jak bardzo wywołało to ból dupy wśród części społeczeństwa, a ta po prawdzie to nie powiedziała niczego, co było by w jakiś sposób odkrywcze ;) 

jako ciekawostka - film powstał prawie 2 lata po tym jak dokładnie to samo było na blogu u niej, ale nikt nie zrobił z tego wielkiego halo, dopiero jak poszło to w formie video ;)

swoją drogą, nie spodziewałem się że ten filmik się pojawi na tym forum 😂

Ten film z bezdomnym też był dla beki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Ten film z bezdomnym też był dla beki? 

Z tego co wiem to przeprosiła za to i przekazała hajs na pomoc osobom bezdomnym ;)

Godzinę temu, Cardi napisał:

Janusz pewnie dalej myśli, że to bait 👌

Nie zamierzam zdradzać jego tożsamości bo szanuje czyjeś decyzje - natomiast prywatnie to całkiem normalni ludzie nie różniący się niczym od każdego z nas ;) 

a jak prowadzić biznes w internetach to @Cardi robisz baity żeby hajs leciał ;) 

siedzialem w tej branży kilka lat i uwierz mi - to co widzisz na YT, IG, itp to tylko kwestia zbijania grubego hajsu

potem spotykasz się z ludźmi prywatnie i widzisz wyraźna różnice 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Nie zamierzam zdradzać jego tożsamości bo szanuje czyjeś decyzje - natomiast prywatnie to całkiem normalni ludzie nie różniący się niczym od każdego z nas ;) 

a jak prowadzić biznes w internetach to @Cardi robisz baity żeby hajs leciał ;) 

siedzialem w tej branży kilka lat i uwierz mi - to co widzisz na YT, IG, itp to tylko kwestia zbijania grubego hajsu

potem spotykasz się z ludźmi prywatnie i widzisz wyraźna różnice 

Widzę jednak sporą różnicę w baitowaniu psem w stroju pająka i baitowaniu tworząc filmik, na którym przedstawiasz się jako pustą golddiggerkę.

 

No i liczby wyświetleń na filmach wrzuconych rok temu wskazują, że baitowanie też słabo wyszło :) 

image.jpeg.1b0b24dd142313e56d1686d77d5b10e9.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ok, czyli tamto było na serio. 

Nie wiem, skończyłem z ta branża i raczej mam mały kontakt z influ aktualnie ;) 

wiec ani nie znam kontekstu, ani za bardzo sytuacji - widziałem tylko efekt po na jakimś komentary

a i @Cardi - jeśli nadal uważasz ze film na YT który ma wzbudzić kontrowersje i zyskać wyświetlenia jest równoznaczny z tym co myśli twórca to od razu odpowiem - jesteś w błędzie 😂

Generalnie myśle że wiele osób chętnie żyło by na takim poziomie zarobków - natomiast mało kto ma wystarczająco gruba skórę żeby ogarniać hejt i bol dupy od innych ;) 

bardzo łatwo ocenić kogoś znając go tylko z internetowych filmów, a inną perspektywę łapie się jak poznasz kogoś osobiście ;) 

btw - Wardega tez parokrotnie przepraszał za swoje baity i filmiki twierdząc z perspektywy czasu że były szczeniackie ;) choć Sylwek teraz jest bliższy temu jaki jest prywatnie - choć jego image na potrzeby internetu nadal jest tylko odpowiedzią na zapotrzebowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulim jak poszły masowe apele do sponsorów że spamowaniem tej akcji z bezdomnym to dorota przeprosiła i wpłaciła na monar. Tamta sytuacja jest spójna z jej internetowym wizerunkiem i może być tak że w kontaktach biznesowych udaje normalna a nie na odwrót. 

Wardęga przepraszał głównie za swoje boobsmanowe wybryki. Poza tym jest też streamerem, a im trudniej udawać kogoś kim nie są przez parę godzin dziennie. Nie da się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep przejrzałeś mnie 🤣

choc akurat z dwóch Muranow uważam że Jaca ma totalnie odklejone w głowie. Zreszta jak gadałem z Arkiem jakiś czas temu to potwierdził trochę moje spostrzeżenia ze Jaca kieruje gownem, a jego synek już nawet nie ma sił żeby to przerwać 

co do tego ci piszesz @fluber - ja rozumiem ze jesteś tu alfą i omegą wiedzy i opiniotwórczego myślenia aczkolwiek ja osobiście staram się nie tworzyć zdania o kimś jeśli nie poznam go osobiście 

W internecie możesz być krzykaczem, znawca wszystkiego, a prywatnie obok rodziny i przyjaciół zachowywać się inaczej / i to nie jest nic złego ;) 

A pytałem jak znasz influ, bo akurat ja znam go teraz może trochę mniej, ale siedziałem w tym przez kilka ładnych lat i widzę znacząca różnice między tym co widzisz na ekranie, a co robisz poza nim ;) 

nawet taki streamer dużo robi pod publikę, nawet jeśli to trwa kilka godzin, a potem wyłącza nagrywanie / stream i oddycha z ulga mogąc być total sobą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

W internecie możesz być krzykaczem, znawca wszystkiego, a prywatnie obok rodziny i przyjaciół zachowywać się inaczej / i to nie jest nic złego ;) 

jeśli w netach robisz siekę w bani ludziom (głównie młodym) to jednak ze społecznego punktu widzenia jest to coś złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.