Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, ai3 napisał:

Dillon Brooks do mnie ; 18$ do Luka$ha 

to be continued 

 

PACIFIC DIVISION
Los Angeles Clippers - ai3
Nr Imie Nazwisko Wiek Cena
1 Rudy Gobert 30 61,85
2 Tyrese Haliburton 22 55,95
3 Draymond Green 32 46,35
4 Tyrese Maxey 22 44,45
5 Jordan Poole 23 41,75
6 Michael Porter Jr. 24 39,65
7 Dillon Brooks 26 38,70
8 Buddy Hield 30 37,90
9 Bruce Brown 26 33,15
10 Troy Brown Jr. 23 16,35
11 Walker Kessler 21 15,00
12 David Roddy 21 15,00
13 TyTy Washington Jr. 21 15,00
Picki: brak         
Średnia wieku: 24,69
Salary Cap: 461,10

Trejd w zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2022 o 09:41, Lu- napisał:

Bardzo tanio do oddania Hart i/lub Dillon Brooks. Pick 20 w drafcie wystarczy.

 

12 godzin temu, ai3 napisał:

Dillon Brooks do mnie ; 18$ do Luka$ha

 

Godzinę temu, Lu- napisał:

Klasyka gatunku. Piszę, że puszczę kogoś tanio, odezwie się tylko Bartek, a potem lamenty, że poszedł tanio.

Eghm, miedzy ogloszeniem, a trejdem minelo ok 12 godzin... ilu GMow NIE zajrzalo w tym czasie na forum? 1/4? Polowa?

Osobiscie nie chcialem Brooksa, ale w tym przypadku ni grzyba nie pasuje w/w zarzut bo to zbyt krotko wisialo, a nie dniami glucha cisza.

Zas Isaac do @lorak to najbardziej pasujacy do marki ruch ze wszystkich ;-D Jeszcze tylko pozbyc sie 4 zdrowych i bedzie komplet!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lu- napisał:

Klasyka gatunku. Piszę, że puszczę kogoś tanio, odezwie się tylko Bartek, a potem lamenty, że poszedł tanio.

nie, no, wiadomix, że mi on po nic, piszę w kontekście tego, iz zdziwiony jestem, iż za  dość solidnego grajka, i do tego powtarzalnego, nikt by nie dał wiecej niż mało ważne dolary do puli.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, wiLQ napisał:

Eghm, miedzy ogloszeniem, a trejdem minelo ok 12 godzin... ilu GMow NIE zajrzalo w tym czasie na forum? 1/4?

Raczej 12 dni. Wczoraj już zależało mi na czasie, bo Valdek schodził z waiverów. Tak czy siak zainteresowanie Brooksem było zerowe, a w kwestii trejdów tylko Bartek wykazuje aktywność. Nie dziwcie się zatem jeśli w przyszłości też go kimś wzmocnię, gdy Wy będziecie z lubością patrzeć na swoje assety wiszące na ścianach w antyramach. W fbx3 chodzą deale z Cadem, czy Mobleyem, a tu nawet takiego złamasa jak Ingram nie idzie kupić. Smutne to.

UWAGA: Mam ofertę na Foxa, którą przyjmę. Żeby jednak nie było marudzenia, że poszedł tanio (bo IMO będzie tanio), to dżentelmeńsko umówiłem się z kolegą GMem, że przez 24h zbiorę oferty od innych menadżerów z fbx1. A zatem - skrzyneczka czeka: deadline: 22/12/2022, godzina 10:55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ai3 napisał:

Moim zdaniem Dillon byl na bloku od dawna ?! To nie bylo pierwsze ogloszenie

 

48 minut temu, Lu- napisał:

Raczej 12 dni.

To moj blad, w takim razie to byla klasyka gatunku!

48 minut temu, Lu- napisał:

Tak czy siak zainteresowanie Brooksem było zerowe, a w kwestii trejdów tylko Bartek wykazuje aktywność. Nie dziwcie się zatem jeśli w przyszłości też go kimś wzmocnię, gdy Wy będziecie z lubością patrzeć na swoje assety wiszące na ścianach w antyramach. W fbx3 chodzą deale z Cadem, czy Mobleyem, a tu nawet takiego złamasa jak Ingram nie idzie kupić. Smutne to.

UWAGA: Mam ofertę na Foxa, którą przyjmę. Żeby jednak nie było marudzenia, że poszedł tanio (bo IMO będzie tanio), to dżentelmeńsko umówiłem się z kolegą GMem, że przez 24h zbiorę oferty od innych menadżerów z fbx1. A zatem - skrzyneczka czeka: deadline: 22/12/2022, godzina 10:55.

Brooksem nie bylem zainteresowany, ale mloda 50tka to juz trzeba napisac PMa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Lu- napisał:

Dzięki Bulek. Na razie niech gra jak dotychczas. Zależy mi żeby miał niskie SC w ym sezonie. 

Wiem, jak zejdzie poniżej 40 to będzie spoko, ale też już nigdy nie osiągnie pułapu 50+ jak rok temu, kiedy pomogły mu sprzyjające okoliczności, jak kontuzja Ziona. Ja wywalając go nie miałem na celu awansu z 15 pozycji na 14 czy 13, ale chciałem uwolnić trochę salary, a Jonas mi w tym po prostu przeszkadzał. Mając z kolei centrów w postaci Allena czy Bama, to trzeci z tym znaczkiem i bez żadnego innego mi byłby niepotrzebny, ani teraz, ani potem. Ty z kolei masz tylko Wisemana, ktorego głownym atutem będzie niziutkie salary, wiec w sumie Jonas Tobie bardziej pasuje.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.