Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.09.2022 o 15:05, Lu- napisał:

 

@Wirakocza ostatnia wizyta 8 lipca. Niestety zapowiada się kolejny team widmo

Na szczescie udalo sie nam kolejny rok kontynuowac ligowa tradycje GMa, ktory sie pojawia tylko na deklaracje i pick draftowy.
Ktos te miejsca w dolnej czesci tabeli musi zajmowac i na Wirakocze prawie zawsze mozna liczyc.

Czy ktos z Was dostapil zaszczytu negocjacji? Bo moje sondowanie paczki #2 i JJJ nie okazalo sie godne odpowiedzi, wiec pisze powyzsze tylko z czystego syndromu odrzucenia, a nie dlatego, ze 20 fppg ponizej limitu u dowolnego innego GMa moglo sie do czegos przydac w okresie gdy pol ligi rozdaje graczy za poldarmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oceniam moj offseason na 5/10 

nie złowiłem zadnego upside ultrasa typu Maxeya czy Poole - choc nigdy nie wierzylem ze az tak im dobrze pojdzie 

bardzo ciezko bylo sie wygrzebac z luxury taxu - 

Geddo Gerard czy Lu to dla mnie jedna wielka zielona strzałka 

Regis ma najwiekszy upside i jak mu wszystko wypali to odjedzie ze srednia jak nikt nigdy dotad 

Wilq - Hartenstein pojawia sie zdedywoanie za szybko w drabince depth chartu - duzo pi****lenia, historyczny temat , publiczny jerk off (ze niby top2 GM ? ) ale lato2022 to perspektywy na 8 miejsce i jak zwykle jak co roku na spi****lenie komus planow na mistrza swoim oczywiscie wydumanym propsem 

Roger ma spoko sklad kwestia czy zagraja po 70 meczy i czy mlodzi zrobia skok , ruch troche jak moj rok temu - dalem Jonasa pewne 50 dostalem upside 15 w postaci Maxeya ktore zrobilo mi 40 - w tym roku Collin moze byc takim Westbrookiem - ma te popierdolone swiecace sie oczka - ale Wall Lauri Hunter czy Murray maja zdecydowanie duzy upside 

Szulim Pewee Bulek - sklad zbudowany z podrecznika Wilqa - ponizej s5 nie ma co ogladac i bedzie sie trzeba zastanawiac co tam zagra - ostra orka na FA 

Evitacre - zajebisty sklad ale nie widze strzalek zielonych - nie ma opcji bys to tym wygrał - zasada manifesto 460 robiace 460 nie wygrywa ligi NIGDY 

Jendras - jesli Lebron zagra 55+ meczy, jesli Bane i Wigins zrobia +5 skok , jesli Al Horford odtworzy zeszly sezon jesli jesli jesli , za malo dynamitów, za mało oomph w nóżkach , za duzo starych dziadów - 3x NIE 

moje przewidywania w oparciu o skład o to jaka macie psyche i jak to rozgrywacie i jak sie za to zabieracie  

to bym powiedział ze Gerard Roger walcza w tym sezonie 

jak Lu aka ' trzeba bylo poczekac bo miesac analizowalem ten trejd'  przeniesie sie mentalnie i wcisnie 5 bieg zamiast pisac ze mial 3 mieisace temu propsa Lonzo za Pascala ale nie wzial bo Lonzo mial swoje jedyne dobre 2 tygodnie gry

czy tez Geddo przejrzy na oczy i wyciagnie lekcje z sezonow Mara / Bulka to macie panowie szanse powiedzialbym dosc spore ale musicie przestac sie rozckliwiac nad swoim skladem i co on tam przez te 5 lat wam nie wygra bo w tej lidze nie ma back2backow ta gra jest przewlekla i to keeper ale nie da sie utrzymac swoich ukochanych 8 zawodnikow 

Regis zaparz szalwie , ustaw kamyczki , bo bez szamanstwa ten sklad nie wyrobi 60% slotow , jak wyrobi Ci 80% to wygrywasz to na poczatku marca  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lu- napisał:

Przełożono na koniec września. Zastanawiam się, czy aby specjalnie nie chcą mnie wkurwić. Nie wiem czy to wytrzymam, ale zaczynam rozważać puszczenie Bridgesa za $$$. 

Klimat nie jest za ciekawy na pobłażanie osobom z zarzutami (Sarver), więc życzę wytrwałości ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po głębszej analizie: Lance zrzucił swoją dziewczynę że schodów - obyło się bez suspension. Kidd konsekwentnie lał starą - nic się nie stało. Jermaine dał prawy prosty kibicowi i było chyba 25 meczów zawieszenia. Dość sporo było tych czułości, a w zasadzie tylko Artest miał mocniej przesrane.

Poza tym kobita Bridgesa chyba tak mocno nie dostała, skoro brwi, rzęsy i oko zrobiła do selfiaczka. Jak dla mnie wpakowała się w krzaki na rowerze (ale wiem, mogę być nieobiektywny 🙂). Miles, liczę na Twoje papugi !!!

miles-bridges-1.jpg

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.