Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lu- napisał:

Z Tyusem? 🙂

Tyus to solidny ziomek + ma znaczek PG a mam trochę braki + Morant lubi opuszczać trochę meczy a Tyus wtedy robi kosmos - poza tym średnio niech trzyma te 30+ FPP i jako backup jest okey

w Huertera osobiście przestałem wierzyć więc życzę mu powodzenia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wygląda tak, że na FA poleci Lowry i na 99% poleci Miles Bridges. Także wygląda na to, że mogę nawet wciągnąć jeszcze z 35fp.

Zostaje z core: Jokic, Murray, Brunson, Wiggins, Smart, Vassell + zobaczymy co z Primo i ile minut dostanie Lonnie w LA. Uzupełnienie z FA + draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, obecnie kilku GM negocjuje ze Mną wymiane Giannis-a. Jest duża szansa ze Grek zmieni miejsce zamieszkania - pisze żeby później nie było ze ktoś nie wiedział itd. W zamian oczekuje dużo młodego talentu, jakieś pik może być tez połamana gwiazda ale nie starsza niż 28 lat. 
 

jezeli się dogadam to obieram strategie tanku - i wówczas praktycznie wszyscy na sprzedaż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wiLQ napisał:

I zaczela sie intryga! Co zrobi @evitacre z wystawionym pickiem... tick tock 2 doby zostaly tick tock ;->

Swoja droga, chyba pierwszy raz w historii ligi cale Top3 bylo jawnie ogloszone? Az taki zly draft...?

IMO tak dobry, że każdy liczył na top gwiazdę w zamian za pick. Także dalej masz szansę, nawet na najlepszego z nich czyli Banchero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wiLQ napisał:

To sie domyslilem, ale ktora oferte wybierzesz... czekasz jeszcze na jakies odpowiedzi czy tylko dumasz?

czekam na 1 odpowiedź i na Ciebie żebyś poprawił ofertę - see pm :)

3 minuty temu, Regis napisał:

IMO tak dobry, że każdy liczył na top gwiazdę w zamian za pick. Także dalej masz szansę, nawet na najlepszego z nich czyli Banchero

najlepszy dla fbx'a się połamał :)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Z mojej perspektywy top5 draftu to nadal fajna topka dla fbx - wiec pozostanie z pickiem nie jest złą opcja 

Ale ponegocjować zawsze można ;) 

Nie no tak, tylko wydaje mi się że Pablo/Chet dawali ci 45+ w pierwszym sezonie i potencjał na 60 dość szybko, na resztę będzie trzeba poczekac. Np Jalen Green z zeszłego sezonu, dopiero po all star śmigał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale Ivey ma super miejsce na rozwój wbrew pozorom - może rzucać 3pt i siekać asysty z Dante także potencjał jest spory

+ nie zapominaj o ciekawych sleeperach do fbx - Hardy, Duren, Agbaji, Dieng czy Eason - to spokojnie prospekty na 30+ już w 1 sezonie. 

No i Chet - jak ktoś chce tankować bo Victora czy Scoota to też imo super opcja na przyszłość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

tak, ale Ivey ma super miejsce na rozwój wbrew pozorom - może rzucać 3pt i siekać asysty z Dante także potencjał jest spory

+ nie zapominaj o ciekawych sleeperach do fbx - Hardy, Duren, Agbaji, Dieng czy Eason - to spokojnie prospekty na 30+ już w 1 sezonie. 

No i Chet - jak ktoś chce tankować bo Victora czy Scoota to też imo super opcja na przyszłość 

zgadzam się w pełni odnośnie chet'a i tanku pod 2023,

tych całych hardych agibaji'ów i diengów to jakoś nie cenie specjalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.