Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za wszystkim, co by trochę odśmieszyło tą ligę, bo lorak od początku ma z niej niezłą polewę.

Nie oszukujmy się, on robił z nas debili, a każdy dawał na to przyzwolenie. I za rok zrobi to samo, jeśli damy mu taką możliwość.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszyk loteryjny dla bottom 5 skladow wyliczanych z naszego algorytmu 

Ale sklady top10 total sa poza algorytmem i poza loteria

 

To co robi Lorak to sado maso 

uwazam ze tu w Sixers w Rockets czy Thunder - te tankowanie przez 3 lata to jest psychodestrukcja ktora nie jest zadna droga do sukcesu 

mistrzem jest Roger 

mistrzowski ruch - Sexton za plik assetow to chyba ten ruch zadecydowal o mistrzostwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TryczekSzukarek napisał:

Do @piotreksuper Capela za pik 2024

Fascynujacy ruch uwzgledniajac, ze masz pick Kings 2023 i tym ruchem go mocno pogorszyles 😉

2 godziny temu, ai3 napisał:

Koszyk loteryjny dla bottom 5 skladow wyliczanych z naszego algorytmu 

Czy zastanawialiscie sie jak technicznie przeprowadzic fair losowanie?

2 godziny temu, ai3 napisał:

mistrzowski ruch - Sexton za plik assetow to chyba ten ruch zadecydowal o mistrzostwie

A nie sell-high Bol Bola za Foxa? Albo FVV relatywnie tanio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2023 o 14:42, wiLQ napisał:

Swoja droga, w zeszlym sezonie mialem srednia 42 fppg i zajalem 5 miejsce, w tym poprawilem istotnie wynik i... tak realistycznie zajme znow miejsca 5-6 ;-]

Cholerna inflacja dotarla nawet do FBXa...

 

W dniu 6.02.2023 o 17:09, piotreksuper napisał:

Jak nadrobisz te 40 zaległych gier to będzie gorszy wynik niż w zeszłym roku.

Tak realistycznie to raczej będzie 6-8 miejsce

A nie mowilem?
I to pomimo iz pod koniec oddalem sporo produkcji fp dla Barnesa i picku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejny sezon gry dla wszystkich, tych bardziej i mniej zaangażowanych, niestety widać zmęczenie materiału i co raz mniejszą chęć, więc ciekawy jestem jaką przyszłość ma jeszcze ten format rozgrywki. Wydaje mi się, że pora na większą dyskusję dotyczącą zmiany zasad i proponował bym byśmy ruszyli z tym jak najszybciej, co by stworzyć coś fajnego już od nowego sezonu.

Mistrzostwo cieszy, chyba głównie Lauri, ale trejdy pod FVV, no i Foxa też zrobiły swoje. Sabas i Vuc też mega sezony. McCollum całkiem całkiem.

@Chytruzszacun, że podjąłeś rękawicę. W którymś momencie wydawało mi się, że już jesteś na tyle blisko, a mój plankton zaczął kaleczyc, że to stracę na finiszu. Punktem zwrotnym było chyba kontuzja Randle i pobranie Svi Mikhailczuka, który zagrał jakiś kosmos w paru ostatnich spotkaniach i trochę uspokoił sytuację.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.