Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Lu- napisał:

Roger wziął Sextona z FA. Z trzecim pickiem wybrany został Michael Jordan (real life), jak i choćby Damian Lillard. Nie piszcie zatem, że rebuilding przez FAsów nie ma sensu.

To świadczy źle o @Szulim czy o Tobie ? :-D Ty wolisz kisić takie wynalazki jak bazely i Gafford niż Sexton który 2 lata temu siekał 24pts/g wiec jakiś tam skillset ma i wtedy robił właśnie te okolice 50 fpp mając strzelam 23 lata ? 🙂 
 Skupiasz się na tym ze Roger ma Sextona z fa, tu i teraz fakt jest taki ze Roger ma prawa do tego assetu i tyle, a ze go nabył tanio no brawo dla Rogera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Bazleya, Gafforda też bym już nie miał. Niecelny strzał. 

Evi, Ty mając skład na mistrza skończyłeś na przedostatnim miejscu, zatem.... 😂 dzięki za porady.

Ale zgadzam się - brawo dla Rogera. Nie jest łatwo znaleźć taką okazję... i to na dodatek już z lubrykantem.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiLQ napisał:

Ma tez 23 lata i wlasnie podpisal wielkie extension sugerujace stale miejsce w rotacji, wiec mimo wszystko nie jest to bezwartosciowa wrzutka.

Jest gościem który dostał cały usg świata w tankujących drużynie i zrobił 36. Jest 3&d a nie 20pts shooterem, w tym roku maks powtórzy to co robił a w kolejnych będzie raczej wracał bardziej do roli defensywnego stopera. No bezwartościowa może nie, ale jakiś asset nad którym żebyśmy 2 strony na forum pisali to tez nie jest imo :) 

13 minut temu, Lu- napisał:

Nie mam Bazleya, Gafforda też bym już nie miał. Niecelny strzał. 

Evi, Ty mając skład na mistrza skończyłeś na przedostatnim miejscu, zatem.... 😂 dzięki za porady.

Ale zgadzam się - brawo dla Rogera. Nie jest łatwo znaleźć taką okazję... i to na dodatek już z lubrykantem.

Miałeś jak ten Sextona był na fa, tak to zrozumiałem. Wolałeś ich niż pobranie Sextona. Jak źle skumałem to sory:)

No miałem bo wyjebalem gaffordow tej ligi i pozbierałem wszystkich kontuzjowanych zeby mieć pick 2. Mógłbym zrobić po Twojemu i draftowac z pickiem 8 czwarty rok pod rząd w 2025. Kwestia preferencji ; ) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lu- napisał:

Bo jako jedyny bronisz tezy, że Szulim dał się wyruchać z miłości do Rogera, a tak naprawdę była to brutalna penetracja, bez obietnicy stałego związku.

Hehe no teraz znacznie lepiej :) 

bo dla mnie deal sexton <> 3 to nie jest jakiś zły deal. Szczerze Harden / Wiggo mnie bardziej ruszyło, imo hardenow za 40ki nienpowinno się rozdawać, szczególnie slim hardenów.

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.