Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Leszczur napisał:

To raczej - nie dumajcie za długo bo mam kogoś na oku. 

A co zmienia w tym przypadku dluzsze dumanie? IMO jak ktos ma upatrzonego gracza to wezmie go szybko, a jak ktos potrzebuje pohandlowac to niech ma i tydzien bo np czeka dlugo na odpowiedz na propsa. Rok temu draft sie skonczyl 12 wrzesnia... ten tez pewnie za kilka dni. Po co? Nigdy nie rozumialem tego pedu do jak najszybszego zakonczenia tego procesu i pierwszej fali waiverow gdy to sa kluczowe elementy sezonu. Duzo wiecej zabawy by bylo gdyby byla licytacja np 20-40 wybranych graczy [po 1-2 na GMa] na forum jeszcze przed rozpoczeciem preseason. Ile to okazji do dyskusji! A tak bec, wszyscy przeplacili bo bidowali w ciemno, koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiLQ napisał:

A co zmienia w tym przypadku dluzsze dumanie? IMO jak ktos ma upatrzonego gracza to wezmie go szybko, a jak ktos potrzebuje pohandlowac to niech ma i tydzien bo np czeka dlugo na odpowiedz na propsa. Rok temu draft sie skonczyl 12 wrzesnia... ten tez pewnie za kilka dni. Po co? Nigdy nie rozumialem tego pedu do jak najszybszego zakonczenia tego procesu i pierwszej fali waiverow gdy to sa kluczowe elementy sezonu. Duzo wiecej zabawy by bylo gdyby byla licytacja np 20-40 wybranych graczy [po 1-2 na GMa] na forum jeszcze przed rozpoczeciem preseason. Ile to okazji do dyskusji! A tak bec, wszyscy przeplacili bo bidowali w ciemno, koniec.

Nie wiem czemu konkretny GM jest zwolennikiem szybkich cudzych wyborow. Ale tu moze chodzic wlasnie o to zeby inni nie podebrali upatrzonego gracza i szli mniej więcej w zgodzie z faktycznym draftem. 

Skoro liga zdaje się woleć szybki draft i bidowanie w ciemno, to czemu jej tego zabraniać? A jesli to taki problem, to może wydłużyć czas z 48 godzin po zakończeniu draftu na 21 dni po?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując bo co raz bliżej końca draftu:

11 drużyn powyżej limitu salary, New York - 14 graczy w składzie, Miami - 15 graczy w składzie, Charlotte - 14 graczy w składzie.

Z graczy których nie ma na yahoo, na chwilę obecną doliczyłem się trzech:

76ers - Jordan Nwora (nie podpisał nigdzie),

Pistons - Jaylen Hoard (podpisał w Europie - usuwam ze składu),

Kings - Georgios Kalaitzakis (podpisał w Europie - usuwam ze składu).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Roger napisał:

Podsumowując bo co raz bliżej końca draftu:

11 drużyn powyżej limitu salary, New York - 14 graczy w składzie, Miami - 15 graczy w składzie, Charlotte - 14 graczy w składzie.

Z graczy których nie ma na yahoo, na chwilę obecną doliczyłem się trzech:

76ers - Jordan Nwora (nie podpisał nigdzie),

Pistons - Jaylen Hoard (podpisał w Europie - usuwam ze składu),

Kings - Georgios Kalaitzakis (podpisał w Europie - usuwam ze składu).

 

T Davies i J Springer - out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, piotreksuper napisał:

nie miałeś lepszej opcji? takie nazwiska na Fa? 😁

Alez skad! Mialem same dobre opcje bo polowa ligi oferowala picki, a druga polowa prospekty, ale ja nie chcialem by tacy dobrzy gracze trafili bezposrednio do konkurencji 😜

P.S. Tak, to byla ironia bo chyba oczywiste, ze gdybym mial lepsza opcje to bym ja wybral?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, bulek napisał:

Czas mnie naglił, więc trejd z @piotreksuper

Russell i Cole za Jonasa i 30$.

Przy okazji Eubanks out.

Roger policz ile musze jeszcze zejść. 

Portis i Levert dalej do sprzedania.

Phoenix Suns - Bulek
Nr Imie Nazwisko Wiek Cena
1 Kevin Durant 34 72,80
2 LaMelo Ball 21 61,80
3 Jarrett Allen 24 54,80
4 Jonas Valanciunas 30 54,60
5 Bobby Portis 27 45,10
6 Caris Levert 28 41,30
7 Herbert Jones 24 33,10
8 Davion Mitchell 24 30,80
9 Tre Jones 22 23,20
10 Theo Maledon 21 19,70
11 Quentin Grimes 22 17,80
12 [wirtualny gracz] 15,00
13 [wirtualny gracz] 15,00
Picki: brak  30 do salary       
Średnia wieku: 25,18
Salary Cap: 485,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.