Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, n_i_m_h napisał:

 

Czyli wszystko jest jak zawsze, koło toczy się cały czas a dziadersy narzekają co słucha tera młodzież. moja matka też nie była zachwycona jak usłyszała "drina goni kolejny drin" TEDEgo :] 

To jest w sumie niesamowite, jak młodzi ludzie stają się dziadersami nawet nie wiadomo kiedy.

2 godziny temu, LAF napisał:

O Panie przecież to klasyk. Do teraz bangla na różnych melanżach. 

Tutaj masz klasyki z ostatnich lat:

W sumie to prosty test na dziadersa, ile kojarzycie z najpopularniejszych polskich piosenek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fluber napisał:

 

To ma 111 milionów wyświetleń. 111 milionów w przypadku polskiej piosenki to jest kosmos. Jak można o tym nie słyszeć??? 

Przesłuchałem z ciekawości na tyle na ile mogłem. Co to za gatunek muzyczny? Pytam z czystej ciekawości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
2 minuty temu, RappaR napisał:

Płacić na byłą żonę? Z jakiej racji?

Zawierając małżeństwo obie strony zobowiązują się do zabezpieczania finansowego współmałżonka. Gdy rozwód jest z orzeczeniem o winie jednej ze stron to często ta strona musi płacić alimenty gdyż sąd Najwyższy orzekł że to zobowiazanie pozostaje w mocy, niezależnie od tego że jedna że stron swoim postępowaniem doprowadziła do rozpadu małżeństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Nic dziwnego, ze ludzie przestaja brac sluby. Bezsens totalny zupelnie to jest zbedne, a tylko problemy z tego :]

Jest jeszcze jeden swiecki obyczaj, oprocz coraz mniejszej ilosci slubow - wzrost liczby praktycznie samotnych matek i weekendowych tatusiow. Wsrod znajomych to plaga. Mezczyzni stali sie tak wygodni i pozbawieni, nie wiem, jaj czy honoru, ze glowa mala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Zawierając małżeństwo obie strony zobowiązują się do zabezpieczania finansowego współmałżonka. Gdy rozwód jest z orzeczeniem o winie jednej ze stron to często ta strona musi płacić alimenty gdyż sąd Najwyższy orzekł że to zobowiazanie pozostaje w mocy, niezależnie od tego że jedna że stron swoim postępowaniem doprowadziła do rozpadu małżeństwa

To dlaczego ona nie pracuje na niego

 

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Jest jeszcze jeden swiecki obyczaj, oprocz coraz mniejszej ilosci slubow - wzrost liczby praktycznie samotnych matek i weekendowych tatusiow. Wsrod znajomych to plaga. Mezczyzni stali sie tak wygodni i pozbawieni, nie wiem, jaj czy honoru, ze glowa mala.

Praktycznie zawsze decyzję podejmuje kobieta w takiej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, już sam się zakręciłeś w tych swoich prowokacjach i badaniach, aby zawsze być pod drugiej stronie. 

Płacenie obcej babie po rozwodzie to jest kryminał. Nie po to się rozchodzą, żeby dalej trzymać faceta za torbę i nią kręcić, bo chce się pieniędzy, za co? Za nic. 

Nigdy Marcinkiewicz mi się nie podobał, ale tutaj trzeba stawać w jego obronie. Nie po to brał rozwód, żeby dalej być z nią powiązany kontem bankowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

To dlaczego ona nie pracuje na niego

 

Praktycznie zawsze decyzję podejmuje kobieta w takiej sytuacji

W przypadkach, ktore znam 4 na 5, to "tatus" rezygnuje, bo dziecko ma kolki, nie mozna pospac itp. Straszne spedalenie. Nie mozwiac juz o dzieciach z niepelnosprawnosciami. Jakim to trzeba byc kutasem, zeby tak postapic. Mi sie w glowie nie miesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.