Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Te @bulek, trzeba było samemu pilnować swoje salary i go nie przekraczać, to byś nie miał problemu. Roger wyraźnie napisał, że nie jest w stanie ściągnąć tego bana z przyczyn technicznych, a nie że ma taki kaprys. Równie dobrze możesz napisać do yahoo swoje żale, że taka funkcja nie jest dostępna z poziomu appki.

BTW. @Roger ... jak wejdziesz w przeglądarkę na telefonie i na stronę https://basketball.fantasysports.yahoo.com/ (powinieneś mieć pytanie czy przez appkę czy przez przeglądarkę) i zalogujesz się na swoje kogo na yahoo, to widok będziesz miał taki sam jak ze stacjonarnego kompa. Być może wtedy będziesz miał dostępne wszystkie te funkcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bulek napisał:

Dzięki. Cieszę się że mój apel o co-commisha podziałał.

Jak się nie mylę sezon temu też miał co-komisza, więc uznałem że z automatu się to przeniesie na ten rok, no ale tak nie było.

57 minut temu, GeDDo napisał:

BTW. @Roger ... jak wejdziesz w przeglądarkę na telefonie i na stronę https://basketball.fantasysports.yahoo.com/ (powinieneś mieć pytanie czy przez appkę czy przez przeglądarkę) i zalogujesz się na swoje kogo na yahoo, to widok będziesz miał taki sam jak ze stacjonarnego kompa. Być może wtedy będziesz miał dostępne wszystkie te funkcje. 

Nie mam apki:) Wchodzę przez przeglądarkę od zawsze i nie ma tej opcji, desktop only.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakująco dobrze zacząłem, więc szkoda byłoby gdyby ktoś inny przejął Harta. Może proces Bridgesa zacznie się po osiemnastu odroczeniach. Nie mam na to czasu.

PS. Lorak mnie oszukał z tym Clarkiem. Miał srogo napierdalać, nawet insiderzy FB pisali, że to steal. Dam mu jeszcze chwilę, ale jeśli ktoś nie chce sypać na niego waiverowej kasy albo ma kogoś fajnego do oddania, to dawać na PMa.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotreksuper napisał:

ale z Udoką Azubaikiem trafiłeś😁

Coz, gdybym tylko ja za niego dawal kase to moznaby powiedziec, ze przestrzelona ocena wiLQa i tyle, ale tak nie bylo i to raczej problem z tak wczesnym waiverem gdy jest zero newsow o zdrowiu/rotacjach. Doslownie tydzien pozniej jego wartosc bylaby ze 20$, a teraz to juz pewnie zero. Takie zycie loteryjnych 15stek.

Ale poza tym poczatek druzyny calkiem, calkiem, wiec moze w ktorejs debacie bede mial racje ;->

Godzinę temu, Chytruz napisał:

W tym sezonie Sengun backupuje Bruno Fernando.

Moze za rok...

To jeden z wiekszych szokow rotacyjnych pierwszego dnia. Chyba faktycznie Silas go nie lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę musiał iść chyba w tank ;)

Czym się nie martwię, bo wiem, że zapodam kamyczek do ogródka i obrońcy tradycyjnych wartości formatów się odezwą, ale ta liga jest zacofana, więc wszystkie siły idą na roto.

A zacofana jest, bo mam ze 3 silne powody, by tak sądzić.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.