Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, wiLQ napisał:

... i wylowilem 4, yay! ;-]

Z mojej listy zyczen wlasciwie tylko Jeremiah Robinson-Earl nie wpadl, ale 100+$ bym nie dal nawet w jawnej licytacji.

Trochę mnie dziwi ta wiara w Delona W. ale zobaczymy. Liczysz, że będzie startował czy po prostu dostanie duże minuty?

No i na Okoro jest ciągle ssanie... Patrząc na niektóre oferty to Washington poszedł całkiem tanio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gerard napisał:

Trochę mnie dziwi ta wiara w Delona W. ale zobaczymy. Liczysz, że będzie startował czy po prostu dostanie duże minuty?

To bylby wariant optymistyczny! IMO realistyczny jest taki, ze bedzie gral wiecej niz 18min/mecz z zeszlego sezonu i zrobi te 32+ fppg.
Przy pensji 23,5 bylbym z tego bardzo zadowolony.

Teraz, Gerard napisał:

No i na Okoro jest ciągle ssanie... Patrząc na niektóre oferty to Washington poszedł całkiem tanio :)

Inny PF Hornets tez poszedl drogo z waiverow co pokazuje, ze jest spora niepewnosc co do rozwoju wydarzen w rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wiLQ napisał:

To bylby wariant optymistyczny! IMO realistyczny jest taki, ze bedzie gral wiecej niz 18min/mecz z zeszlego sezonu i zrobi te 32+ fppg.
Przy pensji 23,5 bylbym z tego bardzo zadowolony.

Jak dla mnie to jest tam trochę ciasno, bo jeszcze doszedł Barton. Chyba, że Barton będzie starterem na SF.

6 minut temu, wiLQ napisał:

Inny PF Hornets tez poszedl drogo z waiverow co pokazuje, ze jest spora niepewnosc co do rozwoju wydarzen w rotacji.

Mam wrażenie, że to zakładanie całkowitej nieobecności Bridgesa, a nie niepewności kto będzie startował, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gerard napisał:

Jak dla mnie to jest tam trochę ciasno, bo jeszcze doszedł Barton. Chyba, że Barton będzie starterem na SF.

Tak wlasnie zakladam.

Poza tym zwroc uwage, ze z obwodowych tylko Delon nie jest slabym obronca... i potrzebowalem sensownych guardow [stad wysoka kwota by miec pewnosc].

Cytat

Mam wrażenie, że to zakładanie całkowitej nieobecności Bridgesa, a nie niepewności kto będzie startował, ale zobaczymy.

Bridges stanowi spora czesc z tej niepewnosci! ;-]

P.S. Moja nagrode za najwieksze pobranie z kategorii "WTF?!" otrzymuje @TryczekSzukarek za Hayesa w kwocie 42$.

Po 1, mogl go duzo taniej dostac od Regisa, a po 2, jaki jest jego wariant optymistyczny? 3 guard robiacy 30 fppg? A realistycznie IMO bedzie po prostu FAsem.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, wiLQ napisał:

Uuuu, straca pare gier preseason, co oni poradza?!

IMO ten okres powinien sie liczyc od pierwszych gier RS, ale z drugiej strony najwieksza kara polega na tym, ze inni teraz przebiora dostepne opcje i zostana ogryzki

No to właśnie o tym pisze że jak zacznie się preaseason to znając rotacje może chcieliby kogoś pobrać a nie będą mogli :)

14 minut temu, wiLQ napisał:

Po 1, mogl go duzo taniej dostac od Regisa, a po 2, jaki jest jego wariant optymistyczny? 3 guard robiacy 30 fppg? A realistycznie IMO bedzie po prostu FAsem

Albo chce zrobić "soft tank" z giannisem więc pobiera kogoś kto powinien mieć zaniżoną wartość w tym sezonie ale w jego uznaniu większą w kolejnym. Było całkiem spore grono fanów Hayes'a na forum. Tylko nie wiem czemu w takim razie nie brał go od Regisa za taniej, z drugiej strony mnie te $$$ średnio kręcą więc będę ostatnim który to komuś będzie wytykał :)

16 minut temu, wiLQ napisał:

Poza tym zwroc uwage, ze z obwodowych tylko Delon nie jest slabym obronca... i potrzebowalem sensownych guardow [stad wysoka kwota by miec pewnosc].

No czyli wychodzi że bez kontuzji będzie miał pewną role jak w ATL i będzie robił to samo co w ATL.

46 minut temu, barcalover napisał:

Czyli sporo Was nie widziało go nigdy w akcji :) 

Chodzi o to że UTA ma przegrać jak najwięcej, ale i tak uważam że Kessler go zje [nie zeby on był tuzem jakims w realu, ale lepiej ogrywać 22 pick chyba]  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lu- napisał:

Nie, nie, nie. To jest gwiazda:

Nie wiem kto to, wiec nie zrozumialem...

9 minut temu, evitacre napisał:

No to właśnie o tym pisze że jak zacznie się preaseason to znając rotacje może chcieliby kogoś pobrać a nie będą mogli :)

Po pierwszych meczach preseason jest znana rotacja?

9 minut temu, evitacre napisał:

Albo chce zrobić "soft tank" z giannisem więc pobiera kogoś kto powinien mieć zaniżoną wartość w tym sezonie ale w jego uznaniu większą w kolejnym. Było całkiem spore grono fanów Hayes'a na forum. Tylko nie wiem czemu w takim razie nie brał go od Regisa za taniej, z drugiej strony mnie te $$$ średnio kręcą więc będę ostatnim który to komuś będzie wytykał :)

Ciekawa koncepcja, ale to po co sie rzucac na niego z waivera?
Najwyrazniej mam wyjatkowo niska ocene samego gracza.

9 minut temu, evitacre napisał:

No czyli wychodzi że bez kontuzji będzie miał pewną role jak w ATL i będzie robił to samo co w ATL.

To traktuje jako wariant pesymistyczny i wtedy bedzie wtopa.

9 minut temu, evitacre napisał:

Chodzi o to że UTA ma przegrać jak najwięcej, ale i tak uważam że Kessler go zje [nie zeby on był tuzem jakims w realu, ale lepiej ogrywać 22 pick chyba]  :) 

Jest 48 minut na centrze, starczy dla obu. IMO najwieksze ryzyko jest takie, ze Jazz klepna trejd z wetami i sciagna innych centrow, ale coz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wiLQ napisał:

Po pierwszych meczach preseason jest znana rotacja?

no niektórzy to ogarniają szybciej od Ciebie ; )

5 minut temu, wiLQ napisał:

To traktuje jako wariant pesymistyczny i wtedy bedzie wtopa.

Jeszcze teoretycznie masz tego daviesa który już dwa bany zafundował ludziom ; )

 

5 minut temu, wiLQ napisał:

Jest 48 minut na centrze, starczy dla obu. IMO najwieksze ryzyko jest takie, ze Jazz klepna trejd z wetami i sciagna innych centrow, ale coz...

A Jarred Vunderbilt ? On grywał na C w Minny, dlatego ten deal Minny jest taki fajny bo wymienili Vunderbilta na Gobert'a, taki tam upgreat  ; ) tzn fajny sportowo, bo przepłacili niemiłosiernie.

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, wiLQ napisał:

Tak wlasnie zakladam.

Poza tym zwroc uwage, ze z obwodowych tylko Delon nie jest slabym obronca... i potrzebowalem sensownych guardow [stad wysoka kwota by miec pewnosc].

Bridges stanowi spora czesc z tej niepewnosci! ;-]

P.S. Moja nagrode za najwieksze pobranie z kategorii "WTF?!" otrzymuje @TryczekSzukarek za Hayesa w kwocie 42$.

Po 1, mogl go duzo taniej dostac od Regisa, a po 2, jaki jest jego wariant optymistyczny? 3 guard robiacy 30 fppg? A realistycznie IMO bedzie po prostu FAsem.

Przynajmniej w jakimś plebiscycie w tym sezonie wygrałem/wygram 🤗💪

u mnie lekki tank a w składzie z Yanisem pewnie nie będzie łatwo o top3 - ale będę walczył. 

ps. Podziwiam podniecanie dziś z pobrań - przecież Tych wielu „zajebistych” przedpłaconych gości może nie powąchać parkietu. Na ocenę jeszcze przyjdzie czas i nie jarał bym się ze już dziś mam najlepszy asset z fa. 
 

a co do samego Kliana - to dam mu szanse - czas pokaże czy było warto. 

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, evitacre napisał:

Okoro mnie żdziwił, a PJ chyba dlatego że pensja była relatywnie wysoka. Chociaż z Cliffordem on powinien tam mieć spore minuty.

Wg mnie Okoro to typowy strzal na role, jak bedzie starterem na SF sie oplaci, a jak nie to poleci.

1 minutę temu, evitacre napisał:

A Jarred Vunderbilt ? On grywał na C w Minny, dlatego ten deal Minny jest taki fajny bo wymienili Vunderbilta na Gobert'a, taki tam upgreat  ; ) tzn fajny sportowo, bo przepłacili niemiłosiernie.

NA PFie tez ktos musi grac ;-]

Maja plytko wsrod wysokich, wiec poki co mnut moze starczyc do wszystkich, ale zobaczymy co dostana za Conley/Clarcson/Bojan.

1 minutę temu, TryczekSzukarek napisał:

p.s. Podziwiam podniecanie dziś z pobrań - przecież Tych wielu „zajebistych” przedpłaconych gości może nie powąchać parkietu.

Moze, ale historycznie jest zawsze grupa steali, o ktora trudno w sezonie bo to kumulacja miesiecy zmian w NBA.

1 minutę temu, TryczekSzukarek napisał:

Na ocenę jeszcze przyjdzie czas i nie jarał bym się ze już dziś mam najlepszy asset z fa. 
 

Wiesz... na dobra sprawe KAZDY temat mozna podsumowac "zobaczymy na koniec sezonu jak to wyjdzie", ale w FB#1 walczymy z nuda caly rok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gerard napisał:

No i na Okoro jest ciągle ssanie... Patrząc na niektóre oferty to Washington poszedł całkiem tanio :)

Teoretycznie ma szanse na s5, wywalam Reavesa, ktory po letnim okienku LAL ma chyba nikłe szanse na fajne cyferki. Nie wróżę sobie z tej decyzji jakiś fajerwerków, ale nic lepszego z uwagi na SC nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monte Morris ma starting job to niezle przepłacone 

Udoka Azubuike jest klocem i w ataku i w obronie - w porównaniu do Kesslera który jest chyba tylko klocem w ataku - także money well spent 

jedyny dobry pickup Wilku to Beasley także bym się nie ekscytował 

Okoro zapomnialem 

@PeWee @Roger jakies trading places ? dwa Spurs pickupy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.